Şimdi Ara

Samsung HM1500 Bluetooth Kulaklık İncelemsi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
65.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikl almayın olası bir arızada para iadesi çok uğraştırıyorlar. Ben 2 ayda zor aldım
  • Arkadaşlar benimde bu kulaklıkla ilgili bi sorunum var, telefon 3 defa çaldığı zaman otomatik olarak cevaplıyor telefonum nokia 5800 bu kulaklıklamı alakalı yoksa telefonlamı, bunu kapatıp kulaklıktan manuel cevplama yapmamız mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memetrix -- 1 Eylül 2012; 17:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memetrix

Arkadaşlar benimde bu kulaklıkla ilgili bi sorunum var, telefon 3 defa çaldığı zaman otomatik olarak cevaplıyor telefonum nokia 5800 bu kulaklıklamı alakalı yoksa telefonlamı, bunu kapatıp kulaklıktan manuel cevplama yapmamız mümkün mü?

Telefonla alakalı birşey. Cevaplama modunu otomatik yapmışsınız sanırım.
  • Evet bendede var ama kulaklık kablosu takılınca ses gelmedi birde sesimi net bir şekildegöndermiyordu. bende büyük microfonu makinanın içine monte ettim kulaklık ve kablosunu değiştirdim ve 20 cm düşürdüm. şimdi süper oldu;sesim eskisine göre daha net ve yüksek gidiyor:) gayet iyi çalışıyor. şarjındanında
    uzun gitmesini isteyenler amperi yüksek şarj makinasıyla şarj edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartlegend -- 3 Eylül 2012; 14:26:35 >
  • Arkadaşlar bu kulaklıkla ses komutuyla arama yapmak mümkün müdür acaba? E72 kullanıyorum ve telefonumun sesli komutla arama özelliği var.
  • bu ses boğuk gelme olayını napacaz ya geri mi yollamamız lazım?
  • Blogcunun biri kulaklık incelemesi yapmış bu cümleyi kurmuş

-Sesle arama yapmak için arama tuşuna uzun basın ve aramak istediğiniz kişinin adını söyleyin.

böyle bir özellik varmı kulaklıkta ?
  • arama tuşuna farklı görev atama var mı?
    en son aradığım değil de cevapsız çağrılara dönmek istiyorum.
  • Arkadaşlar bir ceptelefonuna 2 bluetooth cihazı bağlanabilirmi peki ? Örnek ; kulaklık + saat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı almalımıyım sizce ? Ne diyorsunuz ?
  • Atıl durumda evde bu kulaklığı buldum. Telefona bağlanmasına bağlanıyor ama çıt ses yok. Kablosuyla falan oynadim ama cızırtı bile çıkmadı. Kabloda hasar falan da gözükmüyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? İçim atmaya el vermedi, bir ihtimal çözûm vardır diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasal

Atıl durumda evde bu kulaklığı buldum. Telefona bağlanmasına bağlanıyor ama çıt ses yok. Kablosuyla falan oynadim ama cızırtı bile çıkmadı. Kabloda hasar falan da gözükmüyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? İçim atmaya el vermedi, bir ihtimal çözûm vardır diye.

hocam cozebildiniz mi problemi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

quote:

Atıl durumda evde bu kulaklığı buldum. Telefona bağlanmasına bağlanıyor ama çıt ses yok. Kablosuyla falan oynadim ama cızırtı bile çıkmadı. Kabloda hasar falan da gözükmüyor. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? İçim atmaya el vermedi, bir ihtimal çözûm vardır diye.

Hayır. Beklemede. Mikrofonda da sıkıntı yok onu test ettim.
  • quote:

quote:

quote:

benimde ayni sizin gibi.
    mic calisiyor. kulaklikta tik yok. cozebilirseniz haber verirseniz sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

benimde ayni sizin gibi.

Biraz araştırdım ama bulamadım. Burda da çıkmazsa umudum yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benimde ayni sizin gibi.

Biraz araştırdım ama bulamadım. Burda da çıkmazsa umudum yok.

aynı sorun bende de var
    kablo sağlam, mikrofon çalışıyor ama kulaklıktan ses gelmiyor
    garanti belgesini bulabilsem yollayacağım

• kulaklik kablosu kopunca yenisiyle degistirilmiyor diye yorumlar var.bu durumda ne yapiyorsunuz arkadaslar?eger öyleyse uzun ömürlü kullanılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

kulaklik kablosu kopunca yenisiyle degistirilmiyor diye yorumlar var.bu durumda ne yapiyorsunuz arkadaslar?eger öyleyse uzun ömürlü kullanılmaz.

Nasıl koparıyorsunuz anlamıyorum, kablo kopması kesinlikle kullanıcı hatası, adamlar ne yapsın kabloyu demirden mi yapsın?

Bu arada ürünü ne kadara alıyorsunuz?

• Arkadaşlar,

Blackberry cihazlar ile kullananlar için şöyle söyleyeyim. Kırmızı tuşa basınca son aramayı tekrar arama fonksiyonunu telefonunun ayarlarından kulaklığın seçeneklerine girerek giden arama kontrolü kısmından iptal edebilirsiniz. aynı şeyi Ericsson Arc'da da denedim ama öyle bir seçenek yok.
  • Merhabalar,
    Kulaklığın en büyük sorunu olarak telefon kilitliyken son aranan numarayı kulaklığın arama tuşuna yanlışlıkla basılması sonucu aranması olarak belirtilmiş birçok sitede ve bu sitede gördüğüm kadarı ile. Ancak bu durum çözümü mümkün olmayan bir sorun olarakta belirtilmiş birçok arkadaş tarafından SAMSUNG kullanan arkadaşlar için sorunun çözümünü anlatıyorum.
    Sırasıyla Ayarlar>Cihazım Sekmesi>Arama>Arama Aksesuarları burdan Bluetooth kulaklık ayarları başlığı altında Giden arama koşullarını Yalnızca cihaz açıkken arama yap a getiriyoruz ve sorunu çözmüş oluyoruz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.