Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
331
Favori
812.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omcool

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Şu arabayı satamadık, ilgilenen bile fazla olmadı.
    Demek ki çok istiyorum diyecem ama araç alacak olsam ve bu arabayla karşılaşsam nutkum tutulurdu temizliğinden dolayı.
    Kazasız boyasız Megane 2 25000 etmiyor demek ki!!!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-tertemiz-212900920/detay/

Aynı durum benim aracımda da var. Benim aracımın muadillerine 34-34.5 istiyorlar ben 33 son diyorum 30 vereyim 25 vereyim diye telefon eden oldu şaka gibi ama gerçek.

31 bin galeri verdi ki bu temizlikte 34-35 arasına satacağına eminim. Neyse acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır. Satılmazsa evi alırken 30 lira krediyi fazla çekeriz ne olacak. :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-punto-evo-1.3-mjet-kaza-boya-degisen-yok-hatasiz-203055184/detay/

Kardeşim kusuruma bakma ama senin gibiler yüzünden bu piyasa böyle. Acelemiz yok dursun, mal alıcıya satılır demişsin. Aracın punto ikinci eli hızlı olan bir araç neden satılmıyor ? Gerçi satılıp, satılmaması senin için önemli değil. Üç beş bin para biriktirip 15 binlik aracı şuan 20 bine almaya çalışan (emektar) insanlar için önemli. Bizim mahallede sahibindene fiyatı 42 bin olup 46 bin diye koyan üç tane tanıdıgım var. Satılırsa satılır satılmazsa biniyorum zaten diyen insanlar bunlar. Onlara da kızıyorum. Suni enflasyoncular onlar. İnsanlara sıkıntı yaratan ne oldum delisi insanlar. 2010 senesinde 14.500 liraya sattıgım aracım şuanda 24 ten aşağı sahibindende yok. Buna sebep olan herkesi esefle kınıyorum.

Acelemiz yok dursun derken fiyatı 37 40 bin yazsaydım dediğinize katılırdım. Bu fiyat için acelemiz yok dedim. Almaya kalksam 34tr. Aşağı alamayacağım aracı galerilere 30-31e mi vereyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Astranin 1.3 cdti olanlari ile ilgili ne dusunuyosuniz arkadaslar ? Yeri gelmisken sorayim dedim.

1.3 olmasi uzun yolda rezil etmez demi ?

Uzun yolda etmez de şehir içinde kalkışlarda edebilir. (Turbo boşluğundan mütevellit)
  • mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılana pek bakma onlar biraz şişirme olabilir.Gerçek pazarda fiyatlar biraz düşüyor çünkü satmak isteyen satın almak isteyenden daha fazla...

Özellikle Anadoluda para eden G kasalar, bu sevgiyi anlamak imkansız:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2001-model-opel-astra-elegance-212810797/detay

H kasalar (2005-06) temizse ya da otomatikse o fiyatlara çıkabilir, tabi km ve değişen/boyanan önemli:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-tertemiz-opel-astra-hb-177390454/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-panoromik-cam-tavan-opel-191289745/detay

Bu araçları (Enjoy hepsi ) hemen hemen bildiğim için örnek yazdım hocam, İst.da fiyatları biraz daha yüksek muhakkak, İzm.de ve geri kalan yerlerde aynı gibi...Sizinkinin hakkı donanım Enjoysa 29-29.5...30-30,5 deyin, hasarı düşün fiyattan biraz. Sonuçta 10 yaşında araba muhakkak çarık çürük olur. Elg donanımsa 2 bin lira üstüne fark yazıyor.

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Opel'in en büyük hatası Astrada 1.3 dizel. Şu an değiştirdiler biliyorsun geç de olsa.
    Kötü mü değil ama 1.6 olsa Golf ve i30 la aynı kulvardan satılacaktı. Aynı şey Toyota 1.4 D-4 de de var. Alan herkesten duyduğum noolurdu 1.6 oluverse...

• tosoon T kullanıcısına yanıt
    Aracım Enjoy ve manuel. Temiz bir araç, bakımlarını hep yetkili serviste yaptırdım zaten. 29 un altına satmayayım o halde;) zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Classic ve H kasa Opelin en çok para yapanlarından, 1 ay önce seninkiyle aynı model otm.vitesli 150bini geçmiş 32ye bırakmaya çalışıyordu, şampanya rengi çok hoşuma gitti açıkcası ama herif aracıydı güvenemedim

Arkadaşlar, bende de 2005 Astra H var. 132 binde, ön tampon değişik, arka tampon ve marşpiyeli boyalı ( toplamda 2500 tl hasar kaydı var) +BRC lpg var. Temiz sorunsuz bir araç ve yakın zamanda satmayı düşünüyorum. Etrafımda birkaç soran var ama tam piyasasını bilemediğim için fiyat söylemedim. Sahibindene baktım, emsalleri 31-32 gibi fiyat yazmışlar. Bu fiyatlara gidiyor mu bu araçlar, yoksa keyfekeder satıcı mı? Siz olsanız son fiyat ne derdiniz? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Bende sağ taraf komple Boyalı 4 Parça diyelim boyası var.ben ustaya baktırdım Kazası yoktu çizik ya da sürtmeden boya atmışlar.kaputta 1-2 yerde çizik var.km 182 binde almıştım 26000 e Ekim Ayında.lpg var camda film var.bi ton özelliği hatta esp'si bile var ama ikinci elde bunlar bizim millet için tercih sebebi değil.şu an 194 bin oldu sorunsuz kullanıyorum LPG'yi ben yeni takılı aldım motoru sorunsuz diye tercih etmiştim.ben bile 28 den aşağı vermek istemiyorum.tampon boyadan sayılmaz senin araba boya yönünden Hatasız gibi.

