Şimdi Ara

Samsung I9100 Galaxy S II Mİ YOKSA LG Optimus 3D Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• hele bi gelsinlerde kullanmaya başlansın daha nitelikli yorumlar gelir şimdiden bişey demek boşa kürek çekmektir
  • gsm arena gayet güzel tanıtımlar yapmış bir parçada olsa insana yön verebiliyor 3D şu an ilgi çekici
  • bence sen samsungla nvidianin ortak urunu olucak dunyanin en guclu telefonunu bekle 3d ozelligi de olucak yakin zamanlarda tanitilacak
  • 3D telefon alacaksın da ne olacak.şuan için verimli kullanabileceğimiz bir özellik değil.çoğu insanın evinde 3D tv yok ve fiyatlarıda baya yüksek.3D yi telefona erken koydular bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

3D telefon alacaksın da ne olacak.şuan için verimli kullanabileceğimiz bir özellik değil.çoğu insanın evinde 3D tv yok ve fiyatlarıda baya yüksek.3D yi telefona erken koydular bence.

aynen katılıyorum
  • Selam
    Yurt disinda yasiyorum ama benim memleketim türkiyenin 4. büyük ili olan Adana'nin Hicbir navigation programinin haritasi neredeyse %30 gibi düsük bir hizmetle bile desteklemiyor yani daha düsük! ve köyümü bile haritada göremezken bu gün benim köylüm arac olarak sadece Ati ve esegi kullaniyor ve alacagi cep telefonun GPS destegi yoksa almiyor. diyecegim su 3D cep tellerine gelince yok erkendi yok gecti diye bir sey olamaz özellik özelliktir. insanlarda özellilere bakarak cihaz seciyor ve aliyor 3D destekli cihazlar cikar fiyati da ona göre cok olacaktir ama emin olun her nekadar yeni ve verimli olup olmamasi önemli olsada satista sirf 3D destekli oldugu icin satis rekoru kirar. Evimizde 3D destekli TV olabilir ama evin televizyonu!!

"Neden cebimde 3D destekli cihazim olmasinki?"
    siz biz bunu demesekte diyecek milyonlarca insan var ve bencede iyi olacak.

Saygilar...

• işte 2011 sorusu x2 mi sgs2 mi ? artık iphone devribiti devir android devri yaşasın özgürlük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

Selam
    Yurt disinda yasiyorum ama benim memleketim türkiyenin 4. büyük ili olan Adana'nin Hicbir navigation programinin haritasi neredeyse %30 gibi düsük bir hizmetle bile desteklemiyor yani daha düsük! ve köyümü bile haritada göremezken bu gün benim köylüm arac olarak sadece Ati ve esegi kullaniyor ve alacagi cep telefonun GPS destegi yoksa almiyor. diyecegim su 3D cep tellerine gelince yok erkendi yok gecti diye bir sey olamaz özellik özelliktir. insanlarda özellilere bakarak cihaz seciyor ve aliyor 3D destekli cihazlar cikar fiyati da ona göre cok olacaktir ama emin olun her nekadar yeni ve verimli olup olmamasi önemli olsada satista sirf 3D destekli oldugu icin satis rekoru kirar. Evimizde 3D destekli TV olabilir ama evin televizyonu!!

Saygilar...

biz bunu yapanlara biliçsiz ve cahil tüketici diyoruz,üstünüze alınmayınız.onlara sorsanız 3D nedir bilmezler.kağıt üstünde fazladan 3D görünüyor ya alalım derler

• quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

Selam

Saygilar...

biz bunu yapanlara biliçsiz ve cahil tüketici diyoruz,üstünüze alınmayınız.onlara sorsanız 3D nedir bilmezler.kağıt üstünde fazladan 3D görünüyor ya alalım derler

Yok canim üzerime neden alinayim ki!? Tamda anlatmak istedigim oydu Zaten!!! ve Satis rakamina bakilincada iyi satti cihaz denir. :)
    Saygilar...

• iyi de bu cihazi neden sadece 3d olarak goruyorsunuz. dual core ve cift kanalli ddr2 ram var. ve su an benchmark testlerinde en yuksek puani aliyor,hem de daha piyasaya cikmadan. dunyada ilk ve tek bu cihazda. sadece bu bile benim bu cihazi secmemde etken durumda.cunku ben performansa onem veriyorum.eger okadar para veriyorsam da en performanslisi olsun isterim.evet 3d guzel bi ozellik ama gerekli degil. ben 3d yi ekstra bi ozellik olarak goruyorum bu cihazda. bunda 3d var ama ben kullanamam diye bu cihazdan vazgecilmez. ben en fazla pil durumunu merak ediyorum. daha erken ama ben tegra 2 ye yonelicem gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkfk -- 22 Şubat 2011; 19:45:21 >
  • Bence SAMSUNG Galaxy SII nedenide incelik, zerafet, işlemci gücü, servis ağı vede sanırım fiyatı......
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkfk
    iyi de bu cihazi neden sadece 3d olarak goruyorsunuz. dual core ve cift kanalli ddr2 ram var. ve su an benchmark testlerinde en yuksek puani aliyor,hem de daha piyasaya cikmadan. dunyada ilk ve tek bu cihazda. sadece bu bile benim bu cihazi secmemde etken durumda.cunku ben performansa onem veriyorum.eger okadar para veriyorsam da en performanslisi olsun isterim.evet 3d guzel bi ozellik ama gerekli degil. ben 3d yi ekstra bi ozellik olarak goruyorum bu cihazda. bunda 3d var ama ben kullanamam diye bu cihazdan vazgecilmez. ben en fazla pil durumunu merak ediyorum. daha erken ama ben tegra 2 ye yonelicem gibi.

Bende boyle dusunuyorum, hani 3d koyup baska ozellikleri azaltsalar haklisiniz diyecegimde oyle bir durum da yok. Ha tabi optimus x2 1200 tl olurda optimus 3d 1700 tl olursa o zaman da cazibesini kaybeder, ama arada 100 tl fark olursa ben 3d yi tercih ederim.

• Ben SGS II derim. Çünkü sAMOLED Plus ekranı bile bu cihazı almam için yeterli olur. 3D şu an bence de gereksiz. Alacaksan 2X i almalısın. Boşuna para verirsin 3D ye.
  • ben lg nin samsung un ileride çıracağı bir teknolojiyi şimdiden sunduğunu düşünmeye başladım.bende sgs2 taraftarıydım ama ileride sgs2 -3d çıktıgında (yakın zamanda) pişmanlık yaratırmı.
    3d gereksiz derken,bu tür video,fotoğraf çekip seyretmek nasıl gereksiz olur anlıyamıyorum.3d tanıtım video larını seyretmenizi öneririm (lg 3d) de
    tüm görüş bildirenlere saygılarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

işte 2011 sorusu x2 mi sgs2 mi ? artık iphone devribiti devir android devri yaşasın özgürlük.

Arkadaşım erken konuşuyorsun İphone 5 çıkınca her şey değişir
  • quote:

Orijinalden alıntı: We33

quote:

Orijinalden alıntı: sagy

işte 2011 sorusu x2 mi sgs2 mi ? artık iphone devribiti devir android devri yaşasın özgürlük.

Arkadaşım erken konuşuyorsun İphone 5 çıkınca her şey değişir

Evet. Onu da 3000 TL den alırsınız artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.