Şimdi Ara

ŞARJI UZUN GİDEN VE İYİ ÇEKEN BİR CEP TELEFONU ARIYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi şarjı uzun giden ve iyi çeken , ortalama özellikte ve 400-500 ytl civarında bir cep telefonu bakıyorum . Aslında şarj konusunda teknik özelliklerden biraz bakılabiliyor ama anteninin nasıl çekip çekmediği konusunda neye bakabilirim teknik özelliklerde ? şu an avea kullanıyorum ama oturduğum yerde turkcell varken de aynı derecede zayıf sinyaller alıyordu

• philipsler iyidirrr
  • Abi aradıgın özellikler en iyi olarak NOKIA 1101 !de var...
  • samsung n710
  • Ben doğal olarak Ericsson A 1018 tavsiye ederim.
  • PHILIPS'TEN UZAK DURUN

BEN DE ALDANIP ALMIŞTIM BİR PHILIPS TELEFON TEKNOSA'DAN.

TELEFONUN HİÇ BİR TEKNİK,PARÇA VE AKSESUAR DESTEĞİ BULUNMUYOR ! SERVİSİ "BAŞARI" PHILIPSLERİN EN KÖTÜ TARAFI. NE PİYASA NE DE "YETKİLİ" SERVİSTE BİR DATA KABLOSU, BATARYA, OPSİYONEL KAMERA, KILIF , ARAÇ ŞARJI VESAİRE BULUNABİLİYOR. PARANIZLA REZİL OLMAYIN PHILIPS 'TEN "BAŞARI" DAN UZAK DURUN !
  • ama bildiğim akdarıyla şarjı baya gidiyor philips in, motorola nın renksiz ekran modellerini de alabilirsin onlar da baya gidio hem de ucuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr_Thunder

PHILIPS'TEN UZAK DURUN

TELEFONUN HİÇ BİR TEKNİK,PARÇA VE AKSESUAR DESTEĞİ BULUNMUYOR ! SERVİSİ "BAŞARI" PHILIPSLERİN EN KÖTÜ TARAFI. NE PİYASA NE DE "YETKİLİ" SERVİSTE BİR DATA KABLOSU, BATARYA, OPSİYONEL KAMERA, KILIF , ARAÇ ŞARJI VESAİRE BULUNABİLİYOR. PARANIZLA REZİL OLMAYIN PHILIPS 'TEN "BAŞARI" DAN UZAK DURUN !

+1

Ben de Philips maduruyum. Zaten A 1018 den başka telefon almam almayı aklımdan bile geçirmem...

• t610 al şarz ii gidiyoo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adamın Biri

quote:

Orjinalden alıntı: Mr_Thunder

PHILIPS'TEN UZAK DURUN

+1

Ben de Philips maduruyum. Zaten A 1018 den başka telefon almam almayı aklımdan bile geçirmem...

Aynen arkadaşlar bende çok çektim philipsten

• bence 6111 al bak özelliklerine
    Telefon Özellikleri
    6x dijital yakınlaştırma (zoom)a ve yatay kamera konumuna sahip megapiksel kamera
    262,144-renkli ekran
    Video streaming ve kayıt (1 saate kadar)
    Görsel Radyo
    Stereo ses, MP3 ve ACC zil seslerine sahip media player
    Nokia Xpress sesli Mesajlaşma
    Bas-konuş

• Hala almadıysan, 1101 al, o kadar para verme.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.