Şimdi Ara

Sanal W Tuning Club [Yeni ISS-Mod] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
8.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SHEFTALI Arkadaşlarında dedikleri gibi;

A R A M I Z A H O Ş G E L D İ N
  • beyler bana yardımcı olabilicek biri varmı ?? arkadasımdan photoshop cs2 aldım ayarlıyamadım bı yardım lutfen.
  • quote:

beyler bana yardımcı olabilicek biri varmı ?? arkadasımdan photoshop cs2 aldım ayarlıyamadım bı yardım lutfen.

Kuramadın mı?Yoksa sanal tuning olarak mı bişey yapamadın?Sanal tuning derslerini forumda veyawww.sanaltuning.com adresinde bulabilirsin.
  • kurdum ama serıal numarası olmasına ragmen 30 gnluk kuruldu onun nasıl degıstırıcem ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolutiøn

kurdum ama serıal numarası olmasına ragmen 30 gnluk kuruldu onun nasıl degıstırıcem ?

Forumda serial,crack gibi paylaşımlar yasaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

quote:

kurdum ama serıal numarası olmasına ragmen 30 gnluk kuruldu onun nasıl degıstırıcem ?

tamam ayarladım ben. Club ' unuzde bızede yer var mı ?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ylmzgrpnr

quote:

tamam ayarladım ben. Club ' unuzde bızede yer var mı ?

tabiki var ama ilk önce photoshop u biraz çöz bakalım, modifiye falan yap bi görelim

• BEnide alırmısın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiculata-

BEnide alırmısın?

tabiki

imzanıza logomuzu ekleyin yeterli
  • ya size birşey sorucam
    diyelimki farklı renk ön tampon bulduk warp la falan hallettik işi rengi nasıl tutturucam bide parlaklıklar tutmuyor yardım ederseniz sevinirim..
    buda yaptığım bir çalışma
     Sanal W Tuning Club [Yeni ISS-Mod]

not: resmi kendisi küçültüyor kaydedip bakarsanız daha iyi görünür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black label -- 14 Nisan 2008; 10:12:35 >

• Dostum eline sağlık güzel bir çalışma, ama unutmaki dikkatli bakarsan jantlar, ön tampon çalışması ve far üstü kapatma olayı orjinal durmuyor, çok belli oluyor. Bunu orji olayını en aza indirmek için tane tane yavaş yavaş çalışmanı öneririm. Bunun harici renk olayını

CTRL+L
    CTRL+M
    CTRL+B

ile halledebilirsin.

Bu arada bende çok uzun bir aradan sonra bir moda başladım 3 gündür onu kasıyorum bitince en üstte fiat bis in yerine o gelecek hayırlısı ile

quote:

Orjinalden alıntı: canberknaz

ya size birşey sorucam
    diyelimki farklı renk ön tampon bulduk warp la falan hallettik işi rengi nasıl tutturucam bide parlaklıklar tutmuyor yardım ederseniz sevinirim..

• quote:

Orjinalden alıntı: Alkan

Dostum eline sağlık güzel bir çalışma, ama unutmaki dikkatli bakarsan jantlar, ön tampon çalışması ve far üstü kapatma olayı orjinal durmuyor, çok belli oluyor. Bunu orji olayını en aza indirmek için tane tane yavaş yavaş çalışmanı öneririm. Bunun harici renk olayını

CTRL+L
    CTRL+M
    CTRL+B

ile halledebilirsin.

Bu arada bende çok uzun bir aradan sonra bir moda başladım 3 gündür onu kasıyorum bitince en üstte fiat bis in yerine o gelecek hayırlısı ile

quote:

ya size birşey sorucam

tane tane??

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Alkan

Dostum eline sağlık güzel bir çalışma, ama unutmaki dikkatli bakarsan jantlar, ön tampon çalışması ve far üstü kapatma olayı orjinal durmuyor, çok belli oluyor. Bunu orji olayını en aza indirmek için tane tane yavaş yavaş çalışmanı öneririm. Bunun harici renk olayını

CTRL+L
    CTRL+M
    CTRL+B

ile halledebilirsin.

quote:

ya size birşey sorucam

tane tane??

Yani olabildiğince Zoom yapıp yavaş yavaş ve dikkatlice boya,kesim,renk değişim,parlaklık,noiseleri en aza indirgemeli,piksel,açı vsvs. bütün çalışmaları ve en ufak bir ayrıntıyı bile atlamadan yaparsan çok daha güzel çalışmalar çıkaracağına inanıyorum

• saol üstad.
    en yakın zamanda yeni çalışmamı ekleyeceğim
  • Evet en son çalışmam

• Böyle daha iyi oldu sanırım :) üstteki resimlerin çoğunun büyük halini koydum
  • resmin orjinalini verebilirmisin
  • quote:

resmin orjinalini verebilirmisin

Tabi kardeş
    http://img74.imageshack.us/img74/9455/alkanvolvoct6.jpg
  • yeni çalışmam bu olucak
    alkan bu arada ön jantı yerleştirirken lastikten fazla almışsın
    ya bu arada ben hala rengi tutturamıyorum
    edit: yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black label -- 18 Nisan 2008; 10:11:15 >
  • quote:

yeni çalışmam bu olucak
    alkan bu arada ön jantı yerleştirirken lastikten fazla almışsın
    ya bu arada ben hala rengi tutturamıyorum
    edit: yorum

Lastikten fazla almışsın dediğin yer, orası orjinal jantın özelliği öyle
    Orjinaline bakabilirsin

Bu arada aracın rengi ile hiç oynama bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 18 Nisan 2008; 10:27:22 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.