Şimdi Ara

Saphire HD3870 DDR4 Akasa wortex neolu OC...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartım stok fanıyla çok aşırı ses yapıodu vede boşta 50-55 derece civarlarındaydı oyun oynarkende sürekli Vpu recover hatası weriyodu sonunda hem kasamın içi güzel gözüksün hemde ekran kartımın ısısı düşsün diyerek akasa wortex aldım çok iyi yapmışım sıcaklık boşta 26 derece yük altında max 50-55 arası değişiyo oda en maximum :)

Gelelim oc konusuna fazla bişi deil belki ama belkide iyi bi sonuçdur bu kartı kullanan arkadaşlar yazarsa eğer karşılaştırma yaparız...:)

Saphire HD3870 DDR4 Akasa wortex neolu OC...!

Resim pek anlaşılmıyo sanırım çözünürlük yüksek olduğundan anlıyamayanlar linkten bakabilir

http://img690.imageshack.us/i/91708423.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41jesus -- 6 Ocak 2010; 11:13:44 >

• Bu nasıl DDR4 bellek böyle, ben DDR3 ile 1300 ü görüyorum.
  • Öncelikle şunu belirtiyim oc den pek fazla anladığımı söyliyemem ama karttan karta değişir bu skor heralde ddr4 diye daha fazla olucak die bi kanun yok sanırım... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41jesus

Öncelikle şunu belirtiyim oc den pek fazla anladığımı söyliyemem ama karttan karta değişir bu skor heralde ddr4 diye daha fazla olucak die bi kanun yok sanırım... :)

Puanı kastedmiyorum, oc olarak 1287 yi görmüş ddr4, ddr3 1300 e ulaşabiliyor.
  • İyide dostum bende onu anlatmaya çalışıyorum sana senin ddr3 ün 1300ü görmüş olabilir belki baskasınında ddr2li bi kartı daha fazlasını görür bu karttan karta sistemeden sisteme değişir diye düşünüyorum...
  • quote:

İyide dostum bende onu anlatmaya çalışıyorum sana senin ddr3 ün 1300ü görmüş olabilir belki baskasınında ddr2li bi kartı daha fazlasını görür bu karttan karta sistemeden sisteme değişir diye düşünüyorum...

DDR2 nin bu hıza ulaşmasının imkanı yok, iyi bir ddr3, ddr4 ü geçebiliyormuş onu demek istedim.
  • Bu teknoloji ve bilgisayar aleminde imkansız die bişi yoktur :) Neyse sohbete geçmesin konu....

Eğer aynı karttan kullanan warsa oc değerlerini karşılaştırmak isterim aldığım sonuç iyimi acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreonal69

quote:

Öncelikle şunu belirtiyim oc den pek fazla anladığımı söyliyemem ama karttan karta değişir bu skor heralde ddr4 diye daha fazla olucak die bi kanun yok sanırım... :)

Puanı kastedmiyorum, oc olarak 1287 yi görmüş ddr4, ddr3 1300 e ulaşabiliyor.

İyi de GDDR4 zaten oturmamış bir ram tipi. GDDR3'ün timingleri farklı olduğu içindaha fazla çıkabilir. GDDR4'te çok fazla uğraşılmadı zaten ATI bekleneni alamadı. He senin karta gelirsek senin ki kart değil başka bişi ya.. Dur buldum NİRVANA

• Aynı karttan kullanan biri yokmu arkadaşlar bi karşılaştırma yapalım
  • Overclocklu ve overclocksuz 3DMark Vantage testi yapabilme şansınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

Overclocklu ve overclocksuz 3DMark Vantage testi yapabilme şansınız var mı ?

Tabi bi aksilik çıkmazsa eğer bu akşam yaparım dün gece yapıcaktım uykuya yenik düştüm =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sisilli

Overclocklu ve overclocksuz 3DMark Vantage testi yapabilme şansınız var mı ?

Tabi bi aksilik çıkmazsa eğer bu akşam yaparım dün gece yapıcaktım uykuya yenik düştüm =)

Tamam, bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisilli -- 7 Ocak 2010; 17:10:26 >
  • Dün akşam testleri gerçekleştiremedim malesef :S İnş bu akşam ss lerini koyucam...

Edit: 3D mark vantage i indirdim şimdi ama xp de çalışmıo malesef :S 3d mark 2006 yı indiricem =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41jesus -- 8 Ocak 2010; 22:12:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.