Şimdi Ara

SAMSUNG SRL- 629 EVS Su Pınarlı Gri Buzdolabı - 1650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeri burası değil biliyorum ama en çok burda bakılıyor.

Elektronik, 620lt, Nofrost, Twing Colling, Cool Curtain, Silver Nano,Su Pınarı Silver (Net Hacim:501 Lt)

Özel hayatımda yaşadığım sıkıntılar nedeniye aldığım bu buzdolabını satıyorum. Sıfırdır Cevahirdeki Avrupa Elktronikten alınmış olup onların stoklarında beklemekedir.
    Kesinlikle ikincel filan vs değildir.

Piyasa fiyatı nakitte 1850 YTL civarı taksitlide 2100 YTL 'dir
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=74950

Benim istediğim fiyat 1650 YTL

İstanbul içi ücretsiz teslimat ve kurulum yapılmaktadır.

İstanbul dışı kargosu 120 TL tutmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadim -- 6 Mart 2009; 15:51:34 >

• O piyasa fiyatı diye verdiklerin alakasız rakamlar. Ankara'da herhangi bir alışveriş merkezindeki burnundan kıl aldırmayan samsung bayilerinde bile nakit para ile alacam dediğinizde 1630 tl'ye veriyorlar ve herhangi pazarlık yapmadan bu fiyata veriyorlar. Sadece nakit para ile.
  • Hocam ben bunu 1800'e aldım. Gidip bütün samsung bayilerini gezip sormuyorum. Alıcak olan varsa pazarlığı eder. Beni böle suçlamanı anlamadım.Benim bildiğim piyasa fiyatları bunlardır ( Netten ve aldığım yerden öğrendiğim fiyatlar )
  • Dostum suçlamadım. Üslubum biraz sert olmuş pardon. Sadece beyaz eşyalarda piyasa fiyatı diye internetten fiyat araştırmak yanlış onu söylemek istemiştim. Çünkü internetten baktığınız fiyatlar ile piyasadaki fiyatlar çok farkediyo bu tarz ürünlerde. Özellikle de nakit para ile alıcam diyince iyice değişiyor işler.
  • kardeş satıyormusun halen ben almayı düşünüyom
  • 3 sene olmuş neredeyse, alan kişi bile eskitmiştir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.