Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
10
Favori
91.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eros68

Call Confirm yükledim, çok yararlı program, tavsiye için teşekkürler...

Rica ederim...
  • galaxy s3 ün yanına aldım arkadaşlar ama bir sorum olacak sesli komutta örnek vermek gerekirse telefon geldiğinde answer diye cevapladığımda telefonun mikrofonundan sesi algılayarak açıyor kulaklığın mikrofonu o anda algılamıyor birde müzik dinlerken şarkı değiştirme komutlarını kilit ekranındayken algılamıyor nedenlerini bilen varsa söylerse çok makbule geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZELZELE!

galaxy s3 ün yanına aldım arkadaşlar ama bir sorum olacak sesli komutta örnek vermek gerekirse telefon geldiğinde answer diye cevapladığımda telefonun mikrofonundan sesi algılayarak açıyor kulaklığın mikrofonu o anda algılamıyor birde müzik dinlerken şarkı değiştirme komutlarını kilit ekranındayken algılamıyor nedenlerini bilen varsa söylerse çok makbule geçer :)

yardım bekliyorum arkadaşlar
  • Bu kulaklık güzel gibi görünüyor fakat diğer bazı kulaklıklarda son arananı aratıyor diye bir sorun vardı bunda da var mı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11birsorubircevap

Bu kulaklık güzel gibi görünüyor fakat diğer bazı kulaklıklarda son arananı aratıyor diye bir sorun vardı bunda da var mı acaba??

sorun değil arkadaşım öyle bir özellik var ama güzelmi dersen hayır :D
  • samsung hm 1500 için çok sorun oluyo yazmışlar... Yanlışlıkla basıp aranmıyor yani öyle mi?
  • selam
    hs3000 android ve mac e aynı anda nasıl eşleştirebilirim yardımcı olabilicek varmı ? normal 2 telefonu eşleştirme yöntemiyle denedim işe yaramadı.
    tşkler...
  • Biz bu ürünü burada övdükçe FİYAT SİMSARLARI bu ürünün fiyatını artırıyor.... 80 liradan alınan ürün şimdi 156 liraları gördü.... böyle adaletsizlik olamaz...
  • 46es7000 tv nin bluetooth alıcısı var acaba bu kulaklıkalrla tv seyredebilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Konunun ilk sayfasını okudum diğerlerini okumadım ikinci sayfanın yarısına kadar geldim bir çok şeyi öğrendim diyebilirim.

HM1500 kullanıyordum ki aşırı derecede memnundum tüm isteklerimi eksiksiz karşılıyordu. Iphone 3G ve S5620 ile kullanıyordum. Öğlen 11'den gece 12'ye kadar kulağımda duruyor kulaklık sürekli telefon görüşmesi vs. yapıyordum araç kullandığım için bunu almıştım. Günde 1 saate yakın telefon görüşmesi yapıyordum ortalama 4 5 gün şarj süresi vardı.

Sorularım ise şunlar.

1. Sanırım titreşim yok cihazda (benim için en büyük özellik olacak HM1500'de vardı bunda olmaması büyük eksiklik eğer yoksa)
    2. Önceden sadece Nokia'da BT kulaklık üzerinden müzik dinlenebiliyordu. Bu cihazı aldığımızda BT üzerinden diğer cihazlarla da müzik dinleme yapılabiliyor mu?
    3. Şarj süresi ne kadar. Önceki kadar çok konuşmuyorum artık. En az 3 gün dayanabilmesi lazım.
    4. Şarj aleti sanırım HM1500 ile aynı?

Bu kulaklık dışında bir soru daha sorayım. Bunu kulaklığı almazsam eski kulaklığımdan almayı düşünüyorum HM1500. Onunla müzik dinlemek mümkün mü deneyen oldu mu? Ben denedim olmadı ama belki de becemedim o yüzden de olabilir diyorum.

Merhaba,
    Önce HM 1500 akabinde HS 3000 ve şu anda da Plantronics Back Beat Go kullanmaya başladım.
    Kendimce sorularınıza yanıt vermeye çalışayım.

1- HS 3000 de malesef titreşim yok. Şayet olsa idi HM 1500 ü ancak HS 3000 i duymayana satabilirlerdi, bu sadece satış taktiği bence.

2- Yapabilirsiniz. Eşleştirin yeter.

3- HM 1500 e göre daha düşük ancak diğer stereo BT kulaklıklara göre gayet yeterli. Kullanım şeklinize göre 2 günü de çıkarabilir 3 günü de.

4- Evet HM 1500 ile aynı çünkü hepsi micro usb kullanıyor.

