Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
14
Favori
493.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu guncellemesınden olmasın hocam pc suıtden guncelledınız mı
  • hgüncelledim hocam ama türkçe karakterler çıkmıyor halen msjda :(

quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

telefonu guncellemesınden olmasın hocam pc suıtden guncelledınız mı
  • new pc studio yükledim orjinal kablo var pda chip seçilip usb takınca şarj oluyor pc studio vs. seçiyor fakat sonrasıda hiç bişey yok bilgisayarda donanım bulunamadı gibi birşeyde yok bir türlü yapamadım kafayı yicem artık lütfen yardım edermisiniz ?
  • Arkadaşlar telefona orjinal İ8910 batarya ve şarj cihazı uyuyomu bilginiz var mı?
  • Hayırlı akşamlar bende aybaşında SAMSUNG I8320 almayı düşünüyorum,cihazın kasası aliminyum mu yoksa plastik mi gri renkli olanı resimlerde aliminyum gibi duruyor...Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Birde renkler arasında kasa kalitesinde(boya atma,zamanla çabucak soyulma vs. ) farklılık var mı ? Aklımdan siyah almak geçiyor,çizilince,darbe alınca kolay kolay belli olmaz diye düşünüyorum,uzaktan iphone a benziyor
  • Gri renkli kasayı kullanıyorum, ekranı alümünyum çerçeve sarıyor kasanın geri kalanı kaliteli plastikten üretilmiş...
    Kullandıkça göreceğiz ama satıcının bana söylediği çabuk çizildiği için siyahını artık satmadıklarıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

hgüncelledim hocam ama türkçe karakterler çıkmıyor halen msjda :(

quote:

telefonu guncellemesınden olmasın hocam pc suıtden guncelledınız mı

hocam telefonu alınca bakarımda yınede eskı telefonlarımdan aklımda kalan karakterlerı manuel yukleyıp bu sorunu kaldırılabılıyor lakın daha once hıc samsung kullanmadıgımdan yazı karakterlerı degıstırılebılıyormu manuel onu bılmıyorum
  • Androıd 2.2 cok fazla yenılık barındırıyor acaba tam surum ne zaman gelecek
  • Selam svideoz benim telin versionları aşağıdaki gibi. Acaba güncelleme yapmama gerek var mı? Teşekkürler.

Phone:i8320BUJA2
    PDA:i8320BUIJ8
    CSC:i8320VGRIK5
  • Turkcell için wap ayarları nasıl yapılıyor ?
    yardımcı olur musunuz acaba?
  • Bana da avea için internet ayarları lazım. Turkcell için sanırım 2-3. sayfaların birinde vardı. Telefon elime bugün geçtik GG dan 450tl ye aldım. Gerçekten mükemmel telefonmuş. Parasını sonuna kadar hak ediyor.
  • benim gibi gelen mesajlarda türkçe karakter göstermeme sorunu yaşıyan varmı ? yani herkezde bu problem varmı yoksa bazı kişilerde onu bilelim
  • Avea internet ayarlarını da yaptım. Web tarayıcı ile internete bağlanabildim ancak vadofone 360 a bağlanamadım. Tel ile internete de bağlanabildiğime göre vadofone 360 a bağlanmak ne işe yarıyor doğrusu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

benim gibi gelen mesajlarda türkçe karakter göstermeme sorunu yaşıyan varmı ? yani herkezde bu problem varmı yoksa bazı kişilerde onu bilelim

hocam acıkcası 11 sayfada gormedım ben degısık sorunları olanlar wardı versıyon guncellemesıyle hallettıler
  • Bu arada bütün güncellemeleri yaptıktan sonra bende vodafone 360 a girebildim. MSN ve facebook yükledim. Başka ne yükleyebiliriz buradan? Teşekkürler.
  • evet arkdaşlar sonunda bende aldım ıns 2 gun ıcınde telefon gelecek aksesuar ve urunlerın tamamını orjınal ıns bır sorun cıkmaz program arastırmaya baslıcam bende
  • quote:

evet arkdaşlar sonunda bende aldım ıns 2 gun ıcınde telefon gelecek aksesuar ve urunlerın tamamını orjınal ıns bır sorun cıkmaz program arastırmaya baslıcam bende

Hayırlı olsun. Ben de bugün aldım. Telefondan acayip memnunum.
  • merak ettıgım konu bu telefonun 16 gb hafızası var ve sd kart gırısı acaba o kart gırısınden 16 gb lık kartı takabılırmıyız max kac gb destekler kart gırısınden
  • Benim aklıma takılan IMEI problemi.
    Acaba mini bir anket yapsak olur mu?
    Bu telefonu aldığım tarih:
    Aldığım yer:
    Kaç defa IMEI değiştirdim:
    Bu şekilde arkadaşlar doldurup yazarlarsa bir fikir verir diye düşünüyorum.
    Büyük ihtimal yarın doğubanka gidip bir bakacağım ben de.
  • telefon rehberindeki kişileri nasıl sim karta aktarıcaz? yok herhalde o özellik.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.