Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.879
Cevap
7
Favori
379.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaptorXXL

Heyyyy oyun diyorum paylaşın diyorum

bulsam paylascam
  • benim bildiğim bi site var ama link yasak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahdinho

Arkadaşlar bende bu telefondan alacağım.Kargoyu bekliyorum.Telefon elime ulastıktan sonra hangi uygulamaları yükleyeyim? Önerdiğiniz uygulamalar vs.. var mı? Biraz bilgi verebilir misiniz?

uygulama olarak opera mini kesin yüklemelisin internet için :) internet paketi falan kullanıyorsan google maps önerebilirim sorunsuz çalışıyor telefonda
  • Günaydın Samsungcular !
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Arkadaşlar bende bu telefondan alacağım.Kargoyu bekliyorum.Telefon elime ulastıktan sonra hangi uygulamaları yükleyeyim? Önerdiğiniz uygulamalar vs.. var mı? Biraz bilgi verebilir misiniz?

uygulama olarak opera mini kesin yüklemelisin internet için :) internet paketi falan kullanıyorsan google maps önerebilirim sorunsuz çalışıyor telefonda

opera miniyi nerden indircem link atsanız bıde hangı surum ?

• telefondan indirebilirsin opera mini yaz googleye ordan m.opera.com dan indirebilirsin
  • Cidden chat 335 harika bi secm !
  • Trackpad le oynanacak oyun bulalım yahu mesela basit bir uçak similatörü :D
  • quote:

quote:

Teşekkürler ilk işim o olacak. Tema vs.. nerden bulabilir bu telefon için?

• benim telefenumda 40 adet oyun var çoğuda güzel kolay kolay sarj gitmiyo :)
  • arkadaşlar opera mini ne işe yarıyor internetde sorunsuzmu işliyor mesela bazı sitelere girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen1993

arkadaşlar opera mini ne işe yarıyor internetde sorunsuzmu işliyor mesela bazı sitelere girmiyor

samsung un kendi tarayıcısına göre kat kat daha iyidir
  • arkadaş benim bi sorunum var şimdi ben bu telefona mp3 yüklüyorum başda çalıyo bi sıkıntı yok ama telefonu kapatıp açtığımda çalmıyor desteklenemeyen dosya diyor
  • hafıza kartını formatla tekrardan at şarkıları düzelebilir...tema yüklenmiyor telefona arkadaşlar tema aramayın boşuna
  • quote:

hafıza kartını formatla tekrardan at şarkıları düzelebilir...tema yüklenmiyor telefona arkadaşlar tema aramayın boşuna

hocam formatlamak biçimlendirmek mi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen1993

quote:

hafıza kartını formatla tekrardan at şarkıları düzelebilir...tema yüklenmiyor telefona arkadaşlar tema aramayın boşuna

hocam formatlamak biçimlendirmek mi oluyor

Evet bicimlendirmek oluyor
  • arkadaşlar bi sinirli anımda canım 5800 xpressmusic imi duvara fırlatıp hakkın rahmetine kavuşturdum şimdi kendime bi süre idareten gt s3350 ikinci el aldım. telefon fena bişeye benzemiyor ama ben bunun vodafone internet ayarlarını bulamadım hiçbiryerde :( ne vodafone nin sitesinde var ne de forumlarda bana bi çare beyler
  • Arkadaşlar, Facebook'a mobil fotoğraf yükleyebiliyormuyuz bu telefondan, hepsiburada.com'dan almak üzereyim
    DH Video incelemede yüklenmiyor diye duydum ama, opera vs. bi çözüm bulabilen varmı

Kusura bakmayın biraz acil olduğu için büyük yazdım
  • Beyler benim cihaz satilik eger düsünen varsa arkadasina.kardesine.tanidigina felan bakabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_52388998/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52388998
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Beyler benim cihaz satilik eger düsünen varsa arkadasina.kardesine.tanidigina felan bakabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_52388998/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52388998

hayırdır neden satıyorsun kardeş ?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.