HM 1500 ile de müzik dinlersiniz, şayet Android tabanlı bir telefon kullanıyorsanız BT MONO isimli uygulama bu işe yarıyor ama
    kesinlikle tavsiye etmem. Hiç dinlemeyin daha iyi :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Saygılarımla...

Hocam bu kulaklik iphone 4s lerde siriyi calistirabiliyor mu? Turkce siri kullandigim icin ve sarkilarimi siriye caldirdigim icin onemli bi nokta benim icin. Kulakligi muzik icin aliyorum zaten kablo karmasasindan kurtulmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kulaklığı iki telefona aynı anda bağlamak ile ilgili sorun yaşıyorum.
    Yeni aldığım telsiz telefon siemens gigaset sl400 ile sgs2 yi anda bağlamaya çalıştım, olmadı.
    İkisine de ayrı ayrı bağlanıyor, fakat biri bağlanınca diğerini bağlayamıyorum.
    Önce sgs2 yi bağlıyorum, kulaklıktaki arama tuşuna basılı tutarak, sonra yine arama tuşuna basılı tutarak telsiz telefonu bağlıyorum, fakat sgs2 bağlantısı kopuyor.
    sgs2 nin ayarlarından kayıtlı olan HS3000 i seçip bağlan diyorum, bağlanmıyor. Ben de mecburen yine kulaklığın arama tuşuna basılı tutarak sgs2 yi yine bağlıyorum, bu sefer de telsiz telefon bağlantısı kopuyor.
    İkisini aynı anda bir türlü bağlayamadım.
    Şu "PAIR" olayının işlem sırasını tane tane, herkesin anlayabileceği bir dilden anlatabilir misiniz? Bir yerlerde eksik bir şey yapıyorum ama, bulamadım, kulaklığın ses açma düğmesine de bir ara basmıştım, "çoklu bağlan, PAIR" olayını da aktif etmiştim hatta...
    Fakat işlem sırasında bir hata yapıyormuşum gibi geldi bana

• blutooth kulaklıgı acin baglayacagınız ıkı cıhazın bt kapalı olsun . konusma dugmesıne basılı tutun 4 sanıyeden fazla ...kadın kousmaya basladımıydı.ses acma dugmesını dit layıncaya kadar basılı tutun dıtı duydunuzmu cekın paır on dedımı sıkıntı yok sımdı bt cıhazlarını sırayla acıp eslestırme yapın .

cıhaz elıme yenı gectı ne bılgısayara baglamada nede telefona baglamada hıc bır sıkıntı yasamadım. lakın macbook ile baglantı kurduugmda once telefon sonra bılgısayar bılgısayarda dewamlı baglı calısırken tel caldıgında otomatik telefon a gecıyor lakın asırı derecede bır seste tıtresim karsımdakı benı duyamıyor. o sebeble birde bilgisayarı once baglayıp telefonu arkadan baglıyarak denedım bılgısayardakı baglantıyı kesmeden telefona donus yapmadı telefonun ne mıkrofonundan nede kulaklıktan ses vermedi .sonuc olarak aletin ses kalıtesı guzel ama telefonunuz caldımı bılgısayara baglandıgınızda bılgısayarın blutooth unu kapatmanız gerekıor bence de cok normal yapamaması alet kesınlıkle telefondan muzık dınlemek ıcın ve telefonda konusmak için uretılmıs bır alet .efsanelik macere arayıp sunada baglıyım bunada baglıyım lerle test etmeye gerek yok kıymetı ne ne beklıorsun fayda paha oranını ıyı hesaplayıp alınması gereken bir urun ben 86,32 lıraya aldım hızlı aldan benım işimi gordu son kurusuna kadar hak edıyor suanda inşallah boyle dewam eder zaten 3 yıl kullanım omru olan bir urun ...

• bilgisayar kurulumunu beceremedim yardımcı olabilecek var mııı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesyu

blutooth kulaklıgı acin baglayacagınız ıkı cıhazın bt kapalı olsun . konusma dugmesıne basılı tutun 4 sanıyeden fazla ...kadın kousmaya basladımıydı.ses acma dugmesını dit layıncaya kadar basılı tutun dıtı duydunuzmu cekın paır on dedımı sıkıntı yok sımdı bt cıhazlarını sırayla acıp eslestırme yapın .

