Şimdi Ara

Samsung'un KitKat güncellemesi vereceği yeni cihaz listesi sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi google sartnameye koyacak bir madde. Cihazlarda arayuz olarak sadece google inc in belirledigi arayuz kullanilacaktir diye. Bak bakalim bir daha boyle sorunlar oluyor mu! Nasilsa para da almiyo bunlardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

haha amiral gemisi S3'ün S4mini kadar değeri yok. Gerçek samsung bu değil.

• noldu la s3culer

Zamaninda Optimus G - iPhone 4S'ten daha iyi diyordunuz şuan G'de 4.4.2 kullanıyorum iPhone 4S iOS 8 alıyor.
    Bi de LG güncelleme vermiyor samsung alın diyenler vardı neredesiniz şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle kies'den s4mini'ye baktim ve gelmemis :(

• S3'e gelirse(ki büyük ihtimalle gelmeyecek) S2'ye de isteriz :)

• Kapitalizm işte. Millet S3'ü bırakıp yenisine geçsin diye güncelleme vermiyorlar. Sürekli yeni şeyler tüketmenizi istiyorlar.
  • 18 ay taahutu kapsaminda S3'e kitkat gelistirildi.ama haberlerde yazdi stabilite sorunlari giderilemeyince iptal edildi.kasit yok.

• Android l çok hoşuma gitti bize gelmeyecek sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Android l çok hoşuma gitti bize gelmeyecek sanırım.

Ben umutluyum. Olabilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Android l çok hoşuma gitti bize gelmeyecek sanırım.

Ben umutluyum. Olabilir bence

Bence NOTE 3 é zor dostum

• note 2 ye gelmedi bana daha 4.3.3
    4.4. serisine geçmek hayal herhalde
  • Apple telefonlarına 4 sene boyunca yazılım güncellemesi veriyor vede bunu bekletmeden yayınlayacağı modellere aynı anda yayınlıyor.
    iphone 4 2010 da ios 4 ile başladı başladı ios 7 ile güncellemesi bitti. Toplam 4 ios sürümü görmüş oldu.

Android de ise yeni bir sürüm yayınlanıyor telefonlara gelmesi firmalara göre değişiyor. Yeni modellere kısa zamanda geliyor. Yeni olmayan modellere daha uzun zamanda geliyor.

Bu da Apple için büyük bir artı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

GM bile discoverye 4.4 verecek(betayı saymıyorum) koskoca samsung s3 e bi güncelleme veremedi

Hocam o beta dengesinin sebebi hata çıkar ise tepkilerin önüne geçmek zaten hiç bir hata da yok sadece you tube sorunu var ve Art ile mükemmel oldu suan saf Android é yakın bi arayuz artık discovery önerebilirim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Orijinalden alıntı: kadirmehmet

Almanya galaxy note2 hala 4.4.2 gelmedi

İlk almanyaya geldi note2lere 4.4.2
    Sen bi sor Samsung Almanyaya.

Almanyaya daha gelmemis 4.4.2 yeni ogrendim.Neden gelmemis olabilir.Turkiyeye geldi bile.

kardeşim gir sammobile.com'a indir. kafanı duvarlara vuracak bi durum yok ortada.

• Ukrayna, Tayvan ve Hong Kong disinda tum ulkeler 4.4.2 guncellemesi aldi. Bu saydigim ulkelerede 4.3 guncellemesi verilmiş durumda.

• Kitkatı kim takar artık android L custom romlarını bekliyoruz biz

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    samsung stabiliteli bir sürüm yapamamışken geliştiriciler kitkat stabil sürümler portlayıp duruyorlar ram 500 lerde üstelik. kim inanır samsungun stabil sorunlarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

GM bile discoverye 4.4 verecek(betayı saymıyorum) koskoca samsung s3 e bi güncelleme veremedi

Hocam o beta dengesinin sebebi hata çıkar ise tepkilerin önüne geçmek zaten hiç bir hata da yok sadece you tube sorunu var ve Art ile mükemmel oldu suan saf Android é yakın bi arayuz artık discovery önerebilirim. :)

Discovery modası geçen seneydi bence(bende kullandım 9-10 ay kadar) şu an tercih edilcek bir sürü telefon geldi o fiyat segmenti için usb soketi dışında başımı ağrıtmadı hiç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

quote:

Discovery modası geçen seneydi bence(bende kullandım 9-10 ay kadar) şu an tercih edilcek bir sürü telefon geldi o fiyat segmenti için usb soketi dışında başımı ağrıtmadı hiç

Haklısınız zaten geçen sene tekti suan alacak olsam ilk WP Android alacak olsam moto g alırdım fakat hala almak isteyen arkadaşlar var onlarada söyleyim telefonun hiçbir sorunu yok akıyor Kitkat ile Aktütün skoru da 3000 artti

• quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

Ukrayna, Tayvan ve Hong Kong disinda tum ulkeler 4.4.2 guncellemesi aldi. Bu saydigim ulkelerede 4.3 guncellemesi verilmiş durumda.

yaklaşık 1 2 aydır note2 kullanıcıları bana geldi bana geldi diye ortalıkta dolaşıyorlar ama anlamadığım benim tanıdığım kimseye gelmedi
    güncelleme genel olarak ülkedeki tüm imei lere basılmıyormu. yoksa bilmediğimiz bir ayıklama filanmı oluyor içlerinde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.