Şimdi Ara

satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 model 101 Beygir kesinlikle kazasız değişensiz orjinal km'si düşük lpg yeni takılmış orjinal ve bakımlı aracımı işyeri açacağımdan dolayı satıyorum ilgilenenler telefonla ulaşabilirler bana ayrıntılı ilan ve fotolar aşağıdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratc54 -- 23 Aralık 2011; 17:27:18 >

• Fiyat konusunda birşey diyemeyiz sonuçta bunu istemeye hakkı var.
    Bu araçlarda nedense kırmızıyı bende hiç sevemedim gitti.
  • renk konusunda bende kırmızı hic dusunmemiştim ama artık cok yakıstıgını dusunuyorum cok hosuma gidiyor zevkle biniyorum ilerde yeni polo alırsam kırmızı dusunuyorum bu araba sayesinde. zevk meselesidir bişey diyemem

ancak aracım gerçekten kusursuzdur. Orjinal çelik jant BRC marka lpg yeni takıldı ve o yasta kazasız değişensiz bi araç bulursanız kusura bakmayın ama birkaç yüz lira fazla vermek daha sonra baş agrısından iyidir. tabi birazda ben indirim yapabilirim. o kadarda pahalı deil bence.
  • fiyatlar ne hallere gelmiş
    1 yıl önce bir arkadaş aynı ayarda, 110.000km deki aracını 13.750'ye bıraktı.
  • Eski camlar bardak oldu deyimi sanırım dediğiniz için kullanılabilir. Sıfır araçlar aşırı yükseldi. Piyasa arz talep meselesidir.
    Eskiden şu fiyat idi diye artık malesef bir kıyaslama yapamıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.