Şimdi Ara

Sapphire X1650XT video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
13.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar X1650XT nin agp olanını almayı düşünüyorum pc-ı modeli ile arasında performans farkı varmı
  • nebi eline sağlık güzel inceleme olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

Arkadaşlar X1650XT nin agp olanını almayı düşünüyorum pc-ı modeli ile arasında performans farkı varmı

x1650xt'nin agp modeli 1650pro oluyor
  • x1650xt 'nin AGP modeli yok. x1600xt 'nin AGP modeli x1650pro

• Tüm yorum ve eleştiriler için teşekkürler
  • tebrik ederim..çok başarılı bir inceleme olmuş yine..

ama merak ettim sormadan edemiyorum..bu kartlar inceleme sonunda ne oluyor?
  • tebrik ve teşekkür ederim inceleme için kullandığım kartın iyi bir kart olduğunu bir daha görüp tecrübe etmiş oldum.Ellerinize sağlık.
  • çok yararlı bi inceleme olmuş yeni ekran kartı alacak olanları aydınlatıcı özellikte
  • DH Kalitesi her zaman belli ediyor kendini

tebrikler
  • bence ati sadece karşılık olsun diye bu kartı çıkarmış gibi duruyo performans farkı o/c siz yok gibi üstelik böyle hızlı bir kart için hala 128 bit,yakışmamış doğrusu. 7600 gt hem 256 bit hem atinin bellekleri sınırda olduğundan oc'li 7600 oc'li 1650yi muhtemelen geçer ,+7600ün ikinci eli piyasada bol miktarda mecut ve uygun fiyatlı.Bu arada incelemeyi yapan arkadaşın eline sağlık karşılaştırmak için iyi bir imkan oldu bizlere DHnin emeğine sağlık devamını dilerim.herkese iyi bayramlar
  • 7600gt 128 bit yanlış bilgi olmasın
  • Evet yanlışlık olmuş 6800 gt ile karıştırmışım
  • bu kartla x1600xt test sonuçlarını çok merak ediyorum ben bi türlü bulamıyorum bilen varmı acaba tomshardware de listeye katmamışlar daha
  • Güzel çalışmalar yalnız bu videoları download etmek mümkün değilmi acaba, videoların altına rapid linkleride konulursa tam süper olacak.
  • Güzel bir video olmuş ellerinize sağlık.ben yaza doğru ezik radeon 9200 se imi değiştirmeyi düşünüom yerine 7600GT mi yoksa X1650XT mi alsam oyunlarda daha iyi performans yakalarım???
    Genellikle strateji,yarış ve fps türü oyunlar oynuyorum.Gerçi X1650XT gözüme güzel gözüktü ama bn yinede bi soriyim dedim.
  • Biraz uygun olsa 7900GS de sattırmaz piyasaya
    Güzel kart ve karta yakısır inceleme olmus egegi gecen herkeze tesekkur ederim elinize saglık.
    Konuda hortlamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnavuti -- 7 Ocak 2007; 23:12:41 >
  • Benim videolar hakkında eleştirim var umarım dikkate alınır.

1- Videolar cok uzatılıyor. 4.22 dk hala performans hakkında bilgi alamadım.
    2- İntrolar kısa tutulmalı. Başktaki oyun görüntüleri müziklere ne gerek var. Dh logo intro ve anlatanın kendisini tanıtması yeter.
    Sistem özellikleri hemen altta yazıyor niye video da tekrarlanıyor.

Videolar uzadıkca yüklenmesi uzuyor. Youtube gibi sitelerden buffer yapması daha rahat oralarada atılmalı bence video veya download linki verin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozee2505

O/C denemesi de olsa daha güzel olacakmış,

ama yine güzel, ellerinize sağlık!!!

bu kartın ulaşabileceği maksimum nokta ztn 621 mhz fln ki sapphire o kadar yukarı çıkmamış iyi de yapmış bence o kadar sınırda bi ekran kartını kimse satmak veya almak istemez heralde
  • iyi iyi
  • Güzel kart
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.