Şimdi Ara

Samsung mu , Sony mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yeni televizyon almayı düşünüyorum.İki tane tv belirledim. 1) SONY KDL-40EX500 LCD TV- 2) -SAMSUNG LE-40c650 Özellikleri az çok aynı , ikiside 100hz full hd. Sony de motion flow özelliği var .Ayrıca sony nin ekstra özellikleri daha fazla. Karar vermekte güçlük yaşadığım için size danışıyorum.Önerileriniz nelerdir sizce neyi almalıyım , ikisinin iyi ve kötü yönlerini yazarsanız sevinirim. piyasadaki 100 hz fullhd tvler hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Fiyatları yaklaşık aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assassinscreed -- 25 Şubat 2011; 18:32:46 >

• 40c650'yi kullanıyorum, tavsiye ederim. Samsung'un da "100Hz motion plus" özelliği var, son derece başarılı.

Örneğin USB'den 1080p MKV film oynatıp, üzerine tr altyazı ekleyip, üzerine bir de "motion plus" uygulamak Samsung'ta mümkün. Sony'de sanırım böyle birşeyi yapamazsın. Sony'nin desteklediği formatlar da daha az... Bir de resim kalitesini, renklerin canlılığını karşılaştır. Gerçi EX500'ün ekranı da çok başarılı ama bence Samsung Ultra Clear Panel ondan da üstün gelir... Genel olarak özellikleri birbirine yakın TV'ler.

Bir de karar veremediysen şunu öneririm: kullanım kılavuzlarını internetten indirip incele. Hoşuna giden/gitmeyen şeyleri oradan bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 28 Şubat 2011; 10:30:35 >
  • ben sony yi seçerdim görüntü ve ses işleme konusundaki uzmanlığından dolayı.
  • samsung her konuda bir adım önde ...
  • Sony ne zaman arçelik tarafından montaj yapılır oldu o zaman bitmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.