Şimdi Ara

samsung sgh-d880 duos muzik oynatici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, benim bi sorum olucak.. samsung telefonlarin tumu icin gecerli bu sanirim, muzik playerinda parca listesine yalnizca 30 parca yuklemek mumkun.. bunu asmak icin java tabanli bir player programi aradim ama bulamadim.. bikac parca listesi olusturup sayiyi arttirmak mumkun ama benim en az 100 Parca atabilicegim bir programa ihtiyacim var. bilen varsa yardimci olursa sevinirim. iyi forumlar..

• quote:

Orjinalden alıntı: rubes

Merhabalar, benim bi sorum olucak.. samsung telefonlarin tumu icin gecerli bu sanirim, muzik playerinda parca listesine yalnizca 30 parca yuklemek mumkun.. bunu asmak icin java tabanli bir player programi aradim ama bulamadim.. bikac parca listesi olusturup sayiyi arttirmak mumkun ama benim en az 100 Parca atabilicegim bir programa ihtiyacim var. bilen varsa yardimci olursa sevinirim. iyi forumlar..

100 parçayı atıp telefona 2saat hiç telefona dokunmadan müzikmi dinliycen?
  • Dinlemicek olsam sormazdim.. ben ogrenciyim yurtta kaliyorum tek eglence tlfndan muzik acmak, onlada listelerin arasinda bogusmak istemiyor insan..
  • bunada git mp3 player al dersin =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubes

Dinlemicek olsam sormazdim.. ben ogrenciyim yurtta kaliyorum tek eglence tlfndan muzik acmak, onlada listelerin arasinda bogusmak istemiyor insan..

üniversitemi okuyorsun hangi üniversite?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.