Şimdi Ara

★ ★ ★ SAMSUNG GT-S6310 (YENİ YOUNG) ANA BAŞLIK VE DESTEK KONUSU ★ ★ ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
2
Favori
18.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

Telefonuma bimeks'den 9.90 tlye trend micro virüs programı satın aldım 1 yıl geçerli başka cihaza geçiş yapınca iptal olmuyor adamlar müthiş ilgili destek hattı var mail ile mail merak ettiğim soruları yönelttim 5-6 mail attım hepsine gayet ilgili otomatik cevap olarak değil direk yüzyüze konuşurmuşçasına kibarca cevaplar verildi eğer bu tür android almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim kesinlikle dr web kullanıyordum telefonu biraz yoruyordu gibi geliyordu bana belki psikolojik olabilir ama şarj süresine olumlu yönde etki yaptığını fark ettim...

edit: birde cpu-z ile baktığımda işlemci hızı hep 1008 mhz hızında hiç azalmıyor diğer telefonlarda o bölüm değişken oluyor bende hep 1008 mhz sizdede aynımı durum ?

hayır o bölümün oynaması gerekiyor. hep 1008de durması hayra alamet değil. virüs programı yapıyor olabilir.

ekleme: ben cpu load kismindan bahsediyorsun sandim. o kisim bende de 1008. cpu load kismi degisiyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 18 Eylül 2013; 17:56:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Telefonuma bimeks'den 9.90 tlye trend micro virüs programı satın aldım 1 yıl geçerli başka cihaza geçiş yapınca iptal olmuyor adamlar müthiş ilgili destek hattı var mail ile mail merak ettiğim soruları yönelttim 5-6 mail attım hepsine gayet ilgili otomatik cevap olarak değil direk yüzyüze konuşurmuşçasına kibarca cevaplar verildi eğer bu tür android almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim kesinlikle dr web kullanıyordum telefonu biraz yoruyordu gibi geliyordu bana belki psikolojik olabilir ama şarj süresine olumlu yönde etki yaptığını fark ettim...

edit: birde cpu-z ile baktığımda işlemci hızı hep 1008 mhz hızında hiç azalmıyor diğer telefonlarda o bölüm değişken oluyor bende hep 1008 mhz sizdede aynımı durum ?

hayır o bölümün oynaması gerekiyor. hep 1008de durması hayra alamet değil. virüs programı yapıyor olabilir.

ekleme: ben cpu load kismindan bahsediyorsun sandim. o kisim bende de 1008. cpu load kismi degisiyor ama.

internetten denkgeldiğimde bazı cihazlarda 4 çekirdekli s3 vs de çekirdeklerin 3 ü kapalı mesela ilk çekirdek de 800 de çalışıyor yada değişiyor üstteki 1008 kısmındaki bölüm bizdeki sürekli 1008 mhz :) hiçmi düşmüyor bu hız onu merak ettim

• quote:

quote:

quote:

internetten denkgeldiğimde bazı cihazlarda 4 çekirdekli s3 vs de çekirdeklerin 3 ü kapalı mesela ilk çekirdek de 800 de çalışıyor yada değişiyor üstteki 1008 kısmındaki bölüm bizdeki sürekli 1008 mhz :) hiçmi düşmüyor bu hız onu merak ettim

ben s3te baktim onda hep dalgalaniyo.

normalde degisiyordur hep sabit kalacagini sanmiyorum yoksa sarj dayanmaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Altta linkini verdiğim cpu programını kurarak boş ram ısı işlemci yüzdesi ve çalışma hızına widget olarak bakabilirsiniz 88 kb program ben yükledim işlemci hızı duruma göre değişiyor 254 e iniyor az işlem yapınca 480-600 oluyor vs

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanels.tempcpuv2
  • Beyler bu linkte :http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_young_s6310-review-929.php Telefonun çok detaylı incelemesi yapılmış maalesef İngilizce ancak chrome ile açıp dili çevir dediğinizde gayet anlaşılır yazılanlar telefonu a'dan Z ye tarafsızca incelemişler testler yapmışlar hoplarlör desibel vs kıyaslamışlar daha neler neler merak eden olursa okusun baştan sonra bilmediğim şeyleri öğrenmiş oldum cihaz hakkında
  • quote:

Altta linkini verdiğim cpu programını kurarak boş ram ısı işlemci yüzdesi ve çalışma hızına widget olarak bakabilirsiniz 88 kb program ben yükledim işlemci hızı duruma göre değişiyor 254 e iniyor az işlem yapınca 480-600 oluyor vs

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanels.tempcpuv2

güzel programmış, teşekkürler değişiyor işlemci hızı :)

• adobe flash player isteyen burdan indirebilir son sürüm kendi tarayıcısında çalışıyor başka proya gerek yok chrome da calısmaz cunku flash destekli degil dolphin mozilla falanda çalışır link
    http://www3.zippyshare.com/v/86904306/file.html
  • beyler telefonda bugün ilginç bir özellik keşfettim zamanlı mesaj özelliği mesela bir kişiye mesaj atacağız mesajı yazıyoruz zamanlı mesajı seçip örneğin yarın 14.02 de yolla diyoruz telefon o mesajı 1 gün sonra 14.02 de yolluyor istenilen kişiye otomatik olarak tesadüfen buldum belki bilmeyenler vardır benim gibi paylaşmak istedim...

