Şimdi Ara

Samsung, Kore gazileri torunlarına üniversite bursu imkanı sunuyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
17.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben kore gazi torunuyum bu sonuclar eylül ayinin sonunda aciklanack diyorlardı ne zaman ve nasıl aciklanack

• apple da başına çuval geçirilen askerlerin çocuklarına burs versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kore savaşı sadece natoya girebilmemiz için olan bi savaştı bizde bu yüzden o savaşa gittik bende gazi torunuyum samsung bunu gösteriş olsun diyede yapmış olabilir ama böyle bi olanak sağlamasıda güzel bişiy çoğu kişinin hayatı kurtula bilir saçma sapan yorumlar atmayın birşey bilmeden ve gazi torunu olmadan !

• merhabalar. bende kore gazisi torunuyum ve üni ye yeni geçtim ve böyle burs verdiklerini yeni öğrendim hemen başvurumu yolladım. acaba bu bursu alan var mı forumda ? varsa birazbilgi verebilir mi ? çünkü başvuru kabul edildikten sonra mülakat filan diye bişeyler okudum yardımcı olursanız sevinirim.
  • ben gecen yil basvurdum mulakata bile cagirmadilar toplum gonulluleri vakfi catisi altinda verildigi icin bu sene de umudum yok bu ulkede burslarin cogunu ihtiyaci olmayan kisiler aliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazor

ben gecen yil basvurdum mulakata bile cagirmadilar toplum gonulluleri vakfi catisi altinda verildigi icin bu sene de umudum yok bu ulkede burslarin cogunu ihtiyaci olmayan kisiler aliyor zaten

Ülkemizde burs sistemi torpille çalışıyor malesef, maddi olarak ihtiyacın olup olmadığından ziyade kurumlarda "dayın" olması daha önemlidir.
  • Ben Kore gazisiyim sayılıyor muyum?
  • konunun icerigini okuyun.

• Ben de ikinci kez başvurdum bu sene ama hiç umudum yok. Başvuran kişi sayısı 1800, burs verdikleri kişi sayısı 70 kişi olunca mezun olana kadar da alabilceğimi sanmıyorum ama deniyoruz işte yani.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.