Şimdi Ara

SAMSUNG TV ALACAKLAR BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung almayında başka hangi marka alırsanız alın. Şimdi nerden geliyor bu samsung düşmanlığı diyeceksiniz. ikibuçuk yıl önce 1600 tl.ye aldığım led tv nin paneli arızalandı 1500 tl. panel değişim ücreti istiyorlar. Birde gelen servis dalga geçer gibi daha garantisi biteli 6 ay olmuş cihazı çöpe at yeni televizyon al diyor. İkibuçuk yılda panelmi arızalanır? Hadi şans diyelim benim başıma geldi. Şikayet siteleri benim gibi mağdurlarla dolu. Arkadaşın biri 3900 tl.ye almış televizyonu 3600 tl. panel değişim ücreti istemişler. Ürün satışları iyi durumda olduğu için müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Ayrıca şikayet sitelerinde samsung rakiplerine açık ara devasa bir fark atmış durumda bilginiz olsun. Saygılarımla iyi forumlar

• İnsan şaşırıyor gerçekten bende 2014 model LG aldım senin ki gibi bir problem değil ama panelle ilgili üretim sorunu yaşadım. Böyle büyük markalar ilgisiz kalması insanı üzüyor. Bu kadar büyük paralar verip 2.5 yılda arıza yapıyorsa vah geleceğimizin haline..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixici

İnsan şaşırıyor gerçekten bende 2014 model LG aldım senin ki gibi bir problem değil ama panelle ilgili üretim sorunu yaşadım. Böyle büyük markalar ilgisiz kalması insanı üzüyor. Bu kadar büyük paralar verip 2.5 yılda arıza yapıyorsa vah geleceğimizin haline..

Elektronik cihaz bu tabiki arızalanabilir. Fakat televizyonun parası kadar ücret istenmezki benim kızdığım nokta bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekwador

quote:

Orijinalden alıntı: bixici

İnsan şaşırıyor gerçekten bende 2014 model LG aldım senin ki gibi bir problem değil ama panelle ilgili üretim sorunu yaşadım. Böyle büyük markalar ilgisiz kalması insanı üzüyor. Bu kadar büyük paralar verip 2.5 yılda arıza yapıyorsa vah geleceğimizin haline..

Elektronik cihaz bu tabiki arızalanabilir. Fakat televizyonun parası kadar ücret istenmezki benim kızdığım nokta bu

Kesinlikle haklısın müşteri memnuniyeti kapsamında çok daha uygun rakamlar verebilirler. Fakat tam tersine bu bozuldu git yenisini al yapıyorlar.
  • tvde en önemli ve en pahalı şey panel .. o yüzden servisler tvnin ederi kadar fiyat veriyor .....panel fiyatlarıda 500-1000-1500 € gibi oluyor.
  • Gereksiz konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.