Şimdi Ara

_____SAMSUNG i550 -- ANA BAŞLIK (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.843
Cevap
4
Favori
242.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TunerSS

bu telefonu almak için ciddi düşünenlerdenim fakat benim en fazla merak ettiğim nokta bu trackball olayı sinir eder gibi gözüküyo kullananlardan ricam bilgi verebilirler mi sırf bu trackball yüüznden telden vazgeçilir mi ? uzun kullanımda yada sık kullanımda rahatsız ediyor mu ?

trackball tusuna ılk bı ıkıgun sınır olursun ondan sonra alısırsın arkdasım zaten menuden tusun hassasıyetını ayarlıyabılırsın alısınca cok rahat ve kullanımı cok buyuk kolaylık
  • ön tarafı samsung i550 (yani tuşlar en fazla bu telefondaki kadar küçük olsun) ye arka tarafı samsung i8510 (kameranın lensini koruyan bi mekanızma olduğu için) na benzeyen ve özellikleri aşağıdaki gibi olan bar tipi bi samsung modeli veya başka bi model yok dimi arkadaşlar?

2.6 veya 2.8 inç ekran

5 veya 8 mp kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliass -- 2 Eylül 2008; 9:48:43 >
  • arti6630 çok teşekkür ederim ilgine alakana bu tel için tek düşüncem trackball nokia modelleri ii güzel ama sar degeri tavana vurmuş çok kullanıyorum teli ondan rahatsız edebiliyo bazen bu sar degeri olayı i550 nin sar degeri 0.68 civari çok çok ii bu özelliklerine göre trackball u bi yakından kulanabilsem o zmn butun sorun biticek ertesi gün alıcam :)
  • quote:

arti6630 çok teşekkür ederim ilgine alakana bu tel için tek düşüncem trackball nokia modelleri ii güzel ama sar degeri tavana vurmuş çok kullanıyorum teli ondan rahatsız edebiliyo bazen bu sar degeri olayı i550 nin sar degeri 0.68 civari çok çok ii bu özelliklerine göre trackball u bi yakından kulanabilsem o zmn butun sorun biticek ertesi gün alıcam :)

şimdiden hayırlı olsun dostum
  • çok saol aliass neden koyarlar ki adam gibi yap normal işte :) senn dediğin tarzda bar tipi olarak dokunmatikler var samsungda o sekil bi obtektif malesef yok ama lg nin dokunmatik olanlarıınn objektifi senn istedğin gibi bar tipi sayılabilir ama dokunmatik işte :)
  • Arkadaşlar acil cevap yazarsanız sevinirim
    Cep telefonu almayı düşünüyorum Sonyericsson k790 veya i550 alacağım kararsız kaldım
    i550 nin fotoğraf kalitesi nasıl kötü değil dimi
  • quote:

arti6630 çok teşekkür ederim ilgine alakana bu tel için tek düşüncem trackball nokia modelleri ii güzel ama sar degeri tavana vurmuş çok kullanıyorum teli ondan rahatsız edebiliyo bazen bu sar degeri olayı i550 nin sar degeri 0.68 civari çok çok ii bu özelliklerine göre trackball u bi yakından kulanabilsem o zmn butun sorun biticek ertesi gün alıcam :)

ben erenkoyde oturuyorum yakınlardaysan bulusalım bak
    ama en fazka ıkı gun ıcınde alısıyorsun hatta alısınca da dıgerlerını kullanamayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: frodoozan

Arkadaşlar acil cevap yazarsanız sevinirim
    Cep telefonu almayı düşünüyorum Sonyericsson k790 veya i550 alacağım kararsız kaldım

slm arkadasım cıhazla cekılmıs resım koymak ıstedım ama beceremedım
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_damasWQQaXQQ10425979WQQpXQQdisplayitem
    linke tklarsan ılandakı resımlerı i550 ile cektım ordan bakabılırsın

• arti6630 seni de yorduk ya :) bana bayaga uzaksın öss de kapıda ondan boş zaman da yok zaten çok saol :) alıcam o zmn ya hem ucuz hem wifili :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: arti6630

quote:

resimler gayet güzel açıkçası bu telden beklenmeyecek kadar iyi .

• quote:

arti6630 seni de yorduk ya :) bana bayaga uzaksın öss de kapıda ondan boş zaman da yok zaten çok saol :) alıcam o zmn ya hem ucuz hem wifili :))

valla tavsiye ederim bu fıyata boyle cıhaz bulunmaz wifi de var gps de ne ararsan var n95 den tek eksıgı kamera 2mp dusuk o kadar cekılmıs resımler bı lınk verdım ordan bakabılırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: vebo

quote:

Orjinalden alıntı: arti6630

quote:

resimler gayet güzel açıkçası bu telden beklenmeyecek kadar iyi .

gunduz cekımı oldugu ıcın bu kadar ıyı gece bu kadar kalıtelı olmuyo gercı cogu tel gece o kadar da etkılı omuyo

• Telefonun eksi yanları neler acaba? Fiyatından dolayı aklıma girdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Telefonun eksi yanları neler acaba? Fiyatından dolayı aklıma girdi

eksi bi yanı yok sadece markası NOKİA değil
  • gsmarena da bu cihaz 2. sırada :)

nokia nın sadece adı var.
  • peki arkadaşlar, nokia nın telefonları gibi firmware güncellemesi yapılabiliyor mu???
    samsungun sayfasına baktığımda telefonla ilgili yazılım çok az... pc suite gibi bi program bile göremedim...
  • Arkadaşlar bu navigasyon yuvarlağı BlackBerry deki gibimi?BlackBerry deki çok hoş kullanılıyordu ve çok pratikti. Bozulma falan ihtimali varmı?Yani eğrelti birşeymi? Kullanan anlar bunu.
  • 6sayfadaki bütün postları okudum..

E66 almaktan vazgeçtim denilebilir..Ama almadan önce denemem lazım gps-wifi ve trackball nası çok merak ediorum
  • ewet arkadaşlar samsung i550 hayranları çoğaldı

konuyu canlı tutalım yabana atılmıcak bi telefon
  • bende düşünüyorum en yakın zamanda telefoncuma gidip deneyecem gerçekten trackball nasıl browserda rahatmı?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.