Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Trend Lite ve Galaxy Fame Lite modellerini Hollanda'da duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galaxy s5 fat
    Galaxy s5
    Galaxy s5 lite
    Galaxy s5 ultra lite
    Galaxy s5 anorexia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar fazla cihaz çıkardılar ki müşterinin kafası karıştı.

• bildiğin galaxy ace galaxy gio bunlar azcık ramla oynamışlar

• plastikçöp.

• Apple da artik bu tarz mini ve lite telefonlar cikarmali.

• O değilde samgung bu cihazları ne ara üretiyor yahu, tek bir seri ile bir çok kullanıcı kitlesine erişebilirsin ayrıca daha rahat güncelleme imkanı sunabilirsin cihazlarına fakat samsung bir çok cihaz üretiyor bir çoğu yazılım güncellemesi almıyor.
  • androidde kasıyor lafı hep bu leğenci firma yüzünden ortaya çıktı yeter ya etraf plastik çöplüğü oldu

• Bu telefonlar zaten alt segment telefonlar millet cop falan demis kardesim herkesin telefona 2bin tl vericek parasi yok veya vermek istemez bence cok ideal bi telefon adam bi whatsapp bi twitter kullaniyor diye gidip s4 almak zorundami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreTheBand -- 16 Ekim 2013; 20:52:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Samsung bedava donanim uretme bugu buldu sanirim. Yazilima arayuze tasarima dokunmayip donanimi degistirip degistirip ayni seyi onumuze sunmanin baska aciklamasi olamaz.

• Discovery varken...

• Artık menüyü açmak için 10 Sn bekleriz o donanım ve touchwiz ile

• Açıkçası çok ender oyun oynayan birisi olarak fazla yüksek donanıma hiç önem vermem ama Android işletim sisteminde 512 MB bellek de şaka olsa gerek.

• Kim temizliycek bu çöpleri ya ortalık çöpten geçilmiyo

• Kısmetse eğer seneye, Samsung ortaklığı ile ulasates mini ve ulasates lite hesaplarımı da açıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Galaxy s5 overweight Galaxy s5 fat Galaxy s5 Galaxy s5 lite Galaxy s5 ultra lite Galaxy s5 anorexia

S5 mini,active,zoom,S5 trident versiyon nerde ?

• Samsung Apple ile baş edebilecek potansiyele sahip olmasına rağmen kendi kendisini çıkardığı fazla ürünler ile baltalayan bi firma. Ne gereği vardı şimdi bu telefonun , zaten senin ürünlerin arsında bu ve benzeri pek çok telefon var. Bu telefonları güncelleyip daha fazla kar edicene aynı özelliklere ama farklı isimlere sahip 50 tane telefon çıkarmak, işte benim samsunga olan uzak mesafemin en büyük nedeni. Açık söyliym çıktıktan bir kaç ay sonra bi s5 almak istiorum ama firmaya güvenemiorum ki ben aldıktan 2 ay sonra daha iyi işlemcili bi s5 tanıtırmı die... Yani tamam her segmente hitap etmek istiebilirsin ama yılda en fazla 6 tane tel tanıtsa (ki bu rakam bile bence fazla ama) 2 tana alt 2 tane orta 2 tanede üst düzey olmak üzeri yeterde artar bile. Ayrıca yazılım konusunda da rahat eder ama nerdeee... Ciddi ciddi politikasını anlayamadığım tek firma Samsung...

• 512 Mb ram çok yetersiz.. samsung galaxy fame GT-S6810P kullanıyorum (sürüm 4.1.2) üzerinde 512 ram var sürekli ram temizlemekten artık telefonu kıracak seviyelere geldim.. kesinlikle parasını haketmeyecek ürünler.. düşünen arkadaşlar size tavsiyem fazla düşünmeyin

• İyice saçmaladılar, birbirinin aynısı onlarca tekefon üretip farklı isimle satmak nasıl bir pazarlamaysa artık!

• ne desem bilemedim
  • Enteresan. Hic boylesini gormemistim...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.