Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
12
Favori
229.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheLordofShadows

quote:

Orijinalden alıntı: 18Furkan18

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir sesi nasıl mesaj sesi yapıyoruz ?
    @hardcrss

telefonda dosya yönetici yüklüdür herhalde ayarlara girin ses bölümünden mesaj sesi değiştirmeye gelin 2 seçenek geliyor ya oradan dosya yöneticisini seçin ve mesaj sesi yapmak istediğiniz dosyayı seçin bu şekilde atayabilirsiniz

Böyle seçenekler gelmedi.

yüklü dosya sistemi varmı es file vs gibi ?

Hallettim hocam teşekkürler

hallettiyseniz sıkıntı yok

Hocam bide benim soruna bi el atsanız Normal görüşmelerimde hiç sesle ilgili bir sorun yaşamıyorum sesim oldukça net gidiyor. Yalnızca whatsappın sesli mesajında karşıdaki kişinin sesi çok net gelirken benim sesim telsiz sesi gibi gidiyor. Garantiye yollamalımıyım sizce?

Hocam problem whatsappdadır sizin için test ettim.Bende böyle bir sorun yok bu arada whatsappı buradan(tıkla) indirip kurdum.

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Whatsapp'ta yeni güncelleme var güncellemeyi yapıp tekrar kontrol edicem. Sorun devam edersa sizin linki bi deneyeyim. Olmazsa mikrofondandır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir sesi nasıl mesaj sesi yapıyoruz ?
    @hardcrss

telefonda dosya yönetici yüklüdür herhalde ayarlara girin ses bölümünden mesaj sesi değiştirmeye gelin 2 seçenek geliyor ya oradan dosya yöneticisini seçin ve mesaj sesi yapmak istediğiniz dosyayı seçin bu şekilde atayabilirsiniz

Böyle seçenekler gelmedi.

yüklü dosya sistemi varmı es file vs gibi ?

Hallettim hocam teşekkürler

hallettiyseniz sıkıntı yok

Hocam bide benim soruna bi el atsanız Normal görüşmelerimde hiç sesle ilgili bir sorun yaşamıyorum sesim oldukça net gidiyor. Yalnızca whatsappın sesli mesajında karşıdaki kişinin sesi çok net gelirken benim sesim telsiz sesi gibi gidiyor. Garantiye yollamalımıyım sizce?

Hocam problem whatsappdadır sizin için test ettim.Bende böyle bir sorun yok bu arada whatsappı buradan(tıkla) indirip kurdum.

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Whatsapp'ta yeni güncelleme var güncellemeyi yapıp tekrar kontrol edicem. Sorun devam edersa sizin linki bi deneyeyim. Olmazsa mikrofondandır.

Rica ederim hocam ne demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.androidsitem.net/2013/03/galaxy-y-root-ve-unroot-yapma.html

daha önce bu sitedeki yöntemle root yapmıştım ama şimdi unroot yapamıyorum. adım adım uyguladım gene de kalkmadı, hala masaüstünde superuser'ı görüyorum.

bir de daha büyük sorun: whatsapp güncellenemiyor. yeterli depolama alanı yoktur diyor ancak telefonun kendi hafızası da sd card'ta bomboş. 2 gün sonra whatsapp'ın bu sürümü kullanım dışı kalacak demesi de daha sinir bozucu bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oTaKuRoN -- 4 Kasım 2013; 22:05:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTaKuRoN

http://www.androidsitem.net/2013/03/galaxy-y-root-ve-unroot-yapma.html

daha önce bu sitedeki yöntemle root yapmıştım ama şimdi unroot yapamıyorum. adım adım uyguladım gene de kalkmadı, hala masaüstünde superuser'ı görüyorum.

bir de daha büyük sorun: whatsapp güncellenemiyor. yeterli depolama alanı yoktur diyor ancak telefonun kendi hafızası da sd card'ta bomboş. 2 gün sonra whatsapp'ın bu sürümü kullanım dışı kalacak demesi de daha sinir bozucu bir durum.

önbellek temizleyici yükleyin marketten ve onunla önbellek temizliği yapıp tekrar deneyin whatsapp'ı yüklemeyi...

unroot için kendi kullandığım dosyayı atayım onu deneyin ancak sorun çıkarsa mesuliyet kabul etmem linkini vereyim ister deneyin ister denemeyin

http://www72.zippyshare.com/v/7150227/file.html

önbellek temizleyici programı isehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.onbellektemizleyici

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oTaKuRoN

http://www.androidsitem.net/2013/03/galaxy-y-root-ve-unroot-yapma.html

önbellek temizleyici yükleyin marketten ve onunla önbellek temizliği yapıp tekrar deneyin whatsapp'ı yüklemeyi...

unroot için kendi kullandığım dosyayı atayım onu deneyin ancak sorun çıkarsa mesuliyet kabul etmem linkini vereyim ister deneyin ister denemeyin

http://www72.zippyshare.com/v/7150227/file.html

önbellek temizleyici programı isehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroneapps.onbellektemizleyici

ikisi de işe yaramadı. eğer whatsapp'ı 2 gün sonra kullanamayacaksam yakarım bu gezegeni. root olayı çok da sorun değil.

• Öncelikle merhaba herkese,

Daha önce Iphone4 kullanıyordum fakat askere gideceğim ve orada kullanabilirim diye Teknosa'dan Samsung Galaxy Y S5360 aldım. Fakat telefonu Iphone'u kullandığımın yarısı kadar bile kullanmıyor olabilirim fakat şarjı bırakın 1 gün gitmeyi en fazla 14 saat dayanabildi. Hepi topu ekranın açık olma saati 1'dir. O da telefon görüşmeleri + whatsapp mesajları.

