Şimdi Ara

Samsung sd kartım raw oldu içindeki resimleri almam gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar ben telefon aldım içinden 8gb samsung sd kart çıktı neyse kartı kullanmaya başladım tabi bu arada 1 kezde biçimlendirdim.Yaklaşık telefonu aldıktan 4 ay sonra servise verdim o anda sd kartı çıkarttım telefondan neyse 1 hafta sonra telefonu aldım servisten sd kartı geri taktım telefona ancak bana uyarı verdi ve SD kartı biçimlendirmeden açılamaz bende belki telefonda sorun vardır dedim ve başka bir telefonda denedim yine aynı uyarıyı verdi.Belki bilgisayarda düzelir dedim 2 labtop 1 masaüstü bilgisyarda denedim ancak değişen bişe olmadı ben artık ne olucaksa olsun dedim ve kartı biçimlendirim dedim ancak biçimlendirme tamamlanamadı diye uyarı verdi.Daha sonra hiç ellemedim SD kartı bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yorum olarak yazsın içindeki resimler çok önemli.Şimdiden saygılarımı dilerim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerasi -- 29 Temmuz 2013; 20:59:59 >

• profesyonel yardım almalısınız. Dosya Kurtarma Hizmetleri :www.dosyakurtarma.com
  • özele geç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.