Şimdi Ara

SANYO E60 ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • VALLA ARKADAŞLAR 3-5 GÜNDÜR ARAŞTIRIYORDUM..SONY DSC W 55 YA DA OKUDUKLARIMDAN DOLAYIDA ETKİLENDİĞİM İÇİN SANYO E 60 ALDIM...TEKNOSADAN 388 ÇANTA+2 GB SD CARD İL
    BİLEMİYORUM İYİ Mİ ETTİM ACELE Mİ ETTİM YOKSA KÖTÜMÜ ETTİM...
    YORUMLARINIZI BEKLERİM

• Hayırlı olsun ''saitax'' arkadaşım. Bende E6 kullanıcısıyım. E60 günlük olarak sürekli yanında taşıyabileceğin kaliteli çekimler alacağın bir cihaz. Bugün bende Kocaeli Carrefoursa Teknosadaydım ve bu sınıfta yaklaşık 7-8 makine inceledim ve çekim denedim. Sanyo nun E6 ve E60 modeli gerçekten eniyi fiyat performansı sunuyor için rahat olsun. İyi günlerde kullanman dileğiyle.
  • saitax 2. kez hayırlı olsun sanyo topiğinden devam edebilirsin.
  • Hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldin.
  • sağolun daha iyisi sizin olsun ..makinayı inceliyorumm
    galiba gece çekimleri biraz sıkıntılı .video gece modunda çok iyi değil yada ben ayarları yapamadım
    ayarlar konusunda yardımlarınızı bekliyorum. bu makşnayı almamdaki asıl amaç hem makro çekimler içöindi..
    az önce bir tane makro çekim yaptım amam şans eseri oldu galiba makro konusunda yard. edeseniz sevinirim ilgininz için thanks
  • hayilri olsun ben kullanmadim ama cekimleri gordugum kadari ile pisman olmak cok cok zor diyebilrim.
  • hayırlı olsun güzel makine almasaydın başka bir makinede tavsiye edebilirdim sana şimdilik gizli kalsın
  • Sony N2 almayı düşünüyodum bu aralar fakat sanyo fiyatına göre kalitesi ile gözümü doldurdu o kadar para vermeyip bende mi alsam acaba ama kafamdan bir türlü atamıyorum şu ''SONY'' ve Carl Zeiss ibaresini .
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RasHeeD__

Sony N2 almayı düşünüyodum bu aralar fakat sanyo fiyatına göre kalitesi ile gözümü doldurdu o kadar para vermeyip bende mi alsam acaba ama kafamdan bir türlü atamıyorum şu ''SONY'' ve Carl Zeiss ibaresini .

sanyo'nun üstündeki lens de konica-minolta. yani oldulça kaliteli bir lens.
  • Sony'de çok iyi bir marka... N2'de iyi bir cihaz. Ama cidden pahalı. benim dijitale o kadar ayıracak bütçem yok. Senin varsa N2 aldığınada pek pişman olacağını zannetmiyorum Yok içime oturur diyorsan E60 al. Fiyat&performans açısından sıkıntı yaşamazsın.

quote:

Orjinalden alıntı: __RasHeeD__

Sony N2 almayı düşünüyodum bu aralar fakat sanyo fiyatına göre kalitesi ile gözümü doldurdu o kadar para vermeyip bende mi alsam acaba ama kafamdan bir türlü atamıyorum şu ''SONY'' ve Carl Zeiss ibaresini .
  • Arkadaşalr bende bu makinadan almayı düşünüyorum direkt olarak AC Adaptöre bağlı çalışa biliyor Li-Ion olması benim için avantaj bu makinayla florasan ışıklı bir ortamda vesikalık resim çekicem randıman alabilirmiyim ?
  • Hayırlı olsun
    bence çok iyi bir seçim olmuş
  • bencede çok iyi bir secim olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.