Şimdi Ara

Samsung HS3000 bluetooth kulaklık (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
10
Favori
91.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdisindan alan var mi acaba aliexpressde gayet uygun orjinalmi bilmiyorum.

• kref K kullanıcısına yanıt
    Sakın alma aliespressden ben aldım bi tane 20$ idi bi geldiki bildiğin çakma kulaklık. hatta ben aldığımda tr fiyatı 70 tl idi 43 liraya filan geldi bildiğin çakma. Benimkinin arka klipsi kırılmıştı allahtan arka kapağı uyduda onu kullanmış oldum.
  • Arkadaslar bu clhazin kulakligi gunluk telefon konusmalari icin uygun degil diye düşünüyorum. Yani tekli ve klipsli bir kulaklik ariyorum. Bu konuda bilgisi olan var mi? Internette bulamadim ama belki bilinir diye buraya sorayim istedim.

• Arkdaslar bende aldim kulakligi bir dusurmede 3 gun sonra arka klipsi, mandali kirildi sakin dusurmeyin arkdasin dedigi gibi gunluk kullanima uygun konusmadiginiz zamaa kulaklik ole asagiya sallaniyor tutturma aparati yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 le birlikte BT 4.0 ve NFC destekli kulaklıkların geleceği aşikardı işte bunun ilk örneği Asus tan geldi

Dünyanın ilk BT 4.0 destekli ve NFC li kulaklığı

http://news.softpedia.com/news/ASUS-Announces-World-s-First-Bluetooth-4-0-Headset-with-NFC-397561.shtml
  • Bende aldım hayırlısı

• güzel bi ürün aynı anda hem bilgisayarda hem telefonla kullanıyorum çok kullanışlı
  • bu kulaklığı aldım herşey çok güsel ama bir sorum var konu arasında soruldumu bakamadım

nokia bh 214 den başka

kısa ve asimetrik kulaklık var mıdır bu cihaza tek eksigi bence kulaklığının asimetrik olmaması

acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • alprtu A kullanıcısına yanıt
    Sony Ericsson w810i kulaklığını bul. Ben BH 214 te bu Kulaklığı kullanıyorum ve çok memnunum. Senin istediğin gibi hem asimetrik hem de kaliteli.

• isimleri görebileceğimiz bir kulaklık var mı acaba ? teli hiç çıkarmadan konuşabileceğimiz

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

isimleri görebileceğimiz bir kulaklık var mı acaba ? teli hiç çıkarmadan konuşabileceğimiz

saygılar

Sony nin mw 600 ve mw1 modelleri var telefonun desteğine göre isimleri ekrana çıkarıyor. Numarayı kesin gösteriyor.
  • 23 Aralık 2011'den beri hala kullanıyorum gayet memnunum LCD TV ye tablet, laptop bağlayıp bu kulaklıkla eşleştirip film izliyorum yolda cep telefonumla rahatça müzik dinliyorum bana mısın demedi pilde en ufak bir değişiklik yok çok iyi gidiyor gayet kaliteli bir bluetooth kulaklık yapmış Samsung..
  • Bu 3.0 kulaklıklar 2.1 telefonlara uyarmı??
    benim tel:samsung gt-c3510 uyarmı acaba bu veya başka bir 3.0 kulaklık ne farkeder??
    sağolun şimdiden.
  • iphone 5s le çalışır mı bu kulaklık?
  • merhabalar, ben Samsung HS3000 bluetooth kulaklık almayı planlıyorum da bir sorum olacak, leri geri tuşları yardımıyla şarkıyı atlayabiliyoruz peki şarkıyı sarma işlemi gerçekleştirilebiliyor mu??
    eğer olmuyorsa başka bir model alacağım da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnan

merhabalar, ben Samsung HS3000 bluetooth kulaklık almayı planlıyorum da bir sorum olacak, leri geri tuşları yardımıyla şarkıyı atlayabiliyoruz peki şarkıyı sarma işlemi gerçekleştirilebiliyor mu??
    eğer olmuyorsa başka bir model alacağım da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    iyi günler

telefonun desteğiyle alakalı ben note 3 de kullanıyorum ileri yada geri tuşuna basılı tutunca sarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsungavm.com

quote:

Orijinalden alıntı: odzi

hort

arkadaşlar bu kulaklıktan almayı düşünüyorum ama bulamadığım bir özelliği var.. acaba kulaklığın kablo boyu kaç cm? kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim..

Tam olarak 50cm kablo uzunlugu mevcut

bir indirim kuponu düşerse mesaj kutuma, sipariş vermek isterim

• memnan M kullanıcısına yanıt
    iki yıllık android 2.3lü tlf.da dediğini yapıyor, buna göre hesap et...
  • Sonuç olarak almalı mıyız almamalı mıyız?
    Ben kulaklığı;
    1- Samsung S5610
    2- Samsung s5620
    3- iPad 2
    4- Ps3
    ile kullanmayı planlıyorum.
    Sıralamam, yoğun kullanımdan az kullanıma göredir.
    Bu kulaklığa sunabileceğiniz bir alternatif var mı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.