Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.145
Cevap
36
Favori
380.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Sansa'ların en iyisi hangisi ona göre bir adet almak istiyorum.
  • Sansa clip+ ile zip arasındaki farkı anlatabilecek bir tecrübeli arkadaş arıyorum
  • xclbr X kullanıcısına yanıt
    Clip+ en guclu model ve daha kolay rockbox kuruluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Teşekkür ederim cevap için ebayde şu sıralar refurbished 4 gb lık modeli 46$ civarlarında...amazonda ise fiyatlar tavan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 4 Mayıs 2016; 13:36:44 >
  • Ben clip + aldim ama rockbox filan yuklemek istemiyorum orjinal firmware ile cihazin ses cikisi kotu mu? ya da rockbox ile cok fazla bir kalite artisi mi oluyor ses cikisinda? orjinal firmware ve rockbox ses kalitesi karsilastirmasi yapar misiniz?

• Merhaba arkadaşlar bende sansa clip+ almaya karar verdim ama daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadım. 1 2 şey dikkatimi çekti 60 dolarada satılan var 99 dolarada, bu fiyat farkının sebebi nedir acaba biliyor musunuz? ucuz olan 2. el mi oluyor bide kargo fiyatı nerde yazıyor ne kadar tuttuğunu nasıl anlıyacağım yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: becaya

Merhaba arkadaşlar bende sansa clip+ almaya karar verdim ama daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadım. 1 2 şey dikkatimi çekti 60 dolarada satılan var 99 dolarada, bu fiyat farkının sebebi nedir acaba biliyor musunuz? ucuz olan 2. el mi oluyor bide kargo fiyatı nerde yazıyor ne kadar tuttuğunu nasıl anlıyacağım yardımcı olursanız sevinirim.

ucuz olan refurbished yani iade edilmis ama.fabrika tarafindan sifirlanmis cihaz olabilir ben bu sekilde aldim ve memnunum hicbir sorunu yok cihazin altinda buyuk harflerle kocaman refurb diye damga vardi sadece bi sekilde cikarttim onu hosuma gitmedigi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 25 Mayıs 2016; 20:40:24 >
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Hocam sansa clip+ kullanıyorum 2 sene oldu alalalı çok memnunum ama bataryası zayıfladı baya, ne yapabilirim ? Başka modlee mi baksam yoksa batarya falan mı alsam e bayda 23 dolara geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 25 Mayıs 2016; 23:04:06 >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Clip ten sonra gercek bir model yukseltme ve cag atlama ancak fiio x3 ile mumkun. Ona da gucunuz yetiyorsa elbette alin yok yetmez diyorsaniz pil alip devam edin.

• Arkadaşlar sansa clip+'ya batarya arıyorum elinde olan varsa ya da bozuk sansa olup verebilirse haberleşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar sansa clip+'ya batarya arıyorum elinde olan varsa ya da bozuk sansa olup verebilirse haberleşelim

sifir ipod suffle bataryasi alin bence aliexpress den 10 dolara alirsiniz ve iceri sigar kozmetik acidan problem olmaz ya da cep telefonu nokia bataryasi taksaniz mesela bl4c o bile olur ve daha uzun pil omru verir ama icine sigmaz disarda kalir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 28 Mayıs 2016; 12:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xclbr

quote:

Teşekkür ederim cevap için ebayde şu sıralar refurbished 4 gb lık modeli 46$ civarlarında...amazonda ise fiyatlar tavan..

link var mı? yaklaşık olarak 7 sene önce ebay'den 35 usd'ye aldığım refurbished sansa clip+ müzikçalarım vadesini doldurdu ve ebay'e bakıyorum fiyatlar baya yükselmiş gibi. eğer 45 dolara kaliteli refurbished varsa alacağım yoksa 100 usd bayılıp amazon'dan fiio x1 siparişi vereceğim.

• SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    x3 çok pahalı görünüyor ve bu durumda iki seçenek kalıyor ya x1 ya da tekrardan sansa clip plus.
    7 sene sansa clip plus kullanmış birisi olarak x1'mi almalı yoksa tekrar sansa clip plus mı?

• quote:

Arkadaşlar selamlar,uzun zamandır kullandığım elimdeki sansa clip + da bir hata meydana geldi ,cihazı açmaya çalıştığımda firmware not found usb plugin tarzı birşey yazıyordu,usb ye bağladığımda bootloader usb mode yazmaya başladı ne yaptıysam düzeltemedim.Bende mecburen eski usul sağ tıklayıp biçimlendir dedim ve içerisine
    http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Sansa-Clip/Sansa-Clip-Firmware-Update-01-02-18/td-p/280756

şu linteki yazılımı sürükleyip bıraktım,cihazı usb den ayırdım cihazı açtım fakat firmware i kuramadım,bir yerde yanlışmı yapıyorum?yoksa bu aletin hafızasında bir problem mi meydana geldi?

aynısı 2 gün önce benim de başıma geldi akabinde ata error -2 yazısı çıkmaya başladı, biçimlendirme dahi olmadı. tüm yöntemleri denediysem de düzeltemedim ve en sonunda sinirlenip aleti çekiçle parçaladım.

• X1 upgrade icin degecek bir model degil o nedenle en az x3 yazdim.. sansa ile devam edebilirsiniz.

• quote:

X1 upgrade icin degecek bir model degil o nedenle en az x3 yazdim.. sansa ile devam edebilirsiniz.

anladım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brian Harold May

quote:

Arkadaşlar selamlar,uzun zamandır kullandığım elimdeki sansa clip + da bir hata meydana geldi ,cihazı açmaya çalıştığımda firmware not found usb plugin tarzı birşey yazıyordu,usb ye bağladığımda bootloader usb mode yazmaya başladı ne yaptıysam düzeltemedim.Bende mecburen eski usul sağ tıklayıp biçimlendir dedim ve içerisine
    http://forums.sandisk.com/t5/Sansa-Clip-Sansa-Clip/Sansa-Clip-Firmware-Update-01-02-18/td-p/280756

şu linteki yazılımı sürükleyip bıraktım,cihazı usb den ayırdım cihazı açtım fakat firmware i kuramadım,bir yerde yanlışmı yapıyorum?yoksa bu aletin hafızasında bir problem mi meydana geldi?

aynısı 2 gün önce benim de başıma geldi akabinde ata error -2 yazısı çıkmaya başladı, biçimlendirme dahi olmadı. tüm yöntemleri denediysem de düzeltemedim ve en sonunda sinirlenip aleti çekiçle parçaladım.

Hocam rockboxı tekrar kurucaktınız...keşke yapmasaydınız...http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=62023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 30 Mayıs 2016; 20:04:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brian Harold May

quote:

Hocam rockboxı tekrar kurucaktınız...keşke yapmasaydınız...http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=62023

hocam müzikçaların hafızası raw oldu 4 mb gözüküyordu normal biçimlendirme'nin yanı sıra dos'ta biçimlendirme ve chkdsk yapmayı denedim ancak hiç birisi olmadı e kaldı ki rockbox yükleyeyim.
    neyse yapacak bir şey yok, yeni bir tane alıp geçeceğim.Zaten 7 senelik yoğun kullanıma yine iyi bile dayandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistik yönetmen -- 31 Mayıs 2016; 0:29:50 >

• fiyat olarak ucuz kesinlikle değil artık sizce 250 tl vermeye değer mi beyler çok kararsız kaldım almak ile almamak arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: becaya

fiyat olarak ucuz kesinlikle değil artık sizce 250 tl vermeye değer mi beyler çok kararsız kaldım almak ile almamak arasında.

Amazon gönderiyorsa 35 dolar. Türkiye'den 250 liraya kesinlikle alınmaz.

http://www.amazon.com/gp/product/B00VXMY262/ref=s9_dcacsd_bhz_bw_c_x_2
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.