Şimdi Ara

SAMSUNG NOTEBOOK SAĞDAKİ RAKAMLAR YERİNE OK TUŞLARINI YAZIYOR???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fn ile birlikte basınca rakamları yazıyor.Basmayınca ordaki şeyleri yazıyor.(Ok tuşları pg up down falan)Nasıl düzeltiriz????????????

• yardımmm.
  • fn kombinasyonunu düzenleyen programda hata oluşmuş olabilir hangi modeli samsungun samsungun sitesine destek bölümüne bilgisayarının modelini gir indirme bölümünde yazılımlara gir önceki serilerse easy display manager yeni serilerde easy settings programını tekrar kurun öncelikle program ekla kaldırdan bu programı bulup kaldırın düzgün kurulabilmesi için komutları ters veriyor olabilir isteğin doğrultusunda fn tuşuna bastığında rakam değil ok tuşlarını kullanman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

fn kombinasyonunu düzenleyen programda hata oluşmuş olabilir hangi modeli samsungun samsungun sitesine destek bölümüne bilgisayarının modelini gir indirme bölümünde yazılımlara gir önceki serilerse easy display manager yeni serilerde easy settings programını tekrar kurun öncelikle program ekla kaldırdan bu programı bulup kaldırın düzgün kurulabilmesi için komutları ters veriyor olabilir isteğin doğrultusunda fn tuşuna bastığında rakam değil ok tuşlarını kullanman gerekir.

Sildim tekrar kurdum bir değişiklik yok.Napcaz bilemiyorum.
  • fikri olan???
  • FN + NUMLOCK
    Fn + Shif
    Shift + Numlock

Bu tuş kombinasyonlarını dene sorunun çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalmind

FN + NUMLOCK
    Fn + Shif
    Shift + Numlock

Bu tuş kombinasyonlarını dene sorunun çözülür

bi değişiklik yok.
  • samsungun hangi modeli yazabilir misin. Notebookun altında yazan np ile başlayan tam modelini yaz
  • quote:

samsungun hangi modeli yazabilir misin. Notebookun altında yazan np ile başlayan tam modelini yaz

RV520.
  • peki fn ile ok tuşlara basınca ok tuşları çalışıyor mu
  • RV520 MANUEL kitapçığında fn tuşlarının çalışması için Easy Display Manager ile Samsung Control Center'in yüklenmesi gerektiği yazıyor. İkisinin de yüklü olduğuna eminsiniz değil mi?
  • quote:

peki fn ile ok tuşlara basınca ok tuşları çalışıyor mu

OK TUŞLARI NORMALDE ÇALIŞIYO FN İLE BASINCA RAKAMLARI YAZIYOR.
  • quote:

RV520 MANUEL kitapçığında fn tuşlarının çalışması için Easy Display Manager ile Samsung Control Center'in yüklenmesi gerektiği yazıyor. İkisinin de yüklü olduğuna eminsiniz değil mi?

Aslında bu nasıl gelişti.Bilgisayar çok yavaştı bende spyware doctor u indirdim kurdum.Taradı keylogger buldu sonra mavi ekran geldi.Bende recovery yaptım sistemi baştan kurdum ondan sonra gelişti.Şimdi bir yorumda bulunabilirmisiniz?
  • Recovery yapılmış ise size yazdığım programlar zaten yüklüdür. Ama nasıl recovery yapıldığı önemli burda. Sistem geri yükleme şeklinde mi yoksa hdd tamamen kurtar şeklinde mi yapıldı o önemli.
    En iyisi kişisel belgelerinizin yedeğini başka bir taşınabilir hdd veya pc ye almak. Ardından Recovery DVD oluşturup, ordan sistemi tamamen geri yüklemek gerekli diye düşünüyorum
  • quote:

Recovery yapılmış ise size yazdığım programlar zaten yüklüdür. Ama nasıl recovery yapıldığı önemli burda. Sistem geri yükleme şeklinde mi yoksa hdd tamamen kurtar şeklinde mi yapıldı o önemli.
    En iyisi kişisel belgelerinizin yedeğini başka bir taşınabilir hdd veya pc ye almak. Ardından Recovery DVD oluşturup, ordan sistemi tamamen geri yüklemek gerekli diye düşünüyorum

Zaten bilgisayarla beraber recovery cd si geldi.Onunla yaptım herşeyi d ye attım sıfırdan yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahmet06 -- 18 Mayıs 2012; 18:53:50 >
  • yüklendikten sonra herhangi bir samsung yazılımı kaldırmadınız değil mi
  • quote:

yüklendikten sonra herhangi bir samsung yazılımı kaldırmadınız değil mi

Yok hiç bir şey yapmadım.Acaba diyorum recovery kısmına da virüs bulaştıda eksik dosya falan mı yükledi?
  • ihtimal dahilindedir. samsunglarda normalde recovery windowsun kendi recovery formatını kullanıyor. Madem elinizde recovery dvd si var, tekrar bir yükleme yapın bakalım. Sonuçta dvd ye virüs bulaşma ihtimali %0 dır
  • quote:

ihtimal dahilindedir. samsunglarda normalde recovery windowsun kendi recovery formatını kullanıyor. Madem elinizde recovery dvd si var, tekrar bir yükleme yapın bakalım. Sonuçta dvd ye virüs bulaşma ihtimali %0 dır

Hiç birşey değişmedi.Artık garentiye götürecem galiba?Fikri olan varmı?????????
  • İlginç bir durum ... Manuel kitabında Fn + Numlock tuşuyla numlock'un aktif/deaktif edildiği, eğer çalışmazsa Easy Display Manager ile Samsung Support Center'in yüklü olması gerektiği yazıyor.
    Bence de bi garantiye götürün baksınlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.