Şimdi Ara

Samsung i600 Video Izleme Problemi !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Samsung i600'de video izleme konusunda bir sorum olacaktı.
    Internetten bazı kucuk videolar indirdim fakat genelde duzgun calistiramadi. Goruntu kesik kesik geliyor, ses ise normal.

Bu dosya *.mpg uzantiliydi. Bende farkli olarak *.wmv uzantili birkac video indirdim, onlar daha duzgun calisiyordu fakat
    ufakta olsa bazı takılmalar oldu yine.

Task Manager'dan baktım ekstra bir program da çalışmıyor.

Acaba, çalıştırabileceği videoların kesin bir formatı mı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaforum -- 15 Nisan 2008; 21:29:59 >

• benimde samsung i600 üm var ve evet yaa bendede böyle bişi var

wm5 yüklü orjinal ve hala hiç bi prog yüklemedim
    ama pc mdeki 4 videoyu attım izliyorum kasıla kasıla takıla takıla izletiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertbar -- 23 Haziran 2008; 11:36:41 >
  • arkadaşlar core player diye bir programı duymadınız sanırım..açmadığı format yok şu an..kesinlikle indirip kurun benim i600 de şu anda 3 tane film yüklü kesintisiz cam gibi görüntüyle film izliyorum.
  • İzlemeye çalıştığınız videonun çözünürlüğü büyük olmasın? i600 bir önceki kullandığım telefon. İçerisine atacağım videoların çözünürlüğünü 320*240 düşürdüğümde ( SBP Mobile DVD gibi programlarla ) makinada bir problem çıkmıyordu ( TCPMP v0.72RC1 Player). Hatta Antalya - Aydın yolunda Lost' un 3 bölümünü bu şekilde izlemiştim "Küçük videolar" derken boyut olarak mı küçük? Çözünürlük olarak mı küçük?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.