Şimdi Ara

Sanalpazar hesablarına 10 TL ve üzeri gelmiş olabilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
5.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef üzülerek belirtiyorum, +10TL kampanyaları çok güzeldi. Art niyetli ve 10TL peşine düşen şahışlar yüzünden sistem değişti.
    Millet 10 TL yüklü hesapları satıyordu :( şaka gibi...

Mecburen sistem değişikliğine gidildi.. Limit düştü, tarihler kısaltıldı ve yeni sistem kuponlar saatlik geliyor 10 TL

avantajı yakalarsanız güzel :)
  • arkadaşlar artık hesap doğrulayınca yeni üyelikte 10tl gelmiyor mu? hesap açıp doğruladım fakat gelmedi bir tarihi mi vardı bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasevmem -- 5 Ekim 2014; 21:48:36 >
  • bu defa 2 hesaba 10 tl. gelmiş ama 50 tl. üzeri olursa tamamını kullanabiliyordum

1 tane alışveriş için bekliyordum ve ona birini kullandım ama 50 tl. üzeri alacak bir şey bulamadığımdan uçtu gitti :))

sizinkiler nasıl alt limitsiz oluyor onu çözemedim ?
  • Bu zamana kadar hiçbir puan verilmedi.Ne yapmak gerekiyor anlamadım.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    bende kaç defa sayfayı açıp saatlerce bekledim nafile gelmiyordu ,en son dün sepete bir şeyler ekledim ve baktım yine giden gelen yok :)

sonrasında bugün bir mail gelmiş size özel ürünler derledik diye ,hadi açıp bir bakayım dedim ve nihayet 10 tl. yi gördüm :)
  • yine zarara girdik 7,78kullandırdı kupondan gece gece. sıcak fırsatların bu yönünü sevmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

bende kaç defa sayfayı açıp saatlerce bekledim nafile gelmiyordu ,en son dün sepete bir şeyler ekledim ve baktım yine giden gelen yok :)

sonrasında bugün bir mail gelmiş size özel ürünler derledik diye ,hadi açıp bir bakayım dedim ve nihayet 10 tl. yi gördüm :)

Bana da benzeri mail gelmiş okumadan silmiştim şimdi baktım sadece ürünleri koymuşlar hediye çeki yoktur.
  • Kullanmak isteyen varsa hesabımı vereyim kullanmayacam bwn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da gelmemis o kadar da alisveris yaptik. Bu sistemleri denetliyenin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya tamamen olmasa da büyük oranda anlamsız buluyorum durduk yere alışveriş yapmam için en az yüzde 40 indirim gerekli bana ve birçok insana yüzde 10-20 aralığına ancak ihtiyacı olan arkadaşlar harekete geçer başka da bir şey olmaz kasırga olmaz yani
  • malesef bugüne kadar sanalpazarda hesabımda hiç çeke rastlayamadım...
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    aynen öyle

1 tane alım yapacaktım ve olmuşken 10 tl. ucuza alayım dedim ama 2 nci 10 tl.yi kullanmak pek mantıklı gelmediğinden kullanmadım :)
  • Hiç gelmedi arada girip bakıyorum yok yine yok.Ben de gıcık oldum yapmıyorum alışveriş
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.