Sizce telefonda, şarjında vb. bir sorun mu var? Ne yapmamı önerirsiniz?

Ayrıca bir farklı sorum daha olacak. Telefonun hepi topu anladığım kadarıyla 190 Mb hafızası var, verilen harici disk de 4 gb (onun da 230 mb'ını ancak doldurdum). Bende sıksanız 50-60 telefon numarası sim kart'a kayıtlıdır. Başka telefona kayıtlı numara da yoktur. Buna rağmen habire telefon hafızanız doludur mesajı alıyorum çeşitli şeylerde. Ben zaten her şeyi 4 gb hafızaya atmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

Çok uzun ve gereksiz anlatmış olabilirim. O yüzden kusura bakmayın. İlk defa Samsung bir telefon kullanıyorum ve askere gitmeden şu problemleri çözmek istiyorum. Hele şarj böyle olacaksa orada işim var demektir.

Herkese şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: gndz88

Öncelikle merhaba herkese,

Daha önce Iphone4 kullanıyordum fakat askere gideceğim ve orada kullanabilirim diye Teknosa'dan Samsung Galaxy Y S5360 aldım. Fakat telefonu Iphone'u kullandığımın yarısı kadar bile kullanmıyor olabilirim fakat şarjı bırakın 1 gün gitmeyi en fazla 14 saat dayanabildi. Hepi topu ekranın açık olma saati 1'dir. O da telefon görüşmeleri + whatsapp mesajları.

Ayrıca bir farklı sorum daha olacak. Telefonun hepi topu anladığım kadarıyla 190 Mb hafızası var, verilen harici disk de 4 gb (onun da 230 mb'ını ancak doldurdum). Bende sıksanız 50-60 telefon numarası sim kart'a kayıtlıdır. Başka telefona kayıtlı numara da yoktur. Buna rağmen habire telefon hafızanız doludur mesajı alıyorum çeşitli şeylerde. Ben zaten her şeyi 4 gb hafızaya atmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim.

Çok uzun ve gereksiz anlatmış olabilirim. O yüzden kusura bakmayın. İlk defa Samsung bir telefon kullanıyorum ve askere gitmeden şu problemleri çözmek istiyorum. Hele şarj böyle olacaksa orada işim var demektir.

maalesef bu telefonun en buyuk sorunu depolama alani. uc bes uygulama kurunca alan dolu diyor. bunun rehberle alakasi yok.

ilk sarjlar hizli tukenir ve sarj ettikce acilir

• quote:

Orijinalden alıntı: gndz88

Öncelikle merhaba herkese,

Hocam pc ye geçince size o tarz problemleri olmayan rom linki atarım.Sorunlarınız çözülür.

• pm...
  • erkan86 kullanıcısına yanıt
    telefonun sahte olup olmadığı anlaşılıyor.
    eğer 2 kere bastığında o fotoğraf çıkarsa telefonun orjinal demektir
  • oysa O kullanıcısına yanıt
    Kardeş bildirim zil sesini şöyle değiştiriceksin..
    Tabii ki S5360 ise..
    Ayarlar>Ses>Bildirim Zil Sesi>örn : Good news>tamam deyip ayarlıyabiliyorsun...
  • Arkadaşlar ben telefonuma sınırsız internet paketi yapıp kablosuz modem olarak kullansam masaüstü bilgisayarımdan wifi adaptör aracılığı ile internet kullanabilirmiyim? Herhangi bir sorun olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18Furkan18 -- 5 Aralık 2013; 7:28:33 >
  • quote:

Arkadaşlar ben telefonuma sınırsız internet paketi yapıp kablosuz modem olarak kullansam masaüstü bilgisayarımdan wifi adaptör aracılığı ile internet kullanabilirmiyim? Herhangi bir sorun olurmu?
    (Not: Telefon genelde evde duruyor)

olmaz kullanilabilir

• Teşekkürler.
  • quote:

Teşekkürler.

sınırsız paketler kotayı aşında 96 kb yada 128 kb a düşüyor o hızdan sonra kullanılmaz o internet bilginize 2 saatte açılmaz sayfalar hız düştükten sonra
  • quote:

quote:

Teşekkürler.

sınırsız paketler kotayı aşında 96 kb yada 128 kb a düşüyor o hızdan sonra kullanılmaz o internet bilginize 2 saatte açılmaz sayfalar hız düştükten sonra

Bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok teşekkürler.
  • bu cıhaza 4.0 veya üstü kuruluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

bu cıhaza 4.0 veya üstü kuruluyor mu ?

Samsung bu telefon gibi düşük ram'li telefonlara 4.0 veya üstü versiyon güncellemesi vermiyor. Ancak bazı korsan yazılımlarla kurulurmu onu bilemem. Kursan bile pek randıman alacağını sanmıyorum zaten.
  • quote:

Ancak Rom atarsan 4.0 olur oda yazılımsal değil , geliştiriciler sadece 2.3.6 yerine 4.0 yazıyor okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Man

quote:

Ancak Rom atarsan 4.0 olur oda yazılımsal değil , geliştiriciler sadece 2.3.6 yerine 4.0 yazıyor okadar.

Evet çok doğru ayrıca yükleme sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar vs. de cabası.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.