Şimdi Ara

SAPPHIRE R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı ( 524 TL ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
11.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepside pazarlama taktikleri aralarında büyütülecek bir ark yok bence. inceleye bilirsiniz. 6950 serileri ve daha sonra R280 ni ekliyeceğim.

SAPPHIRE R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı ( 524 TL )

SAPPHIRE R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı ( 524 TL )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksi09 -- 8 Haziran 2014; 19:32:48 >

• Katmerli avunmakla mutlu olmaktan iyidir.
  • Ya kendimizi kasıp almaya değer mi acaba ?
  • Ne dersiniz beyler, gtx660 kullanıyorum, terfiye değer mi? Saat hızlarının pahalı modellere göre biraz düşük olması sorun değil bana göre.
  • core i3 2120 ye dar boğaz yaparmı bu beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

core i3 2120 ye dar boğaz yaparmı bu beyler

Darboğazın alasını yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Şu an fiyatı 580 TL olmuş. Bu fiyata harika bence. Alacakalr kaçırmasın.

Fİyat hatası mı acep?

Hala 580 TL olduğuna göre hata değil. Yoksa şimdiye değişirlerdi.

• 1080p kullanıcısına yanıt
    Kimine göre avunmak kimine göre bütçe hesaplaması. Kimi gider dünyayı gezer, kimi gider ekran kartı değiştirir sanalda dünyayı gezer. Bakış açısı tabi, algılamak lazım

Ekleme : Gizli profilmiş, genelde konu dışındakiler gizliyor profilini. Laf sokup kaçmalar falan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 9 Haziran 2014; 2:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

Ne dersiniz beyler, gtx660 kullanıyorum, terfiye değer mi? Saat hızlarının pahalı modellere göre biraz düşük olması sorun değil bana göre.

İnan bana değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 573 oldu hayırdır dolar iniyo çıkıyo ona göre mi ayarlıyorlar ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5770 Vapor-x var bende. Değermi ki almaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

Ne dersiniz beyler, gtx660 kullanıyorum, terfiye değer mi? Saat hızlarının pahalı modellere göre biraz düşük olması sorun değil bana göre.

İnan bana değmez.

bendede 660 var değmez
    ancak yeni alacaklara yarar..
  • bende gtx580 var,http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-280X-vs-GeForce-GTX-580 buraya göre bazı testlerde bu karttan iyi, genel olarak kötü. bişi anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

bende gtx580 var,http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R9-280X-vs-GeForce-GTX-580 buraya göre bazı testlerde bu karttan iyi, genel olarak kötü. bişi anlamadım

siz yanlış kartı teste koymuşsunuz yalnız

Radeon R9 280X kartını koymuşsunuz bu kart ise r9 280 dual -x yani dual fanlı 280 modeli. 280x modeli değil aman dikkat arada fark var

• harddisk arıza yapınca 280x ten düşüp bunu almaya karar verdim nasıldır bu ürün. hd7950 niye daha pahalı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endeleben -- 27 Haziran 2014; 12:56:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deaden84

An itibariyle 587 tl, lakin ne oldu bu % indirimlerine vatan'ın? Yeni sistem toplayacağım ve ortalama 2000tl i geçmemeye bakıyorum. Toplayacağım sistem bu kart yada Asus GTX760 almayı planlamaktayım da. indirimsiz alacağım ürünler 2250tl tutarına denk geliyor. Şimdi alıp sonra indirim gelirse pişman olacağım.

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-280-dual-x-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

valla vatanın fiyatları hergün değişiyor dolar düşüyor indirim bitiyor sonra dolar yükseliyor indirim oluyor çok değişik. bu ekran kartı ilk baktığımda 560 tl idi bende alacam bakalım bi kaç güne fiyatı iner heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

sonu 20G olan modeli . Dikkat bellekler çok ısınıyor alınmaz.

Test var mi hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R9 280X ile bu modelin karşılaştırmalı bir testi var mı acaba? 270X lerle de aynı neredeyse fiyatı, 270X, 280 ve 280X testi olsa f/p olup olmadığı anlaşılır.
  • Vay be.. 6 ay geçmiş.. Halen bu fiyata alınabilecek en iyi kartlardan birisi.. Ederi de budur zaten.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.