Şimdi Ara

Samsung SideSync video inceleme 'Akıllı telefonu ve bilgisayarı birlikte kullanın' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Telefonun ekranı notebookun yanında neden okadar soluk duruyor ? S4 de amoled var . Parlaklığı anlarımda rengindeki solgunluğa anlam veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: saylia

quote:

Orijinalden alıntı: erci501 ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği. cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu. Erdi Bey ativ book 8 incelemesi de gelecek mi?
    zaten almissiniz ativbook 8 i. daha ne incelemesi istiyorsunuz :)erdi bey, bu arkadasin ultrabookunu metheden bi video cekin de size zahmet, aldigina pisman olmadigini hissetsin. gönlü olsun. :)

ben zaten kullanıyorum ama bir uzman görüşünü dinlemek çok hoşuma gider.

• Erdi hocam öncelikle incelemeniz için teşekkürler.

Soruma gelecek olur isek, bu SideSync olayını, custom ROM'lar ile de kullanabiliyor muyuz? Şahsen telefonumda AOSP tabanlı bir ROM kullanmaktayım ve dolayısıyla Samsung Apps bulunmamakta.
  • Background çok iyi hazırlanmış (:

• Yoğun olarak bilgisayarda çalışanlar bir yandan da atıyorum whatsapp gibi uygulamaları kullananlar için çok güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum.Hem işini yap hem telefonu eline almadan mesaj gönder,mail gönder vs.

• haberi gördüm acaba s3 mini telefonum destekleyecek mi diye düşünürken bilgisayar desteklemiyormuş şaşkınlık içindeyim. windows windowstur

• Samzung burda da LG'yi iyi taklit emiş! Bir bilgisayardan cep tel. kullanacaksak o zaman CEP TELEFONU niye var? Wifi üzerinden çalışan AirDroid uygulaması var, bütün androidli tel. çalışıyor, klallar gibi, ben şahsen HTC One telefonumla bilgisayarım arasında Wifi ile bağıp AirDroid kullanıyorum lazım oldukça!

• Galaxy s2 hala efsane :-) . Güzel bir program bence. Umarım Galaxy s4 incelemesi de yakın zamanda gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erci501

quote:

Orijinalden alıntı: saylia
    quote:

Orijinalden alıntı: erci501 ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği. cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu. Erdi Bey ativ book 8 incelemesi de gelecek mi?
    zaten almissiniz ativbook 8 i. daha ne incelemesi istiyorsunuz :)erdi bey, bu arkadasin ultrabookunu metheden bi video cekin de size zahmet, aldigina pisman olmadigini hissetsin. gönlü olsun. :)
    ben zaten kullanıyorum ama bir uzman görüşünü dinlemek çok hoşuma gider.

bende onu diyorum iste (ultrabookunu metheden bi video cekin de size zahmet, aldigina pisman olmadigini hissetsin).

her insan methedilmeyi ve aldigi seylerin baskasi tarafindan methedilmesini sever. ;) hayirli ugurlu olsun.(s3 kullanicisi)

• edit:açıklama yapılmış yeni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 8 Temmuz 2013; 17:08:39 >
  • DizÜstü ile Cep telefonunu neden böyle kullanmak gerdigini aciklayacak bir parlak neden ,fikir ariyorum ve bulamiyorum.
    Pil israfi olmus gereksiz gibi geldi bana.

sonucda e-mail intenete gezintisi (SURF) falan herseyi karsiliyor ceptelefonu degilmi ?

sonra pc mi acar yazimi yazar. oyunumu oynar yine kapatirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimoney -- 8 Temmuz 2013; 19:48:12 >
  • Gördüğüm kadarı ile yavaşlıyor alet. Normal tabii 1920x1080 ver üstüne PC ye gönder. S5 te düzeltirler umarım.

Ayrıca sadece Samsung notebookşarda çalışması nedense Apple düşmanlarının dikkatini çekmemiş. Anlaşılan Samsung'ta kendi eko sistemini kuruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Gördüğüm kadarı ile yavaşlıyor alet. Normal tabii 1920x1080 ver üstüne PC ye gönder. S5 te düzeltirler umarım.Ayrıca sadece Samsung notebookşarda çalışması nedense Apple düşmanlarının dikkatini çekmemiş. Anlaşılan Samsungta kendi eko sistemini kuruyor.

