Şimdi Ara

Samsung yeni videosunda Galaxy Alpha'nın metal kasasına vurgu yapıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAFA97

Adam kullandığı metal beş para etmez yazmış kaç defa eline aldın da baktın ey cahil ağzı olan konuşuyor biraz hakkı olana hakkını verin.iyi ye iyi kötüye kötü deyin millet samsung adını görür görmez çöp boş leğen biraz taraf tutmayın adamların yaptığı tasarım bana güzel geldi mesela.başka firma telefon yapsın ona da iyiyse iyi kötüyse derim.tüketici toplum sendromu heralde.sanki telefon piyasinda herkes metal kasalı telefon yapıyor.lg,Sony,apple hangisi full metal kasalı telefon yapmış.tabi ben yeni nesil telefonlardan bahsediyorum.eskiden kim ne yapmış bilmem.benden bu kadar açıkçası yorumların kalitesi çok düşük biraz daha düzgün yorumlar yaparsak kendimi de katıyorum buraya.burdan faydalanmak isteyenlere daha

Ciddiye almayın forumda samsung'a sallamak gelenek.Arada ciddi eleştiriler var ama çoğunluk teknolojiden anlamayan laf olsun diye konuşan ergen kesim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Telefonlar full kompozit alaşımlardan elde edilmeli bence plastik saçmalıktır. Metal hem daha iyi bir soğutmada sağlar ısıyı dağıttığı için.

Metal daha hızlı soğuyoda aynı şekil daha hızlıda ısınıyo m7 kullandım bi ara baya ısınıyodu cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım olarak iyi bence. Metal kullanmasıda iyi oldu ama bunu telefon piyasaya girince elimize aldığımızda daha iyi bir açıklama yapılabilir.
  • Şu forumdaki yorumcu kalitesi, ilkokul düzeyinde. Her gün metal de metal, metal de metal diye bağırıyordunuz. Metal istiyoruz diyordunuz. Şimdi adamlar metal yaptı ona bile kulp takılıyor. Yorumcu kalitesinin en kötü olduğu yer donanım haber. Kimse kusura bakmasın.

• Değişik havalı çekici tek eksik batarya onun harici laf eden adam taş olur :) özellikle golden sun rengine

• Köşeler hafif yuvarlak değilse tasarım tamamen alıntı. Göz var izan var.
  • En az 2 yıl geç kalmış bir adım. Ayrıca ön ve arka beyaz plastik ve haliyle ucuz duruyor. Metal çerçeve ile bir bütünlük arz etmemiş. Samsung satışları daha da düşecektir.

• oldukça şık duruyor, uzun bir aradan sonra merakla çıkmasını beklediğim bir cihaz olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

İlk defa metal kasa çıkarmıyor.s5610'da bile metal kullanmış bir marka samsung.Geçmiştede bir sürü modeli var.İphone 6 alacakların aklını çelsin diye çıkardığı özel bir telefon sadece çok abartmamak lazım...

Bir GT-S5620 kullanmış biri olarak söyleyeyim, dışı plastik ama içi döküm olan kaliteli bir telefonuydu.

Yazılımı binde bir çıldırtırdı ama sağlam cihazdı.

5610 da güzel cihaz.

Fakat şu Samsung yazılım tarafında kendini adam etmemekte ısrar ediyor ya, işte Samsung'u bu sektörde talan edecek açığı burası.

Çıkarttığı her ürünü böyle. TV'si, Telefonu hep yazılım tarafında sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞ55 -- 28 Ağustos 2014; 8:03:27 >
  • Çerçeveyi yapmışsın, her yerini yap namın yürüsün. Arkasını plastik yapıyorsun; neyin kafası.

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

Çerçeveyi yapmışsın, her yerini yap namın yürüsün. Arkasını plastik yapıyorsun; neyin kafası.

