Şimdi Ara

Samsung S22B350H ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim monitör Samsung s22b350H sizce iyi bir monitör mü ?Arkadaşa hediye olarak alacağım yarın yılbaşı hediyesi olarak .Tabikide oda bana alacak herhangi bir şey çekiliş yaptık .200-300 TL arası .Dedim yeni bir sistem kuracak ama monitörü çok kötü bende ona monitör alayım dedim .Hani bir kaç gündür benim üyeliğime giriyor ya o arkadaşa .

Size sormak istediğimi en başta sordum ama bir sorum daha olacak .Samsung S22B350H monitörünü kullanan arkadaşlar pişman mısınız almaya yoksa değil misiniz ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .

• Up up up up !
  • s22b350h'ı yeni aldım,1 haftadır kullanıyorum..1 adet ölü piksel çıkması haricin de çok memnunum,ki daha hdmi çıkışını kullanmadım..güzel monitör

alternatif olarakhttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/philips-227e3lhsu00-215-227e3lhsu-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=58390 bu monitörü de değerlendirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

s22b350h'ı yeni aldım,1 haftadır kullanıyorum..1 adet ölü piksel çıkması haricin de çok memnunum,ki daha hdmi çıkışını kullanmadım..güzel monitör

alternatif olarakhttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/philips-227e3lhsu00-215-227e3lhsu-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=58390 bu monitörü de değerlendirebilirsin

İlk başta yorumunuz için teşekkür ederim .Samsung tercih ederim hem marka olarak hemde şekil olarak .Philips bana çok markasız geliyor ve önerdiğiniz modelini beğenmedim .Ama tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederim .

• samsung s22b350h'ı gönül rahatlığı ile alabilirsin

philips'i alternatif olarak önermiştim..philps'te samsung'dan fazla olarak hoparlör ve DVI-D çıkışı mevcut
  • quote:

samsung s22b350h'ı gönül rahatlığı ile alabilirsin

philips'i alternatif olarak önermiştim..philps'te samsung'dan fazla olarak hoparlör ve DVI-D çıkışı mevcut

Teşekkür ederim önerileriniz ve yorumlarınız için .Başka arkadaşlarında fikirlerini almak istiyorum .
  • quote:

samsung s22b350h'ı gönül rahatlığı ile alabilirsin

Arkadaş önermiş,bende beğendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.