Şimdi Ara

SAMSUNG WAVE 525 S5253 ANA BAŞLIK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.060
Cevap
7
Favori
526.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada fotoğrafları buraya ekleyeyim.

HightVoltage arkadaşımızın telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 29 Kasım 2010; 0:12:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJahGangsAppLe

http://img832.imageshack.us/img832/853/errorgo.jpg

abi seçtim valla bi terslik var ama anlayamadım

Kies ile ilgili bir şey sanırım, çünkü cihaza daha yükleme aşamasına gelmemiş?

quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

@efege

Buyrun fotoğraflar. (Fotoğraf makinası çok dandik kusura bekmayın.)
    http://img831.imageshack.us/gal.php?g=11424960.jpg

Çok teşekkür ederim.Zahmet oldu.Çok hoşuma gitti dış görüntüsü

Rica ederim.

• ilk başta download ediyo sanırım bişey doluyo daha sonra yükle diye secenek cıkıyo ,diyorum yüklüyo yüklüyo son %10 kala falan hata veriyo işte.. :S Ne yapmama gerekiyo kies i silip tekra falan mı yükleyeyim?
  • Enteresan yahu. Evet Kies i kaldırıp tekrar yükleyin hocam bir de bakalım...
  • Ya highvoltage zahmet olcak ama bana bi link versen ben ordan yukleyeyim enazından programın bozuk oldugu ihtimalini ortadan kaldıralım
  • teşekkürler deniyorum hemen
  • Yok ya yine aynı hatayı veriyo anlamadım gittti. Başka deneyebileceğim bişey var mı?
  • Hocam bilemedim ki vallahi. :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 29 Kasım 2010; 2:16:04 >
  • Arkadaşlar bence fazla tartışmaya gerek yok fiyat/performans açısından bakıldığında tam bir canavar, osu yok busu yok demeyin bu fiyata alınabilicek en iyi telefonlardan biri bence monteydi 5800dı felan boşverin alın bunu rahat olun takılma felan donma demişler ee birraz idare edi verin düzelicek onlarda işletim sistemi daha bada os 1.1 daha bu 2.0 , 3.0 felan olucak :)
  • SAMSUNG WAVE S5253 vs SAMSUNG 5233 STAR WIFI ??

Hangisini almalıyım?Neden?
  • O hatayı arada bir bende alıyorum indirilenler kısmına giriyorum (i) yazan yere basıyorum uygulamanın üstündeki sonra yükle butonu çıkıyo gene uygulamada yükle diyorum oluyor bi kaç kere dene yüklemeyi telefonu tak çıkar oluyo
  • İşleti sistemi dokunmatiği ve ekran kalitesi samsungapp'i çoook büyük avantaj samsung 525in samsung star wifi yanında pek bişi ifade etmiyo ikisinide al eline incele farkı görüceksin zaten fazla düşünmene gerek yok eğer ikisinden birini alıcaksan samsung 525 i al direk multi-touch da cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiveltro

İşleti sistemi dokunmatiği ve ekran kalitesi samsungapp'i çoook büyük avantaj samsung 525in samsung star wifi yanında pek bişi ifade etmiyo ikisinide al eline incele farkı görüceksin zaten fazla düşünmene gerek yok eğer ikisinden birini alıcaksan samsung 525 i al direk multi-touch da cabası

Multi touch olunca ne oluyor?
  • İPhonedaki gibi iki parmağınızı birbirine uzaklaştırıp yakınlaştırarak internet tarayıcısındayken ve fotoğraflara bakarken yakınlaştırıp uzaklaştırma yapılabiliyor yani multi-touch demek aynı anda birden fazla dokunuşu algılayabiliyor demek.
  • quote:

İPhonedaki gibi iki parmağınızı birbirine uzaklaştırıp yakınlaştırarak internet tarayıcısındayken ve fotoğraflara bakarken yakınlaştırıp uzaklaştırma yapılabiliyor yani multi-touch demek aynı anda birden fazla dokunuşu algılayabiliyor demek.

Hmm anladım teşekkür ederim.

http://m i k r o k o z m o s .com/content/378-Samsung-Wave-525-(S5253)-%C3%9Dncelemesi

Bu linktedede güzel bir inceleme var

(Link i yazdığımda sansürlü çıktı diye aralarına boşluk bıraktım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 29 Kasım 2010; 9:37:48 >

• Bu başlık altında yapılan incelemede hiç fena bi inceleme değil eksikleri var ama insanlar söyledikce eklenir :)
  • quote:

Bu başlık altında yapılan incelemede hiç fena bi inceleme değil eksikleri var ama insanlar söyledikce eklenir :)

Evet

Bu gidişle bugün yarın bizde alıcaz
  • Beyaz kapaklı olanını almayı düşünüyorum fakat çok çabuk kirlenip kirli beyaz bir renk almasını istemiyorum.Sizce beyaz alınmalı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Bu başlık altında yapılan incelemede hiç fena bi inceleme değil eksikleri var ama insanlar söyledikce eklenir :)

Evet

Bu gidişle bugün yarın bizde alıcaz

İnşallah Gerçekten tavsiye ederim samsung bada os işletim sistemiyle gönlümü feth etmeyi başardı.İlerki sürümlerde daha da güzelleşiceğinden eminim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.