Şimdi Ara

Şarjınızın uzun gitmesi için yapılması gerekenler (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
31
Favori
135.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sarjimin uzun gitmesi icin gereken hicbirseyi yapmiyorum cunku sarjim 1 dakka bile dayanmiyor
    bende careyi sarji telefonun fisinden hic cikarmamakta buldum. yani 24 saat fise takili telafon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telde dediklerinizi yapıyorum ama hala 1 gün zarxzor dayanıyor ve parlaklık çok yiyor halbuki en düşükte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Android kullananlar için anlatacağım yolu listenize eklerseniz memnun olurum, teşekkürler.

1.Android menünüzdeki "google ayarları" uygulamasında konum sekmesine girin ve konumu kapatın.
    2.Yine aynı şekilde "google ayarları" uygulamasında reklamlar sekmesine girin ve "ilgi alanına dayalı reklamları kapat" seçeneğini işaretleyin.
    Hemen altta bulunan "reklam kimliğini sıfırla" bölümüne basın.
    3.Bu yollardan sonra , bu sefer cihazın kendi ayarlarına girip ram kullanımındaki uygulamalara bakın ve "google play hizmetleri" uygulamasını sonlandırın.
    4.Ayarlar-geliştirici seçeneklerinden arka plan işlem sınırı bölümünü en fazla 4 işlem olarak işaretleyin.

Gözle görülür şekilde hem telefonun performansı artacak hem de daha az şarj tüketecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

Android kullananlar için anlatacağım yolu listenize eklerseniz memnun olurum, teşekkürler.

1.Android menünüzdeki "google ayarları" uygulamasında konum sekmesine girin ve konumu kapatın.
    2.Yine aynı şekilde "google ayarları" uygulamasında reklamlar sekmesine girin ve "ilgi alanına dayalı reklamları kapat" seçeneğini işaretleyin.
    Hemen altta bulunan "reklam kimliğini sıfırla" bölümüne basın.
    3.Bu yollardan sonra , bu sefer cihazın kendi ayarlarına girip ram kullanımındaki uygulamalara bakın ve "google play hizmetleri" uygulamasını sonlandırın.
    4.Ayarlar-geliştirici seçeneklerinden arka plan işlem sınırı bölümünü en fazla 4 işlem olarak işaretleyin.

Gözle görülür şekilde hem telefonun performansı artacak hem de daha az şarj tüketecektir.

Hallettim teşekkürler

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, herkesin bu konuda bilinçlenmesi görevimizdir
  • biri özet geçsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

biri özet geçsin

Bunu okumaya bile üşeniyorsan forumda işin ne? Sen okuma boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

biri özet geçsin

Bunu okumaya bile üşeniyorsan forumda işin ne? Sen okuma boşver.

hocam ben sırf ekmek alınıcak diye akaşama kadar aç bekliyorum oyüzden özet geçseniz dedim ama önemli değil

• Yıl oldu 2016 Symbian nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kültür de şimdiye değişmiştir heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkpower2000

Yıl oldu 2016 Symbian nedir?

Konunun açılma tarihine ve ait olduğu bölüme baksanız bi? Gerekli düzenleme yapılacak zaten.
  • konuyu fazla okumadım da sadece paylaşmak istedim
    bendeki eski s3 telefonda miui 4.8.8 var, es task manager kurmuştum telefon root lu,
    bazı programlar yüklü fakat aşırı güç kullanan uygulamalar hep kapalı
    içinde sim kart yokken wireless açık olmasına rağmen
    17-19 gün falan dayanıyor, sanırım daha fazla dayanır ama ben arada dayanamayıp ekranı açıyorum haber falan okuyorum.
    Telefonu kullanırken şarj epey çabuk iniyor onu da belirteyim sadece bekleme modunu optimize ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorsan -- 25 Şubat 2017; 18:38:52 >
  • Fazla veya kullanılmayan uygulamaları kapatma ve sarjdayken telefonla uğraşmama.
  • İyi bir telefon nasıl seçilmeli teknoloji haberleri bilgisi olan...

• Yararlı konu için teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.