galaxy fame 466 tlye inmiş vatan hafta sonu indiriminde benim aldığım zaman 649 tl idi o telefon :S bizim telefondan sadece ram 256 mb az diğer özellikler olarak daha üstün 5mp kamera flash nfc ön kamera gibi çok iyi özellikleri var benim aldığımda fiyatı uygun olsaydı onu alırdım herhalde

• quote:

beyler telefonda bugün ilginç bir özellik keşfettim zamanlı mesaj özelliği mesela bir kişiye mesaj atacağız mesajı yazıyoruz zamanlı mesajı seçip örneğin yarın 14.02 de yolla diyoruz telefon o mesajı 1 gün sonra 14.02 de yolluyor istenilen kişiye otomatik olarak tesadüfen buldum belki bilmeyenler vardır benim gibi paylaşmak istedim...

galaxy fame 466 tlye inmiş vatan hafta sonu indiriminde benim aldığım zaman 649 tl idi o telefon :S bizim telefondan sadece ram 256 mb az diğer özellikler olarak daha üstün 5mp kamera flash nfc ön kamera gibi çok iyi özellikleri var benim aldığımda fiyatı uygun olsaydı onu alırdım herhalde

sana şunu söyleyeyim, bir android telefonda en önemli özelliklerden birisi ram. varsın kamerası düşük olsun ama ram yüksek olsun.

eski young'dan tecrübe etmiş olman lazım

• quote:

quote:

beyler telefonda bugün ilginç bir özellik keşfettim zamanlı mesaj özelliği mesela bir kişiye mesaj atacağız mesajı yazıyoruz zamanlı mesajı seçip örneğin yarın 14.02 de yolla diyoruz telefon o mesajı 1 gün sonra 14.02 de yolluyor istenilen kişiye otomatik olarak tesadüfen buldum belki bilmeyenler vardır benim gibi paylaşmak istedim...

sana şunu söyleyeyim, bir android telefonda en önemli özelliklerden birisi ram. varsın kamerası düşük olsun ama ram yüksek olsun.

eski young'dan tecrübe etmiş olman lazım

zaten o amaçla bu telefonu aldım :) yoksa piyasada 512 ramli özellikli cihaz doluydu ben alırkende

• Beyler telefonda video çekmeyi açınca kamera neden kararıyor fotoğraf modunda gayet iyi ancak video moduna alınca özellikle gece ışık altında karanlık oluyor kamera akşam üzeri video çekmeye kalksam zindan gibi görünüyor heryer bu sorun bendemi yoksa kamera modu ile video modu arasında karanlık oluyormu sizde de
  • quote:

Beyler telefonda video çekmeyi açınca kamera neden kararıyor fotoğraf modunda gayet iyi ancak video moduna alınca özellikle gece ışık altında karanlık oluyor kamera akşam üzeri video çekmeye kalksam zindan gibi görünüyor heryer bu sorun bendemi yoksa kamera modu ile video modu arasında karanlık oluyormu sizde de

evet karanlik. ben kendim parlakligi artiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kardeşim bende de öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmega

Aynen kardeşim bende de öyle.

quote:

quote:

Beyler telefonda video çekmeyi açınca kamera neden kararıyor fotoğraf modunda gayet iyi ancak video moduna alınca özellikle gece ışık altında karanlık oluyor kamera akşam üzeri video çekmeye kalksam zindan gibi görünüyor heryer bu sorun bendemi yoksa kamera modu ile video modu arasında karanlık oluyormu sizde de

evet karanlik. ben kendim parlakligi artiriyorum.

Teşekkürler cevap için

• konuda hiç hareket yok hayırdır inşallah
  • quote:

konuda hiç hareket yok hayırdır inşallah

fırtına öncesi sessizlik
  • quote:

quote:

fırtına öncesi sessizlik

herkes memnun demekki telefondan
  • quote:

quote:

fırtına öncesi sessizlik

hocam bende alıcam bu telefondan da mesajları okudum ama iç açıcı değil çoğu siz ne dersiniz 12 ekimde teknosaya bakmaya gittiğimde internet sitesinde tükendi yazıyor ama mağazaya yeni gelmiş elime aldım baktım biraz inceledim çok kalın takoz gibi 3310 gibi duruyor ya siz ne dersiniz alayım mı ?

• telefondan ne beklediğinize bağlı. memnuniyet kişiden kişiye göre değişir. beni tatmin ediyor.
  • quote:

telefondan ne beklediğinize bağlı. memnuniyet kişiden kişiye göre değişir. beni tatmin ediyor.

ben temple run temple run 2 subway surfers arada sırada pes 2012 veya fifa 12 ve internet için kullanacağım birde aramalar :D kamerayla falan işim yok yani telefon benim işimi görür mü şu anda eski younga sahibim pes 2012 onda az kasıyodu bu kaldırır herhalde eski younga sahip olduğum için youngun ne olduğunu düşük donanımlı olduğunu biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.