Şimdi Ara

Sandero/Polo/Fabia/Aveo/Getz |||TEST 2008||| (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Toygarabi

Sanderonun çarpışma testleride gelsin o zaman daha güzel bir satış trendi yakalar

en az fabia kadar alir 4 yildiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: asilx
    Pankartlı fosfoslar daha değerliymiş daha iyi birinci oluyorlarmış öyle diyorlar

taklacı loganlar ve direksiyon kitlemeci laguna 3'den sonra bunlarda pankart oluversin

şahin bile direksiyon kitlemez yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

Orjinalden alıntı: Toygarabi

Sanderonun çarpışma testleride gelsin o zaman daha güzel bir satış trendi yakalar

en az fabia kadar alir 4 yildiz

• su caddylere bu arac dünyanin en pahali garanti kapsamini içeriyor yazsalar ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

VW otomatik el freni topiğini açan şahıs bir daha girmedi foruma

Yalanı salladı gitti ama tutmadı

Dünyada eşi benzeri görülmemiş o olayın duyulmamış burada mı olacak

Volan değişimi VW'de 10bin'de 1 oluyormuş ba ba ba sen kuyruklu yalan olur bu artık asil aman dikkat

Bizim araçların bakımı 15 binde bir dizellerin 10binde bir onlarda da nelerin değiştiği belli zaten istersen yazayım buraya

Diğer yandan Allah muhafaza sende de laguna 3 var git bir beynini kontrol ettir veya en iyisi direksiyonu çevirirken dikkat et

Fransız öpücüğü bu başka şeye benzemez

en azından 4 yıldız almış fabiadan daha iyidir

• quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

Volan değişimi VW'de 10bin'de 1 oluyormuş ba ba ba sen kuyruklu yalan olur bu artık asil aman dikkat

Bizim araçların bakımı 15 binde bir dizellerin 10binde bir onlarda da nelerin değiştiği belli zaten istersen yazayım buraya

Diğer yandan Allah muhafaza sende de laguna 3 var git bir beynini kontrol ettir veya en iyisi direksiyonu çevirirken dikkat et

en azından 4 yıldız almış fabiadan daha iyidir

bencede daha iyidir volan yakıp direksiyon kitlese de laguna 3 sonuçta

• sen 4 yıldız almış octavyaya bak
  • quote:

Yukarda Caddy lerin resimleri ortada.. Baskı balatayı parçalayınca volanda değişir çoğunlukla coşkunun caddy sinde değişmişti..

Benim Laguna 3 üm sapasağlam merak etme sen.. Fransız öpücüğünü Passata atmış Laguna

Not: Forumda fosfosun kayırıldığı ortada.. Kaç kere koyduğum resimler silindi. Arkadaşıda topiğini silip susturdular gayet normal vw ye laf atılmaz bu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 22 Temmuz 2008; 20:48:14 >

• e fabia bu kadar iyi de niye ncaptan 4 yıldızlı?işin ilginci octavia da 4 yıldızlı ben buna şaşırmıştım ilk duyduğumda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cardinal636

e fabia bu kadar iyi de niye ncaptan 4 yıldızlı?işin ilginci octavia da 4 yıldızlı ben buna şaşırmıştım ilk duyduğumda..

zorlarsan senin focusta 4 olur
  • Ama Mercedes C klasse ile Octavia eş değer iki araç yanlışlık olmasın
  • quote:

quote:

e fabia bu kadar iyi de niye ncaptan 4 yıldızlı?işin ilginci octavia da 4 yıldızlı ben buna şaşırmıştım ilk duyduğumda..

zorlarsan senin focusta 4 olur

doğru,forumda vw group araçlarına laf sölemek yasaktı dimi unutmuşum

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

Yukarda Caddy lerin resimleri ortada.. Baskı balatayı parçalayınca volanda değişir çoğunlukla coşkunun caddy sinde değişmişti..

Benim Laguna 3 üm sapasağlam merak etme sen.. Fransız öpücüğünü Passata atmış Laguna

Not: Forumda fosfosun kayırıldığı ortada.. Kaç kere koyduğum resimler silindi. Arkadaşıda topiğini silip susturdular gayet normal vw ye laf atılmaz bu forumda

atmış öpücüğü belli ondan passat hala sınıf lideri

ondan testlerde hala önde

VW kayıran yok açtığın topikler direkt ortamı gerici ve kavga çıkarmaya müsait bundan dolayı siliniyor

bende o zaman renonun meşhur eşi benzeri olmayan 20 sayfalık şikayetvar.com dosyasını veya forumda megan aldık diye ağlaşıp duranların topiklerini gündeme getireyim ne dersin

olmaz bunlar böyle bir yere varılmaz

boş ve çocukça ...

neyse ben daha fazla yazmayacağım bu topiğe asil

self tatminin bitince görüşürüz

• edit :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 22 Temmuz 2008; 21:14:07 >
  • bügün bizim fabia nin sağ cam bozuldu 2004 model hb.

sabah yetkili servise goturdum. mekanizma bozulmuş 4 senelik arac yaw benim uno 1997 modeldi hala üzerinde orjinal mekanizmaydi neyse sansizlik diyelim kul yapisidir nekadar diye faturaya baktim 250 kağit. ne diyelim kader

onuda gectim satisci cocukla konustum bu ne dedim 2004 model cam mekanizmasi 4 yillikmi bunlarin dedim birde su 3 silindir traktor motoru hakkinda konustuk. adam dediki vw haddinden fazla abartiliyor. octavia ve suberb icin bisi demem ama bana sorarsan 30.000 ytl ben fabia ya para vermem dedi. daha nediyeyim ki artik ben bunun üstüne

• quote:

adam dediki vw haddinden fazla abartiliyor. octavia ve suberb icin bisi demem ama bana sorarsan 30.000 ytl ben fabia ya para vermem dedi. daha nediyeyim ki artik ben bunun üstüne

işte bunu demiyecektin dostum
  • quote:

quote:

adam dediki vw haddinden fazla abartiliyor. octavia ve suberb icin bisi demem ama bana sorarsan 30.000 ytl ben fabia ya para vermem dedi. daha nediyeyim ki artik ben bunun üstüne

işte bunu demiyecektin dostum

Bittin sen Cey...

• bahse girerim bu forumda bir çok insan birbirinin meydan dayağı yemesini istiyordur
  • quote:

atmış öpücüğü belli ondan passat hala sınıf lideri

ondan testlerde hala önde

VW kayıran yok açtığın topikler direkt ortamı gerici ve kavga çıkarmaya müsait bundan dolayı siliniyor

bende o zaman renonun meşhur eşi benzeri olmayan 20 sayfalık şikayetvar.com dosyasını veya forumda megan aldık diye ağlaşıp duranların topiklerini gündeme getireyim ne dersin

olmaz bunlar böyle bir yere varılmaz

boş ve çocukça ...

neyse ben daha fazla yazmayacağım bu topiğe asil

self tatminin bitince görüşürüz

valla almanların testinde pardon fosfosun kendi testinde tabi birinci olurt...

İngilizin testini autocarı koydum. Adamlar diyorki "Laguna, Passat'tan çok daha iyi bir üretim"
     Sandero/Polo/Fabia/Aveo/Getz |||TEST 2008|||

Sen kendini tatmin etmeye devam et C klasse ile Octavia yı aynı kefeye koyup hatta ikisini eşit ilan eden dergiye inanmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilx -- 22 Temmuz 2008; 22:00:46 >

• skodanın hangi modeli 5 yıldız aldı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.