Nerede yavaşlıyor?
    Ayrıca notebook'ş'arda yazmışsınız.
    Bir de desteğe attığım tickete ne zaman yanıt gelir.

İyi günler.

• Yandaki standın adı ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: digimoney

DizÜstü ile Cep telefonunu neden böyle kullanmak gerdigini aciklayacak bir parlak neden ,fikir ariyorum ve bulamiyorum. Pil israfi olmus gereksiz gibi geldi bana. sonucda e-mail intenete gezintisi (SURF) falan herseyi karsiliyor ceptelefonu degilmi ? sonra pc mi acar yazimi yazar. oyunumu oynar yine kapatirim.

Mesela, telefon bilgisayar üzerinden mesela şarj oluyor. Bir arkadaşınıza mesaj atmak istediniz. Takılı kabloyu çıkartıp mı atmak ister siniz, kablo takılıyken/üşenmeyip kabloyu çıkarttıktan sonra yan çevirip büyük klavye ile mi yazmak ister siniz yoksa, telefon yerinde dursun, şarj olsun ama ekranını gördüğünüz telefonu zaten kullandığınız bilgisayardan istifinizi bozmadan mesajınızı atmak mı ister siniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: digimoney DizÜstü ile Cep telefonunu neden böyle kullanmak gerdigini aciklayacak bir parlak neden ,fikir ariyorum ve bulamiyorum. Pil israfi olmus gereksiz gibi geldi bana. sonucda e-mail intenete gezintisi (SURF) falan herseyi karsiliyor ceptelefonu degilmi ? sonra pc mi acar yazimi yazar. oyunumu oynar yine kapatirim.
    Mesela, telefon bilgisayar üzerinden mesela şarj oluyor. Bir arkadaşınıza mesaj atmak istediniz. Takılı kabloyu çıkartıp mı atmak ister siniz, kablo takılıyken/üşenmeyip kabloyu çıkarttıktan sonra yan çevirip büyük klavye ile mi yazmak ister siniz yoksa, telefon yerinde dursun, şarj olsun ama ekranını gördüğünüz telefonu zaten kullandığınız bilgisayardan istifinizi bozmadan mesajınızı atmak mı ister siniz?

telefon sarj olacak diye dizüstünün sarjini yiyecek.
    hem artik telefona dokunmak da siz icin bu durumda sor mu geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: erci501 ativbook 8 de kullanıyorum bu özelliği. cihazdaki en çok hoşuma giden özellik bu olmuştu.
    Herhangi bir bilgisayara yüklenecek Mobizen uygulaması ve telefonunuza yükleyeceğiniz app ile aynı özelliği kullanabilirsiniz. Hem de wifi baülantısı destekliyor. Kalvye ve Mouse unuzu telfonda kullanmak istiyorsanız Share KM yükleyebilirisiniz. Hem Wifi hem USB hem de BT destekliyor. Samsung resmen bunlardan çalmış. Bir de sadece Ativ Book larla sınırlamış. Yazık, ayıp.... Buyrun linkler:http://www.mobizen.com/en/https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsupport.mvagent&hl=trhttps://sites.google.com/site/droidskm/https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.skm

S3 ile xp de denedim bikaç saliselik gecikme olsada mükemmel çalışıyor, teşekkürler, mobizeni deneyin arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: digimoney

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    quote:

Orijinalden alıntı: digimoney DizÜstü ile Cep telefonunu neden böyle kullanmak gerdigini aciklayacak bir parlak neden ,fikir ariyorum ve bulamiyorum. Pil israfi olmus gereksiz gibi geldi bana. sonucda e-mail intenete gezintisi (SURF) falan herseyi karsiliyor ceptelefonu degilmi ? sonra pc mi acar yazimi yazar. oyunumu oynar yine kapatirim.
    telefon sarj olacak diye dizüstünün sarjini yiyecek.hem artik telefona dokunmak da siz icin bu durumda sor mu geliyor ?

Bulunduğunuz ortamda tek priz var, seyahat halindesiniz, toplantıdasınız, keyfiniz yok, ortamda kablosuz bağlantı noktası yok, vs. vs.

• Benim merak ettiğim şey bilgisayarı telefon ekranından kontrol edebilmek, bu mümkünmü? Akıllı Tahtaya bağlı bilgisayarı Not 2 üzerinden kontrol edebilirmiyim?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.