Şimdi Ara

Samsung ue46es7000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuda başlık göremedim. Bu modelden kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirlermi ? Baya bi araştırdım es7000 ile es8000 arasında dış tasarım haricinde bir fark bulamadım. Teknik özellikler hemen hemen aynı değil, tıpa tıp aynı. Hareketle kontrol sistemini devre dışı bıraktım. Çünki odada çoluk çocuk yürürken kolunu sallasa panel hemen devreye giriyor. Sesle kontrol ise odada kuru gürültü olmadıkça gayet kullanışlı. Yok eyer çoluk çocuk yada gürültülü bir oda ise microfon elinizde olması lazım aksi takdirde sesle kontrol sağlayamassınız. Görüntüye gelince 1080p filimleri hiç takılmadan kumlama yapmadan başarılı bir şekilde oynatıyor. Resim modu Dinamik ise kalite dahada artıyor, fakat gözü biraz yoruyor . Resim modu Filim de ise 1080p de canlılığı öldürüyor.
    3D olayına gelince Aktif gözlük olduğu için belgesel izledim muhteşem bi görüntü vede harika bir deneyim diğer pasif 3d gözlüklere göre biraz daha kaliteli ancak ben 30 dk izleyebildim çünkü gözlerim ağrıdı çıkarmak zorunda kaldım.
    Samsung ue46es7000 bence genede görüntü kalitesi yeter.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.