Şimdi Ara

Sapphire Vapor-X HD 7970 6 GB HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sapphire Vapor-X HD 7970 6 GB elimde bu ekran kartından mevcut, tüm aramalarıma rağmen Türkiye de bu ekran kartından bulamıyorum, crossfire yapmayı planlıyorum fakat ekran kartından yok, size danışacağım konu ise şu ; Bu modelin 3 GB versiyonu mevcut ben bu 3 GB versiyonu ile crossfire yapabilir miyim ?
    Teşekkürler..

• 3 gb ile yaparsan hangi vram az ise onu kullanır diye biliyorum.6 gb yapmanız daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: My_UnwanteD

Merhabalar

Sapphire Vapor-X HD 7970 6 GB elimde bu ekran kartından mevcut, tüm aramalarıma rağmen Türkiye de bu ekran kartından bulamıyorum, crossfire yapmayı planlıyorum fakat ekran kartından yok, size danışacağım konu ise şu ; Bu modelin 3 GB versiyonu mevcut ben bu 3 GB versiyonu ile crossfire yapabilir miyim ?
    Teşekkürler..

Yaparsınız ama iki kart da 3 GB olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 GB Versiyonunu bulamıyorum işte bulabilsem böyle bir problem kalmayacak, yurt dışında buldum da, ona da güvenemiyorum o yüzden, son çare artık elimden çıkartacağım sanırım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

quote:

Orijinalden alıntı: My_UnwanteD

Merhabalar

Teşekkürler..

Yaparsınız ama iki kart da 3 GB olur.

peki şöyle bir sorum olacak, bu GB'lar ne işe yarıyor tam olarak ?
  • R9280x al bır tane yap cf. Ama 3 gb oalrak kullanırsın. 6 gb vram 1080p için fazla yani gereksiz. 3 gb 1080 p için yeterli olacaktır
    Edit: O karttan bende bulsam cf yapacağım ama maalesef hıc bır yerde yok. Satarsan haberım olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CagriErcan -- 30 Eylül 2014; 19:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

R9280x al bır tane yap cf. Ama 3 gb oalrak kullanırsın. 6 gb vram 1080p için fazla yani gereksiz. 3 gb 1080 p için yeterli olacaktır
    Edit: O karttan bende bulsam cf yapacağım ama maalesef hıc bır yerde yok. Satarsan haberım olsun :)

:) tamam haber veririm, sen satarsan sende haber ver bana o zaman :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.