Şimdi Ara

Samsung s23 mü İphone 13 mini mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Eşim çok uzun zamandır android telefon kullanıyor ve sürekli telefon değiştirmeyi seven biri değil. Oyun vs oynamıyor sadece office programı kullanan, tek elle kullanacak kadar hafif, ısınma problemi olmayan, video kamera çözünürlüğü iyi ve yere düşüşlerde başını ağırtmayacak bir telefon istiyor. Samsung a50 telefonunu kullanıyor 4 yıldır. Alacağı telefonu da uzun bir zaman kullanacak.

Çevredeki herkes tavsiye olarak iPhone öneriyor samsunglar güncelleme almıyor vs diyorlar. sizin fikriniz nedir gönlü tabii ki 2023 yılı çıkışlı samsung s23 te. Siz ne diyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defolkorona -- 25 Eylül 2023; 19:39:33 >

• Defolkorona D kullanıcısına yanıt
    Hocam tabii ki s23 elde tutuşu çok ergonomik ve gayet şık cihaz iphone 13 mini daha pahalı inanın s23 iPhoneun sunmuş olduğu çoğu şeyi sunuyor. Güncelleme desteği de 5 sene boyunca var nasıl güncelleme almıyormuş . S23 alın sonra da dua edersiniz söyliyim
  • EnesTürkyılmaz RY2BO E kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam cevabınız için. S23 alacağız muhtemelen yine de fikir almak istedik korkuttular çünkü hatta bazı s23 kullanıcıları fotoğraf konusunda sitemde bulunuyorlardı iPhone 13 daha iyiydi diye

• Defolkorona D kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone video tarafında daha optimizasyonludur ama S23 de gayet güzel fotoğraflar çekebiliyor kamerası gerçekten başarılı 👍 iphone 13 mini pil konusun da üzer ama S23 daha uzun senelerde iphone nazaran daha iyi performans sunar
  • S23 iPhone 14 pronun dengi bir cihaz ona göre düşünün
  • Tabiki S23. Eskiden dediğiniz gibi güncellemeler sıkıntılıydı fakat şuan düzelttiler. 5 yıl güncelleme sözü verdiler yeni cihazlara.

• İphone nun bence tek artısı fiyatında değer kaybetmemesi. Samsungta böyle bir durum maalesef söz konusu değil ve her yıl devamlı yeni modeller geldiği için (normal plus ultra gibi) bu da telefon fiyatlarına ister istemez etki ediyor. Ben bugün s23 256 gb sipariş verdim uzun süreli kullanmayı planlıyorum. Huawei Mate 10 Pro dan geçiyorum S23'e. Xiaomi 13t,13tPro ve Samsung s23 arasında kalmıştım ama kamera konusunda bana daha cazip gelen s23 oldu. Ayrıca Gorilla glass Victus 2 Alüminyum kasa ve cam arka kapak cezbedici geldi.

Samsung s23 mü İphone 13 mini mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyt51 -- 10 Ocak 2024; 21:5:1 >

• Benimde kafam çok karışık fiyat şu durumda iyi gibi duruyor ama emin olamıyorum.iphone dan s23 e geçmeli miyim?En sevdiğim özelliği faceid ve stabilitesi.

• curufperlit C kullanıcısına yanıt

Maalesef faceid İphone kadar iyi değil Samsung'un. Ama batarya kullanımı ve telefonun durumu stabil gibi geldi bana inceleme videolarında ve uzun dönem kullanım testi yapanlar aşırıya kaçılmadığı sürece yani zorlayıcı oyun oynanmadığı sürece günü rahat çıkartacağını söylüyorlar. 17 Ocakta yeni Samsung serisi tanıtımı yapılacak belki bu s23 e fiyat olarak indirim bir ihtimal yansıyabilir ama döviz de hareketli olduğu için Samsung indirim yapsa da Türkiye'de fazla bir fiyat düşmesi beklenmeyebilir bunu zaman gösterecek.

• tabiki iphone.

kamera , saglamlık vs iphonenin üstüne yok.uzun süre kullanır çok iyi paraya satarsın

samsun diyenlere aldırma.

ben se 2020 bile s20 den güzel fotolar çekiyorum,

• cyt51 kullanıcısına yanıt
    Hocam mate duruyor mu, durumu nasıl?:)
  • deepzelan kullanıcısına yanıt

Hocam gayet iyi durumda fakat satmayacağım kardeşime vereceğim Valla temiz Mate 10 Pro denk gelirse kaçırma gayet sorunsuz bir cihaz ve kamerası ve pili gayet stabil 1 günü rahat çıkartır.

• cyt51 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah güle güle kullanın
  • S23 şu an tartışmasız fiyat performans lideri amiral gemisidir

• deepzelan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam daha iyileri sizlerin olsun.

• iphone 13 mini alasıya düz 13 al daha kullanışlı olur eğer donanım amirali istiyorsan s23ten yana tercihini kullan kankam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.