cıhaz elıme yenı gectı ne bılgısayara baglamada nede telefona baglamada hıc bır sıkıntı yasamadım. lakın macbook ile baglantı kurduugmda once telefon sonra bılgısayar bılgısayarda dewamlı baglı calısırken tel caldıgında otomatik telefon a gecıyor lakın asırı derecede bır seste tıtresim karsımdakı benı duyamıyor. o sebeble birde bilgisayarı once baglayıp telefonu arkadan baglıyarak denedım bılgısayardakı baglantıyı kesmeden telefona donus yapmadı telefonun ne mıkrofonundan nede kulaklıktan ses vermedi .sonuc olarak aletin ses kalıtesı guzel ama telefonunuz caldımı bılgısayara baglandıgınızda bılgısayarın blutooth unu kapatmanız gerekıor bence de cok normal yapamaması alet kesınlıkle telefondan muzık dınlemek ıcın ve telefonda konusmak için uretılmıs bır alet .efsanelik macere arayıp sunada baglıyım bunada baglıyım lerle test etmeye gerek yok kıymetı ne ne beklıorsun fayda paha oranını ıyı hesaplayıp alınması gereken bir urun ben 86,32 lıraya aldım hızlı aldan benım işimi gordu son kurusuna kadar hak edıyor suanda inşallah boyle dewam eder zaten 3 yıl kullanım omru olan bir urun ...

arkadaş çok super anlatmışsın, teşekkürler...

senin anlattıklarını dikkatli bir şekilde adım adım yapınca iki cihazımı da bağladım.
    1-Önce bütün bluetoohları kapattım.
    2-hs3000 i açtım.
    3-arama düğmesine 4 saniye basılı tuttum. Kadın konuşmaya başladı.
    4-Konuşma bitince ses yükseltme düğmesini DIT sesi gelinceye kadar basılı tuttum. PAIR ON gibi bir şeyler dedi.
    5-cihazları sırayla açtım, önce GALAXY S2 yi açtım, tanıttım, sonra SH3000 üzerindeki hiç bir tuşa dokunmadan SIEMENS GIGASET SL400 ün bluetooth'unu açtım, hemen tanıdı, ve ikinci cihaz bağlandı diye ingilizce olarak uyarı geldi SH3000'den. İkisinde de şifre falan da sormadı. Sorsaydı sanırım 0000 girilecekti.
    6-Henüz ikisini aynı anda kullanma deneyimim olmadı. Bunun için galaxy s2 ile müzik dinlerken siemens e çağrı gelmesi lazım, bu konudaki tecrübemi de olunca buraya eklerim.

Arkadaşa tekrar teşekkürler... Benim atladığım detaylar, cihazları zaten açık tutmak ve ses açma butonunu basılı tutarken DIT sesi geldiğinde bile basmaya devam ediyordum.

cihaz güzel, daha iyisi çıkana kadar hâlâ en iyisi bu sanırım, bir fiyat/performans ürünü, kaç aylık deneyimim oldu, kesinlikle her telefona lazım. Telefona tonla para vermişseniz, şu cihaza 80 TL verin gitsin, telefonun mobilitesini iki kat artırıyor.

• Arkadaşlar Kulaklık pek çok yönüyle çok güzel. Ben aldım kullanıyordum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kulaklık 2 parçadan oluşuyor kablo kısmı ve bluetooth cihaz kısmı. Ben kablo kulaklık kısmının yenisini servisten parasıyla temin etmek istedim aam hiçbir şekilde yedek parça temini yapmadıkları gibi 2 aydır telpa bir cevap verme gereği bile duymuyor. Bence telpa garantili hiç bir cihaz alınmamalı.
  • Dizüstünü ve telefonumu ayrı ayrı bağlayabiliyorum. Youtube daki videoda anlatıldığı gibi yapmama rağmen ikisini aynı anda bağlayamadım.

Sorun nedir acaba?
  • Ben de takipteyim.Merak ettiğim konu bluetooth kulaklıklarla hiçbir şekilde telefonun radyosunu dinleyemiyor muyuz? İlla kulaklığın dahili radyosu mu olması gerekiyor?
  • bu sene samsungtan HS3000 in yenilenmiş versiyonunu bekliyorum NFC yi yeni nesil tüm cihazlarında kullanıyor samsung muhtemelen 2013 içerisinde NFC uyumlu BT 4.0 özelliklerine sahip bir BT kulaklık çıkaracaktır ...

ama bu kulaklık gelene kadar HS 3000 bir numara ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratmantc

dinlenebiliyor arkadaşım telefonun kulaklık istiyorsa onu bilmiyorum

Hiçbir şekilde dinlenemiyor diye duydum ben.Telefona takılan kablolulu kulaklık anten görevi gördüğü için o olmadan olmuyormuş.
  • bt kulaklıklar hakkında pek bi bilgim olmadığı için sorumu mazur görün. merak ettiğim şu ki telefon çaldığında bt kulaklık da bağlıyken telefonun sesi çıkıyo mu? şu sebepten soruyorum ki kulaklığı sürekli takmak istemiyorum ben. telefon çaldığında kulaklığı kulağıma takıp öyle kullanıcam sadece konuşma esnasında yani. umarım anlatabilmişimdir?
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.