Şimdi Ara

Samsung Gaşaxy Note 3 Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Bursadan kendime 2. el Samsung Note 3 Aldım Sim kartını takmadan her şey iyiydi fakat Sim karını takınca 2-3 dakika geçince birşeyler olmaya başlıyor DigitalClock mudur nedir anlamadım yarısı siyah bir ekran mavi bir pencere 2 dakikada 1 çıkıyor ve çıktıktan 10 saniye sonra telefon kendini kapatıyor bir iki resim çekebildim arkadaşlar sizce bu çıkan şey nedir? Neyi açsam aniden atlıyor sonra kendini kapatıyor yardımlarınızı bekliyorum.

• Arkadaşa yardim için up :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu s view kılıf ekranı. Üzerinde sview kılıf mı var ? Bu kılıf için arka kapağın arkasında algılaöası için bir düzenek var orda sorun olabilir. Telefonun ses açma +güç +home tuşuna basılı tutarak açıp wipe yapsana bi herşeyini sıfırlar siler ama düzelir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar kilif vede telefon orjinal mi...sanki cakma note3 vede yansanayi kilif ile alkali bi durum gibi kilifsiz yapiyor mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 15 Eylül 2014; 23:19:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sifirlama ile cozulebilir.

• Telefonum Çakma Note 3 Kılıfı çıkardım, sıfırladım ama yinede geliyor saat çıkıyor sonra telefon kendini kapatıyor.
  • Ama bu sorun sadece Sim Kartını takınca oluyor, başka sim kartı da taktım yine de çıkıyor.
  • Kullandığınız kılıf yan tarafta bulunan swiev ın sensörünü bozmuş telefon servislik olmuş.

Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama telefon arıyor çalıyor sadece saat çıkınca kendini kapatıyor, bu saati kaldırmak için çözüm yok mu?
  • Orda 4G mi yaziyor benmi yanlis goruyorum

• Arkadaşlar sorun kapaktaymış kapağı çıkardım artık çıkmıyor konu kilitlenebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.