Şimdi Ara

Satılık 2 adet DC HOOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birisini @mbaaydin

Diğerini @nevarlann almıştır.

Kendilerine bana güvendikleri için teşekkür ederim. Hayrını görsünler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal.m -- 14 Nisan 2017; 21:18:41 >

• 500'den daha fazlaya aslında savaş abi alıyor :) 830x0.6 dan satıyorsun şuan
  • O da kim :) satayım hemen.
  • Konu güncel satış devam ediyor.
  • Günceldir. Yok mu almak isteyen :)
  • Ben seni taniyorum sanirim muhtemelen sende beni gormussundur IYI nicki cok tanidik geldi hatta dolandirilmistiniz sanirim bir kere konusmustuk gibi hatirladim belki biraz daha satilmaz ise ay basinda falan alabilirim belki hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Ben seni taniyorum sanirim muhtemelen sende beni gormussundur IYI nicki cok tanidik geldi hatta dolandirilmistiniz sanirim bir kere konusmustuk gibi hatirladim belki biraz daha satilmaz ise ay basinda falan alabilirim belki hocam

Evet siz bende ekliydiniz silmişsiniz sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal.m

quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Ben seni taniyorum sanirim muhtemelen sende beni gormussundur IYI nicki cok tanidik geldi hatta dolandirilmistiniz sanirim bir kere konusmustuk gibi hatirladim belki biraz daha satilmaz ise ay basinda falan alabilirim belki hocam

Evet siz bende ekliydiniz silmişsiniz sanırım :)

sanmıyorum ama sözde veremiyorum hocam bir ara revizyondayken araya kaynamış olabilirsiniz tekrar eklerim :)
  • arabamı satıyorsun kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knowless

arabamı satıyorsun kardeş

Steam fiyatı 900 şuan...
  • o zaman iyiymiş alayım ben onu özel e gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knowless

o zaman iyiymiş alayım ben onu özel e gel

Sana 800tl...
  • Günceldir
  • Birini satın aldım önce parayı gönderdim +rep
  • Alabilirim hocam ama cevap yazmadın bi 10 gün önce yazmıştım sanırım, ikisi için 1000₺ verebilirim satılıksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Alabilirim hocam ama cevap yazmadın bi 10 gün önce yazmıştım sanırım, ikisi için 1000₺ verebilirim satılıksa

Birini yukarıdaki arkadaşa sattım. Eğer yazdığım şekilde alacaksanız size vereyim diğerini de.
  • Referansa bağlı önce gönderme, benden fazla ise referansın gönderirim de sanmıyorum fazla olduğunu benim yüzlerce alışverişim var cs ve dota bölümünde bakabilirsin item sonrası anında ödeme yapıyorum herzaman enpara ve Ziraat için
  • Bu arkadaşla yaptığımız anlaşmaya göre kendisi itemlarını bize satilik olarak rezerve etmişti fakat birini satmış diğerinide size ayırdım diyeerk güzel de yalan sıkıyor.Yalancının teki güvenmeyin.
  • Önce parayı gonderdim sonra telefonlada irtibata geçtik itemi dakkasında gonderdi hesabıma gayet güvenilir ve hızlı +rep
  • mrsavas02 ye satılmıştır demişsin fakat ben almadım itemi. Yanlış yazdın sanırım?

2 Dc Hook ta 500 TL'den satılmıştır.

Birisini @mrsavas02

Diğerini @nevarlann almıştır.

Kendilerine bana güvendikleri için teşekkür ederim. Hayrını görsünler...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.