Ben olsam dediğin fiyatlardan veririm.piyasa çok acayip şimdi senin arabaya 33 yazsak adam dizelini tercih eder,29-30 dan da millet taklalısını 250 bine dayanmışını Satıyor.

• Herkez sitenin piyasasina bakarak fiyat yaziyor kimse aracini satamiyo anlasilan. Tabi satamassiniz arkadas o fiyati sisirenler bekliyo bi keriz bulsamda satsam diye arayan varmi oda yok ole bekliyolar satcam diye siz aracin tam ederini yazin bakalim nasil satiyosunuz hemen 1 haftaya. Bundan 5 ay once golfumu sattim ayni ayarda arabalar hepsi 30 binden asagi fiyat yokdu ben 28 yazdim ilana verdigim 1 saat icinde ilk arayana verdim araci. Bende ac gozluluk yapip 30 yazsaydim hala satamayacakdim o 30 yazanlarda hala beklesin satcam diye😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 22 Mayıs 2015; 12:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Astranin 1.3 cdti olanlari ile ilgili ne dusunuyosuniz arkadaslar ? Yeri gelmisken sorayim dedim.

1.3 olmasi uzun yolda rezil etmez demi ?

Uzun yolda etmez de şehir içinde kalkışlarda edebilir. (Turbo boşluğundan mütevellit)

Hocam teşekkürler, 1 tane almak üzereyim. Fakat şöyle bir durum sözkonusu :

Araç 182 binde
    sol arka çamurluk değişmiş, sol ön kapı boyalı. Başka boya değişen yok.
    tüm bakımları yapılmış söylediğine göre.
    Fakat kafama takılan hasar kaydı :

Bu arkadaşa ne kadar teklif edeyim ? 32-33 civarı istiyor.

2010da kaza yapmamış !!

Grev lokavtı da ilk kez gördüm, adam ya da büyük olasılıkla kadın mıknatıs gibi türlü belayı kendine çekmiş.
    Benim yukarıda verdiğim temiz benzinli-lpgliler gibi bul daha iyi, derdin yakıtsa başabaşı bulur. İlla istiyorsan 30-31 de üstüne 500 daha at o kadar...

• Kaporta bölümünde sadece sağ ön kapının marşpiyel ile birleştiği yerde boya varmış. Başka birşey yok demişşerdi bana ama satmadan önce kendim bi ekspertiz yaptırmayı düşünüyorum. Sonra satacağım kişiye mahcup olmak istemem; ) anladığım kadarıyla 29-30 aralığına gidecek sanırım. Bakalım hayırlısı artık, zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

• 100-120 bin civarı dizel bulursanız ALIN hocam.lpg tüketimi ile normal ama dizel düşük km uygun bulursanız ALIN.bu arada benzin+lpg'nin ikinci eli çok canlı.astra h için konuşuyorum.

Hayırdır Hocam arabayı mı değiştiriyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: osmankur

Hayırdır Hocam arabayı mı değiştiriyorsun?

Az kaldı kardeş :)

değiştirmek üzereyim. Kesin değil ama yüksek ihtimalle, honda city den sonra civic çok sesli :)

2004 civic'te rahatlık yok. 2006 city'im çok çok çok çok çok rahat bş arabaydı.

Hayırlısı o zaman. İnşallah istediğin arabayı hemen bulursun.

• 2004 Toyota Yaris 1.0 wvt-i (triptonik) aracımı an itibari ile 18.500 e satmış bulunmaktayım.
    araç 150.000 km'de. sağ taraf komple boyalı.onun dışında hiç bir yerinde boyası yoktu.5 hasar kaydı bulunmaktaydı toplamda 5000 tl tutarında.
    araçta bunların dışında hiç bir sorun yoktu.Alan arkadaşa hayırlı olsun.Bilgi edinmek isteyenlere de faydam olsun.
    İyi günler.
  • Arkadaşlar megane 2 aracım

Tavanda boya yok. sağ kapı ve sol kapı ve kaputta boya var.

Sol ön ve arka bagaj kapağı değişik.

Hasar kaydı yok, şaselerde en ufak bir oynama yok. 204.000 km de 2006 model ve dizel.

Kaç paraya vermeli sizce aracım oldukça canlı ve temiz. Haşatı cıkmıs, pert kayıtlı araçları 23 e satıyorlar. 25 e bırakayım diyorum. Aracım sedan bu arada. Canı cıkmış bir araç değil, ilk günkü gibi.

• İşyerinde bir arkadaş arabasını satıyor. Araç 2000 model Opel Astra 1.6 CD düz vites, 200000 km'de, temiz. istediği fiyat 25000 TL. 24000 olmaz mı dedik, olmaz dedi... Aracım çok temiz değil ama, imzamda ki aracı 6 ay önce 20800'e aldım. Arkadaşın aracıda tahminim 22-23 bin eder gibi. Yok abi piyasa çok yükseldi, senin haberin yok dedi.

Ne diyelim, hayırlı satışlar...
  • Son zamanlarda dizel otomatik Fluence alıp satan oldu mu hiç? 42 bine aldığım EDC Fluence Extreme i yaz geldiği halde aynı fiyattan satamadım.
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatları duyunca çok şaşırıyorum...
    Geçen sene 2005 model, 144.000 km'de, 105 bg, 1.5 dci megane 2'yi 23.000 TL'ye sattık. Araçta gram boya yoktu, tamamı uzun yol km, iç aksamda neredeyse hiç yıpranma yoktu -sürücü koltuğu hariç çok kullanılmadığı için-. Pert araçlar 23.000 ha.. Garip piyasa vesselam...
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.