Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geldi benim ki aktif kurye kimlikle teslim ediyorlar

Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Eylül 2019; 15:4:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40MM vs Sport cihaz cok asiri hafif bileklik gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Eylül 2019; 15:12:55 >
  • arkadaşlar alacak olan arkadaşlar hepsiburada extara yanında hediyeler var buradan alabilirler ben samsung com dan aldıgım siparişi iptal ettim

Samsung Galaxy Active 2 Alana Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Aleti (Gümüş) EB-U1200CSEGWW Hediye kampanyası

25 Eylül – 31 Eylül 2019 (bu tarih dahil ) tarihleri arasında, hepsiburada.com bünyesinde satış yapan satıcı firma Samsung Türkiye mağazasından yapılan Samsung Galaxy Watch Active2 serisi akıllı saat siparişlerinde Samsung Kablosuz Hızlı Şarj Aleti (Gümüş) EB-U1200CSEGWW hediye edilecektir.

Her bir kullanıcı kampanyadan 1 defa faydalanabilir. Her bir kullanıcıya kaç adet sipariş ve ürün siparişi vermiş olursa olsun 1 adet Galaxy Fit-e (SM-R375N) ve 1 adet AKG Y100 Kablosuz Kulaklık (GP-Y100H) hediye edilecektir.Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda hediye kazanılamaz.

Hediye ürün saat siparişinizle birlikte gönderilecektir

Kampanyaya dahil olan ürün ve hediye üründe iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan dogan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya hediye verilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir.
    Katılımcının hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

• Powerbank hediyesi zaten kendi sitesi ve n11 de de hediye ediliyor.?
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    1 adet Galaxy Fit-e (SM-R375N) ve 1 adet AKG Y100 Kablosuz Kulaklık (GP-Y100H) hediye edilecektir

Hepsiburadadan alınca bunlar extrasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 27 Eylül 2019; 17:13:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Bence hatalı bilgi var. Görselde sadece powerbank var. Başlık sadece powerbankten bahsediyor. "Hediye ürün" diye tekil bir cümle kurulmuş. Başka bir ürünün hediyeleri ile karıştırma var bence. Tariho de 31 Eylül diye yanlış yazmışlar. Büyük ihtimalle yeni çıkan M30s'in hediyelerini buraya yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Eylül 2019; 17:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

1 adet Galaxy Fit-e (SM-R375N) ve 1 adet AKG Y100 Kablosuz Kulaklık (GP-Y100H) hediye edilecektir

Hepsiburadadan alınca bunlar extrasi
    Hocam bahsettiğin hediyeler galay m30s ile veriliyor.

• Saat ve powerbank geldi. Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Teslim alanlar detaylı resimler paylaşabilir mi?

• Sarji sanki 2 gun gitmeyecek gibi duruyor 1.5 gun falan anca gider gibi.Bakicaz insallah 2 tam gun gider

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Teslim alanlar detaylı resimler paylaşabilir mi?
    Uste attim kayis kendi kayisim

• https://www.youtube.com/watch?v=vi2W4gp6GGk&feature=youtu.be

Bezel testi buda

• Hocam senin saat 40mm dimi ama şarjı daha az gider 44e göre, bide şimdi pil yeni 6-7dongu olsun açılır biraz bence.

Bir bana gelmedi ya yarın sabah yurtiçi kargo dan alabilirim olmadı , iş yerinde kurcalarim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 27 Eylül 2019; 20:14:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Hocam senin saat 40mm dimi ama şarjı daha az gider 44e göre, bide şimdi pil yeni 6-7dongu olsun açılır biraz bence.

Bir bana gelmedi ya yarın sabah yurtiçi kargo dan alabilirim olmadı , iş yerinde kurcalarim,
    Aynen 40 mm.Evet az gider 44'e gore 2 gun cikarsa yeter cok hafif ama hic rahatsizlik vermiyor.Bu yonunu cok begendim.44 alinsada olurdu fakat 40 mm sırıtmadı kibar oldu.
    Samsung'ada tesekkur etmek lazim normalde verdikleri hediye ceki watch 2 de gecmiyordu ben bugtan yararlanip aldim ama gonderdiler magdur etmediler zaten yazmistim samsung gonderiyor musteriyi magdur etmiyor diye faturayida tabi ona gore kesmisler 1299 uzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Eylül 2019; 20:51:0 >
  • Saatin ekranı galaxy watchten ıyi deniyordu.pil omru 44 olanda 3.5 gunu bulur heralde.saatten nasil ilk izlenimler memnun musunuz?

• Saatin iki versiyona da 20 mm lik kayışlar uyuyor sanırım videolar da öyle görünüyor.44 mm alan arkadaşlar bilekte nasıl duruyor foto atsalar güzel olurdu. Mediamarkt a hemen gelsede canlı canlı inceleseydik.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Onda da 1,5 gün deniliyor ama kullanmadan birşey demek zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Saatin iki versiyona da 20 mm lik kayışlar uyuyor sanırım videolar da öyle görünüyor.44 mm alan arkadaşlar bilekte nasıl duruyor foto atsalar güzel olurdu. Mediamarkt a hemen gelsede canlı canlı inceleseydik.
    İlk başta samsung deneyim mağazalarına geliyor cihazlar ama daha gelmemiş

• Sizin cihazlar 40 mı 44 mu al/celik mi arkadaslar?

• Merhaba gönderdiğim resimlere göre bakabilirsiniz ama ince bilekli arkadaşlar bence küçük modeli almaları daha iyi olur. Benim 1.82 boy 95 kg hafif ince bilek sayılırım. Resimde koluma iyice sıkıştırarak taktım kol sallama hareketini rahat yapmak icin gevsettigim de daha iyi durdu. Emin olmak için magaza ds deneyin bence Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzi_ko -- 27 Eylül 2019; 22:2:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.