Şimdi Ara

Samsung RT59 emsw -- wmsw farkları nedir ve hangisini tavsiye edersiniz.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung RT59 emsw 1150 TL -- wmsw 1220 TL
    fiyatları var.
    özellikleri aynı ama wmsw olan modelde sı pınarı var. sizce fiyat farkına değermi ve su pınarı olmasının dezavantajları olurmu.

emsw
     Samsung RT59 emsw -- wmsw   farkları nedir ve hangisini tavsiye edersiniz.!!!

wmsw
     Samsung RT59 emsw -- wmsw   farkları nedir ve hangisini tavsiye edersiniz.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper05 -- 25 Şubat 2011; 15:30:48 >

• su pınarı harici fark yok diye biliyorum.
    bence su pınarını kullanmayacaksan hiç gerek yok fazladan para vermeye. ona vereceğin parayla garantisini uzatırsın aldıgın cihazın.
  • Dostum 1,5 yıldır Samsung marka RT62 KAMt modelini kullanıyoruz ve forumda incelemesi de mevcut su pınarlı bir model özellikle yaz aylarında sık su tüketim zamanlarında sık sık dolap kapağını acarak fazla çalışmasını sağlamaktansa sebil tarzı çok büyük bir rahatlık diyebiliriz incelemeye bir göz atarsanız daha iyi bir fikir edinirsiniz...
  • dostum o fiyatları nerden aldın internette genelde 1400 1500 civarında
  • fiyatları bimekste buldum ayrıca beyaz eşyam com'da da iyi fiyatlar var.
  • yahu samsung rt 59 wmsw için internette ölçü olarak bunu veriyo acaba bu kutulu ölçümüdür. net ölçüsü nedir bilen varmı??? benim mutfak kapısı 69 cm.
    yaa sığmazsa çok üzülürüm...

Boyutlar
    Genişlik 755 mm
    Boyutlar Yükseklik (Net) 1741 mm
    Boyutlar Derinlik (Net) 757 mm
    Ağırlık (Net) 82 kg
  • bimekste kdv kadar indirim var uzun süredir bende takip ediyorum ancak bimekste de hem servis hem teslimat açısından sıkıntılı olduğu söyleniyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.