Şimdi Ara

samsung laptop ekran kartı geçişi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba herkese. bende samsung laptop var. laptopta 2 ekran kartı mevcut biri amd radeon hd 7600m biride intel hd 4000.. Sorunum laptop sürekli hd 4000i kullanıyor ve performansa göre hd 7600m daha iyi. Agıt yöneticisinden hd 7600ü aktif etmek istiyorum bana bu aygıt düzgün çalışmıyor diyor ve simgesinin üstünde ünlem işareti var.. Oyunlarda 4000 çok kasıyor hd7600u kullanmak istiyorum yardım edin lütfen..

• oyun simgesine sağ tik yapınca yüksek performanslı ekran bagdaştırıcısı ile çalıştır seçeneği yokmu. amd ekran kartını güncelledin mi
  • evt güncel ama anlayamadığım neden ünlem işareti var ve çalışmıyor.. ve sağ tık yapınca çıkmadı heralde sorunlu olduğu için..
  • biosu ile uğraştınız mı güncelleme filan yada işletim sistemi değiştirdnizmi yoksa geldiğinde böyle miydi?
    bios güncellediyseni çakışma vardır bir alt sürüme dönün.
    işletim sistemi değiştirdiyseniz firmanın önerdiklerini kullanın.

tüm bunları yapmadan önce intel ve arinin ekran kartı sürücülerini kaldırıp güncel hallerini indirin önce inteli sonra atiyi kurun hala çalışmıyorsa yukardakileri deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistm

meraba herkese. bende samsung laptop var. laptopta 2 ekran kartı mevcut biri amd radeon hd 7600m biride intel hd 4000.. Sorunum laptop sürekli hd 4000i kullanıyor ve performansa göre hd 7600m daha iyi. Agıt yöneticisinden hd 7600ü aktif etmek istiyorum bana bu aygıt düzgün çalışmıyor diyor ve simgesinin üstünde ünlem işareti var.. Oyunlarda 4000 çok kasıyor hd7600u kullanmak istiyorum yardım edin lütfen..

Bndede ayni soruun vardi servise verdim.hallettiler biosu guncellemisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.BAKAN

biosu ile uğraştınız mı güncelleme filan yada işletim sistemi değiştirdnizmi yoksa geldiğinde böyle miydi?
    bios güncellediyseni çakışma vardır bir alt sürüme dönün.
    işletim sistemi değiştirdiyseniz firmanın önerdiklerini kullanın.

tüm bunları yapmadan önce intel ve arinin ekran kartı sürücülerini kaldırıp güncel hallerini indirin önce inteli sonra atiyi kurun hala çalışmıyorsa yukardakileri deneyin.

Biosun guncellenmesi nasil bir avantaj sunuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapsodi_381 -- 27 Kasım 2013; 9:48:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesimistm P kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bendede Samsung laptop var 2. ekran kartına bende geçemiyorum. M310 ekran kartım var 2gb ama pc üzerinde
    grafik işlemci ile çalıştır. seçeneği var birde güç seçenekleri üzerinde max performansa getir orasıda baya etkili oluyor . Ama dedi
    ğim gibi bende aynı sorundan muzdaribim :)
  • Cihazınızı elinize aldığınızda bu sorun var ve sürücüleri güncelleştirdğinizde yine durum aynıysa hemen servise göndermenizde yarar var.
    Bazı işletim sistemlerinde bios güncellemesi yapılınca ikinci ekran kartı devre dışı kalabiliyor.
    Firmanın önermediği bazı işletim sistemlerinde de ikinci kart kullanılmıyor.
    Bunlara dikkat ederek gerekli işlemi vakit geçirmeden yapın.
  • teşekkür ederim arkadaşlar firmayla konuştum dediğiniz doğru çıktı .bios güncellemesi ile ilgili bişey söylediler .. servise göndercem yardımınız için teşekkür ederim..hepinize..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.