Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncellemeleri yapınca sorun çıkıyor mu? tüm güncellemeleri yapmamı tavsşye eder misiniz? daha önce kullandığım asus tablette güncellemeleri yapınca tablet acayip yavaşlamıştı. bunda da benzer bir sorun çıkmasın diye sorayım dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Bir sorun yok güncellemelerde. Aynı şekilde çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için

• Kardeşim cihaz 8gb olduğu için istediği oyunları yükleyemiyor. 16 gb micro var. Oyunları sd ye kurmanın hiçbir yolu yok mu?
  • Chromosty kullanıcısına yanıt
    Rootlayip app2sd kurmak gerekiyor

• Bize ne zaman gelir bu android yazılım güncelleme ? Bir arkadaş bize de gelecek diyordu ama o da 5.0 dı herhalde. Bunu bile bize çok görüyorlar. Millet 6.0 a güncelleme yapacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelse gelse 5 gelir. 6 falan hayal. 5 ne zaman gelir belli değil.

Peki samsung un en son cikan telefonlarinada boyle yapiyorlar mi ? Galiba bunlar eski diye pek onemsemiyorlar.

• Giriş seviyesi cihaz sonuçta. Güncelleme alacak niyetiyle alırsan yarı yolda kalırsın. Birde eğer 5 sorunlar getirecekse hiç gelmesin. Bazı firmalar güncelleme veriyor ancak cihazı b*k ediyor. Hiç verme daha iyi.

Bu yazilimi cihazdaki sorunlar ve yeni gelen yenilikler icin veriyorlar degil mi? Hizla alakasi yoktur bence. Bir de guncelleme cihazi kotu eder, demissin. Sonra elimizdeki cihazdan olursak

• Android 5'in getirdiği özellikleri kullanabileceğiz. Güncelleme cihazı kötü eder demedim. Sadece bazı firmalar güncelleme veriyor ancak cihazı bozuyorlar, performans kaybı yada çeşitli sorunlar oluyor. Yani bir ihtimal. Tam tersi olumlu anlamda iyide etkileyebilir. Samsung zaten çok geç veriyor güncellemeyi, umarım sorunsuz şekilde 5'e geçiş yapabiliriz.

• Arkadaşlar tableti şarj a takiyorum şarj oluyor gösteriyor fakat dolmuyor mesela %3 taktiysam şarji 1 saat sonra gene %3 ayni hic doldugunu göstermiyor. Tableti yeniden başlatıyorum bu seferde sarj dolmuş gözüküyor fabrika ayarlarina sifirladim baska şarj aleti denedim sonuc ayni sizce servisemi gondereyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaşlar tableti şarj a takiyorum şarj oluyor gösteriyor fakat dolmuyor mesela %3 taktiysam şarji 1 saat sonra gene %3 ayni hic doldugunu göstermiyor. Tableti yeniden başlatıyorum bu seferde sarj dolmuş gözüküyor fabrika ayarlarina sifirladim baska şarj aleti denedim sonuc ayni sizce servisemi gondereyim?

Aynı sorun benimde başıma gelmişti. Bir kaç gün içinde düzelmezse servise yollayın siz. Zaten fabrika ayarlarınada sıfırlamışsınız çok geç olmadan yollayın servise

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

quote:

Arkadaşlar tableti şarj a takiyorum şarj oluyor gösteriyor fakat dolmuyor mesela %3 taktiysam şarji 1 saat sonra gene %3 ayni hic doldugunu göstermiyor. Tableti yeniden başlatıyorum bu seferde sarj dolmuş gözüküyor fabrika ayarlarina sifirladim baska şarj aleti denedim sonuc ayni sizce servisemi gondereyim?

Aynı sorun benimde başıma gelmişti. Bir kaç gün içinde düzelmezse servise yollayın siz. Zaten fabrika ayarlarınada sıfırlamışsınız çok geç olmadan yollayın servise

senin sorunun düzeldimi acaba?

Hocam bu üründe sıfır 2 yıl samsung türkiye garantili büyük mağazalarla pazarlık edemezsin fiyat sabittir ama burda benimle pazarlık edebilirsin belki dahada ucuza alabilirsin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Pilavjob-

quote:

senin sorunun düzeldimi acaba?

Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 29 Ekim 2015; 10:30:05 >

• Galaxy tab 3 ün samsung marka kılıfları tab 4 e uyarmi

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih85

Galaxy tab 3 ün samsung marka kılıfları tab 4 e uyarmi

Mantıken uymaması lazım

• mfatih85 M kullanıcısına yanıt
    Spesifik olarak tab 3 için üretilmiş kılıfların uyacağını sanmıyorum. Ancak evrensel tablet kılıfları uyumlu olabilir. Mesela ben tab 4 için asus kılıf kullanıyorum. Hiçbir sorunum da yok. Anlatabiliyor muyum?

• Arkadaşlar bu tablette ara ara wifi kesilmesi var neden acaba bilginiz var mi?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.