Şimdi Ara

sansa clip + türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sansa clip + türkiye ye ne zaman satışa başlıyacağı ile ilgili bir bilgi var mı?

• Sansa clip'i Türkiye'ye getirten sandisk disbirütörü Koyuncu elektronik disbrütörlüğü 2010 başında biraktı..
    Garantili sandisk ürünü getirtecek disbrütör çıkıncaya kadar sansa clip+'in Türkiye de mağazalar da satışı biraz zor görünüyor..
    Yurtdışından getirtip, Türkiye de bazı alış-veriş sitelerinde ve forumun ikinci el bölümünde garantisiz olarak satan bir kaç kişi var.. 4 gb'lığı 120 - 130 lira civarı fiyata satılıyor.. (Sansa kolay sorun çıkaran bir player değil; garantisiz satın alma riskine değer bence)
  • kafamda hala soru işaretleri var acaba philips spark mı alsam yoksa sansa clip mı alsam bir türlü karar veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzsan

kafamda hala soru işaretleri var acaba philips spark mı alsam yoksa sansa clip mı alsam bir türlü karar veremiyorum

7 ay önce askerden geldiğimde bende clip için çok araştırma yapmıştım ancak o zaman şanslıyım ki hb'de normal clip radyolu 4 gb modelini kampanya fiyatıyla 85 tl ye filan almıştım.Kullanmaya başladığım ilk hafta ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım.Askerden önce kullandığım mp3 playerlar ipod classic 30gb,120 gb,nano 3th. 4 gb,creative nomad,muvo slim,sony nwz-b135ti ve kolay kolay apple dan vazgeçemicem gibi görünüyordu ama clip bu pahalı apple oyuncaklarına o küçücük boyutuyla insanı hayrete düşürecek bir performans sağlıyor harbi ipod katili kaldı ki philipps in bu segmenteki ürünleri sansa yı geçebilsin en az cx300 ayarı bir kulaklık ile de kullanırsanız tadından yenmiyor ben cx55 ile kullanıyorum şu an, ama bu cihaz at cks90 ı bile hakediyor yakında da hakketiğini alıcak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.