Şimdi Ara

samsung smart tv'lere nStreamPlayerVOD/TURKPORTAL IN KURULUMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere samsung smart tvde nstream player nasil kuruluyo once kısa bir tarif edeyim daha sonra zaman buldukca eklemeler yapacağım

1.smart tv için USB DEN GUNCELLEME PROGRAMINI INDIRIYOZ
    BU PROGRAM TV MIZIN SERI NUMARASINA UYUMLU OLMALI EKLTEKİ VIDEODAN izleye bilirsiniz.http://www.youtube.com/watch?v=0u3miU-4LAI

ilgili samsung sitesine gidiyoruz.
    http://www.samsung.com/us/support/

ardından resimdeki sıra ile seçim yapıyoruz.

guncelleme programini indir senin tv ye uygun olan mesela benimki UE55D6200 once bunu ogrenip samsungun sitesinden programi indir usb ye at uzerine iki kere tikla programi kur bir dosya çıkacak okadar

2.NSTREAM LMOD PROGRAMI USB YE ATIYOZ KENDIMIZ DE UZERINDE DUZENLEME YAPABILIRIZ. -Kİ YAPTIK VE SİZLERE SUNUYORUZ. şimdi bnu indirin ve

SmartTV http://s2.dosya.tc/server15/mJgveH/nStreamVOD.rar.html

nstreamlmod'u usb ya at ve usbden guncelle diyorsun asistana gidip ordan bir geri gelip smart huba giriyon ve dosya smart bolumunde gorunuyo.

Usb bundan sonra takılı duruyor ve Tv nizde ki ilgili bölüm olan Smart özelliğine girin ve bir bakın bakalım eğer bir aksilik var ise ki bu anlattıklarımı deneme şansım olmadı sizlerden gelecek olan yorumlara göre yazım daki yerlerde değişiklik ve düzeltmeler yapacağım.

alıntıdır.****al.org ve parisli54'e teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avans09 -- 13 Haziran 2012; 19:59:48 >

• bilgi için teşekkürler ama ben tv yi alalı birkaç saat oldu ve çok acemiyim televizyon samsun 46es6140 nerden başlamam gerekiyor acemiler için bir konu varmı şöyle temel bilgileri öğrenebileceğim teşekkürler
  • üstadım bu tv de flashplayer 10 mu var biğzim lg lw tvler içinde bir calısma yaparsanız iyi olur dursun hocam vu+duolar ıcın yapmıstı bu programı onun calısmasımı bu tvler için lg lw ler içinde yaparsanız ıyı olur...
  • LG'nin smart serileri (LW, LM) içinde olabilse ne iyi olurdu!
    Saygılar
    exper2006
  • Nedir bu ne işe yarar?
  • samsung 46es8000 televizyonuma bir webplay uygulamasını usb den yüklemek istiyorum ama usb içerisinden adece videolar,resimler vb.olarak görüyorum örneğin bu player veya benzerlerini bu televizyonda usb den nasıl yükleyebilirim ayrıca buradaki anlatım güncellenebilirmi..zira resimler dosyalar hep silinmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.