Şimdi Ara

Samsung S5611 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
24.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Vatana gitmeden aradım; servise göndeririz gibi saçma sapan bir cevap verdiler varınca kavgaya devam ederim deyip uzatmadım, Samsung servisi yürüme mesafesindeydi aldım telefonu vatana giderken girdim servise anlattım durumu; hep olan bir sorun dedi yazılımı güncelliyelim bir sorun olmıyacaktır emin olun dedi, güncelledi 2 dakkada, 2 güne de belli olur zaten işe yarayıp yaramadığı, servis girişi nolcak dedim; illa servis raporu istiyorsan sırada beklemen lazım dedi telefonu alıp kaçmam bir oldu
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyordum kolay değildir cihazı geri vermek. Birkaç gün sonra durumla ilgili bilgilendirir misiniz?Bu arada bu telefonun flash'ını kalıcı olarak açılıp açılamayacağını biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 7 Nisan 2015; 18:40:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    tabiki haber veririm, flaş nasıl açılacağını bende bulamadım gerçi çokda üstüne düşmedim, kurcalama fırsatım olursa onuda haber veririm
    Peki teşekkürler.

Pazartesi şarj edilen ve aynı gün yazılımı güncellenen 1 haftalık telefonun şarjı bugün yine bitti o kadar az kullamıma rağmen, 3 saat şarja takılı olmasına rağmen şarjı da dolmadı ve vatan bilgisayarla falan hiç uğraşmadan servise bıraktım. Şimdilik haberler bu kadar
    Merak ettim,sorun ne acaba.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 8 Nisan 2015; 21:27:08 >
    Aynı şey hocam yazılım güncellenmesine rağmen, telefon saatlerce şarja takılı durdu yinede batarya dolmadı ve 2 gün dolmadan şarjı bitti yine
    Bence 3g açık cihazda,sim kartınızın 3g'ye açık olmaması önemli değil,telefonunuzun 3g'sini 2g'ye getirmeniz gerekli.

3G açık diyelim ama yaklaşık 5 yıl önce alınmış 3,2 megapikselli dandik bi samsung marka telefonu da kendim kullanıyorum 3g sürekli açık bayada konuşurum, 4-5 gün belki daha fazla şarjım gidiyor, tezat burda, birde 5611 sabah 10 da şarja takılıyor 14:00 a kadar şarjı dolmuyor bu da 3g den kaynaklanmıyordur herhalde
    Ama 3g'yi zaten kullanmayacaksınız o telefonda niye açık tutuyorsunuz ki. Ya da kullanacağınız zaman açarsınız,zaten o telefon internette gezinmek için çok uygun olmuyor.Onu kapatınca sorun çözülür.Bir kere deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 9 Nisan 2015; 14:35:33 >
  • Aynı cihazdan bizde kullanıyoruz 3g kapalı vaziyette bataryası bir hafta on gün gidiyor.Flaş fener oluyormu diye bakmıştım ama yapan yok sanırım.Şuan bu cihazın opera minisini kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.