İşte kazın ayağı öyle değil. Samsungları diğerlerinden farklı kılan arka kapağının çıkarılmasıdır. Arka kapağı çıkmayan telefon alacak kadar enayi değiliz. Diğer tellerde arka kapak çıkmıyor veya serviste vidaları sökülerek çıkartılıyor pil değişebilmesi için haliyle en az 150 TL bayılıyorsun birde telin sağını solunu çiziyor kanırtıyor resmen. Samsunglarda ise istediğin zaman çıkar tak hatta uzun yolculuklarda arabada torpido gözünde iki tam dolu batarya pil oldumu saniyesinde tak çıkar. Arka kapağın çıkarılması çizilince değiştirilmesi ve yahutta renkli desenli kapk takılması SAMSUNG un sunduğu en büyük ayrıcalık. Bakıyorum iphone culara metal cihaz alıyoruz diyorlar hepsi plastik kılıfla teli kullanıyorlar. Yemişim öyle telefonu. Samsung arka kapağı çıkartılamayan tel çıkarsın anında bırakırım o zaman diğer tellerden farkı kalmaz. Çok önemli özellik arka kapağın çıkması. Örneğin biraderde iphone 4 s var batarya bitik oldu servise sormuş değişim için 100 TL işçilik 100 küsürde batarya 200 lira bayıl demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 28 Ağustos 2014; 10:35:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Telefonlar full kompozit alaşımlardan elde edilmeli bence plastik saçmalıktır. Metal hem daha iyi bir soğutmada sağlar ısıyı dağıttığı için.

Metal daha hızlı soğuyoda aynı şekil daha hızlıda ısınıyo m7 kullandım bi ara baya ısınıyodu cihaz

Her iki malzemeli telefon aynı derece ısınır yanlız metal bu ısı çabuk yayar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona hasta oldum

• Samsung kârın azaldı şimdi böyle metal kasa çıkarırsın hemen. İş işten geçti Samsung bu saatten sonra karbon fiber malzeme kullansan benden para kazanamazsın.

• Cihazın alt tarafı çirkin duruyor.

S5 kapak koymaları da iğrenç olmuştu.

Galaxy S2 den sonra telefonları tipsizleşti.

Arayüz malum zaten.

Önemli olan fiyat performans cihazı yapabilmek.

Çinli büyük firmalar gelince işin rengi değişmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErTuFx

Bu firma iphone sayesinde kendine iyi reklam yapiyor o kadar yüssüz bir firmaki iphone bir model cikardiginda jet hiziyla benzerini cikarip insanlara bilinc altindan iphone la mücadele eden yegane firma hissi uyandirmaya calisiyor, bunu basardilar ve insanlar iphone alternatifi bir müddet samsung olarak gördü ve gene aynisi oluyor tasarimin aynisini ön plana cikarip müsteri toplamaya calisiyor koreliler.

Altindan da yapsa almam samsung telefonu, nedenmi? cünkü bu firma ne yapar ne eder o metal kasadan gene calar cirpar en adisini yapar ve malzemenin en kalitesiz olanini kullanir,

Kardeş bu ne ?
    lumia 800 çıkış tarihi 2011
    İpod nano 6. nesil çıkış tarihi 2012
    Samsung yeni videosunda Galaxy Alpha'nın metal kasasına vurgu yapıyor

• apple olsam hemen patent davası açarım... bu ne kardeşim yandan bakınca iphone 5 sanırsın bu kadar mı taklit olur.

• AAT.BH kullanıcısına yanıt
    Onu kastetmiştim zaten ısıyı dışarı daha çabuk veriyor

• Güzel şık duruyo ancak bildiğin iphone 5 olmuş.
  • Samsung'un reklamından esinlenerek:
    Samsung Guy:Dude new samsung might get metal frame.
    iPhone Guy:That hasnt happened yet?
    Narrator: You know that thing you've been waiting on for like 2 years. And how it supposed to be awesome and how is gonna blow your mind. Well it has been here all the time but maybe you just like waiting.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.