Şimdi Ara

Samsung s22 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung s22 yi sadece boyutu için istiyorum açıkcası.ama fiyatı kafamı karıştırıyor sanki bu fiyata boyut faktörünü çıkarırsan daha iyisi alınır gibi.Fiyatına göre özelliği iyi ise s22 den devam edeyim diyorum fikirleriniz nelerdir? ikinci el mi alsam diyorum hatta s22 yi 15 bin civarında *kameranın iyi olması ve güncelleme alması kriterlerim.*. telefonumu bunlar için değiştiriyorum p10lite dan geçiyorum tek kullanan ben kalmış olabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1kişi -- 24 Mart 2024; 21:18:35 >

• s22 nin kamerası hakkında yorum yapabilir misiniz

• 1kişi 1 kullanıcısına yanıt
    20k ve altına en iyi kamera paketi sunan cihazlar belli
    S22 s23fe bunlar aşağı yukarı denktir
    S21fe
    Yeni gelen a55
    Küçük boyut icin s22 yada s21fe almak lazım
    Ama 2 cihaz da batarya ufaklığı yüzünden sarj olarak sorunlu islemcileri de verimsiz günde 2 sarj isterler 2. Seneden itibaren

1.5 yildan fazladir s21fe kullanıyorum günde 2 sarj istiyor ve berbat bir sey bu

Bence 23fe al bunlar yerine daha verimli islemci ve bataryasi daha büyük s21fede 4370 mah batarya var 4500 değil s23fe direkt 4500 diye tahmin ediyorum
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

kullanıcıdan yorum almak iyi oldu teşekkür ederim s23fe ye bir bakayım ben

• S22 den S23+ a geçmiş biri olarak yorum yaparsam, S22 den kesinlikle uzak durun. S22 de pili sömüren ve cayır cayır yanan rezalet bir işlemci var. S22 nin pili zaten 3700 mAh. Pil zaten yetersiz. İşlemcideki verimsizlikle birleşince ekstra çekilmez oluyor. S22 kullandığım dönemde yanımdan powerbank eksik olmazdı. S23+ a geçince rahatladım. S23fe de Exynos 2200 var. Bana kalırsa onun da işlemcisi tercih edilmez. S23 serisine çıkabiliyorsanız çıkan derim. S23 alırsanız senelerce kafanız rahat olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.