Şimdi Ara

samsung s7233 mü lg optimus one p 503 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2005 yılından buyana nihayet nokia 6630 telefonumu değiştirmeye karar verdim. ama samsung wave s7233 ile yeni çıkan Lg optimus one P503 arasında kaldım. Android 2,2 olması nedeniyle gönlüm lg den yana ancak kamera flaşı ve şarj olayı nedeniyle bu telefona da takıldım. yaklaşık 15 gündür forumu takip ediyorum samsung forumunda samsung önde lg forumunda lg önde. bana lazım olacak özellikler ise dokunmatik, gps, wi-fi, kaza falan olursa kaskoya fotoğraf çekebilmek için idare edecek bi kamera(makina herzaman yanımda olmuyo) birde nette falan öyle takılma olmasın yeter. bu özelliklerde siz hangisini tavsiye edersiniz. (başka bir model de olabilir) yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

• lg p 503 daha iyidir 2.2 sûrümû sayesinde flash destegiyle netteki videolarida izleyebilirsin
    ayrica andoid oyun program bollugu acisindan cok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

lg p 503 daha iyidir 2.2 sûrümû sayesinde flash destegiyle netteki videolarida izleyebilirsin

LG P 503 Android 2.2 sürümü kullanıyor fakat işlemcisinden dolayı flash desteği yok diye biliyorum.
  • flash olayı benimde kafama takılıyor. videoları oynatmıyorsa vazgeçmem gerek. zor da beğenmiştim bu telefonu
  • 723te calışıyor mu peki...
  • valla hocam 723 ü elektroworld de gördüm. dokunmatiği ve genel hatları fena değildi. ancak içeriğine ayrıntılı bakmadım. lg daha hiç gördmedim. ama geçen gün turkcell bayine tanıtımını yapmışlar güzel telefon haftaya getireceğim dedi. forumlardan araştırdım. lg için bir arkadaş skyfire yükle açar demiş diğeri işlemci desteklemiyo açmaz demiş. s723 ise hiç bilmiyorum. alışveriş sitelerinde her telefonun altında yazan tüm yorumlar gibi "şiddetle almamızı" tavsiye ediyorlar. kullanan arkadaşlardan ricam şu konuya bi açıklık getirseler çok sevinecem. ona göre hafta sonu gidip alıcam şu telefonu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

quote:

Orijinalden alıntı: cudam

lg p 503 daha iyidir 2.2 sûrümû sayesinde flash destegiyle netteki videolarida izleyebilirsin

LG P 503 Android 2.2 sürümü kullanıyor fakat işlemcisinden dolayı flash desteği yok diye biliyorum.

Öncelikle söyleyim flash yok p503de..ancak skyfire tarayıcısını yüklerseniz videolar falan sorunsuz izlenebilmektedir..

benim tavsiyem LG yönünde olur..sarj konusunu kafanıza çok takmayın kullanıma göre değişir..
  • teşekkürler. önümüzdeki hafta turkcell e gelecekmiş artık gider oradan alırım bi tane lg.
  • htc wildfire inceledim o telefon hakkında ne düşünürsünüz? lg ye göre iyi midir tercih edilmeli midir?
  • @gultekin18 önemüzdeki hafta turkcell e gelicek demişsin p503 için eminmisin yani bu pazar turkcellden almayı düşünüyordumda
  • Çankırı TİM den öyle söylediler. Çrşamba günü sordum. geçen hafta tanıttılar haftaya gelecek dedi

quote:

Orijinalden alıntı: WolvoXx

@gultekin18 önemüzdeki hafta turkcell e gelicek demişsin p503 için eminmisin yani bu pazar turkcellden almayı düşünüyordumda
  • ikisi de giriş seviyesi, fiyatlar belli, hangisini önerirsiniz. android ya da bada diye değilde verimlilik olarak kıyaslayın, zaten bu fiyat aralığında alınacak telefon sadece internete bağlanmak isteyen için alınacaktır benim gibi. bunlara zaten uygulama ve zor uygulanır. sizce hangisi. ve neden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozoz57 -- 4 Kasım 2011; 21:54:46 >
  • Lg p 503
  • Optimus One güzel cihaz. En son vatan %25 indiriminde 408 Lira civarındaydı taksitli fiyatı.
    Şuan stokta yok ama, belki yine girebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.