Şimdi Ara

Samsung r522 ekran kartı değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung r522 kullanmaktayım. Ekran kartım artık eskidi çoğu oyunu düşük özelliklerde oynayabiliyorum. Ve değiştirmek istiyorum fakat dizüstü ekran kartları hakkında pek bir bilgim yok. Benim bilgisayarımda enkran kartı değiştirmek mümkün oluyor mu ? Hangileri benim bilgisayarıma uyar fiyatları nasıldır önceki ekran kartıma göre nasıl performans alırım bana biraz tavsiyeler verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Bilgisayarımın özelikleri şöyle ;

İşlemci Tipi Intel Core 2 Duo

İşlemci Türü Core 2 Duo P8700 2.53 Ghz - 3 Mb

Bellek 4096 Mb

Bellek Türü DDR II 800

Maksimum Bellek 4096 Mb

Sabit Disk 320 Gb

Disk Dönüş Hızı 5400 Rpm

Ekran Boyutu 15.6"

Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768

Ekran Türü WXGA

Ekran Kartı Türü Paylaşımsız

Ekran Kartı ATI Mobility Radeon hd 4650 - 1 Gb - DDR3

Optik Sürücü DVD Rw

Ses Kartı Onboard

Ethernet 10/100/1000 Mbps

Kablosuz Ağ 802.11 b/g/n

Bluetooth Var

Kamera Var

Ağırlık 2.5 - 3 Kg

İşletim Sistemi Vista Home Premium

Portlar 4 x USB, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-11, 1 x RJ-45, 1 x Ses Çıkışı, 1 x Mikrofon Girişi,1 x E-Sata Çıkışı

Kart Okuyucu 3-in-1 (SD, SDHC, MMC), Express Card (54 mm)

Parmak İzi Okuyucu Yok

pil Tipi Li-Ion 6 cell

• ekrankartı anakarta birleşiktir değişmesi zordur sende galiba 4650 ekran kartı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

ekrankartı anakarta birleşiktir değişmesi zordur sende galiba 4650 ekran kartı var.

Evet 4650 var bende . Eğer değişebileceğine dair en küçük bir ihtimal varsa bile değiştirmek istiyorum
  • değiştirmen zor ekran kartı olarak çıkma bulabilirsen takan yerler var ama her ekran kartı çipe uymaz bundan daha iyibir kart olarak 5650 gibi bir kart taktırırsın oda çıkma bulabilirsen masrafa değmez yaptırsan bile eskisi gibi randıman vermeyebilir olan kartından da olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

değiştirmen zor ekran kartı olarak çıkma bulabilirsen takan yerler var ama her ekran kartı çipe uymaz bundan daha iyibir kart olarak 5650 gibi bir kart taktırırsın oda çıkma bulabilirsen masrafa değmez yaptırsan bile eskisi gibi randıman vermeyebilir olan kartından da olursun.

Yeni bir bilgisayar bakmaya başlamam gerekiyor o zaman.
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KONUYU GÖRDÜGÜM İYİ OLDU BENDE DE SAMSUNG R538 VAR EKRAN KARTI YETMİYOR ARTIK DEGİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM BENDE AMA TAKİ BU KONUYU GÖRENE KADAR :((
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.